18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish language lesson #6

Prezioo • 2012-09-13, 14:27
Furious Pete znowu uczy hamburgerow jezyka Polskiego :D

:hurra:

xts

2012-09-13, 14:56
opie**ol, pierd, pie**olenie, pie**olec, pie**oleniec, pierdoła, pierdółka, pierdółeczka, pie**olnięcie, pie**olnik, pierdnięcie, pie**olnik, pierduśnik, popie**oleniec, dopie**alać, napie**alać, napierdzieć, odpie**alać, opie**alać, podpie**alać, popie**alać, popierdywać, przepie**alać, przypie**alać, rozpie**alać, sp***alać, upie**alać, wpie**alać, wypie**alać, upie**alać, zapie**alać

Keepo

2012-09-13, 17:18
Polubiłem go, czuję że znalazł bym z nim wspólny język :D

Teraz się przypie**olcie i hejtujcie :kawa:

Talth92

2012-09-13, 17:19
k***a, głupie przekleństwo, a po dodaniu paru liter zmienia tak drastycznie znaczenie. Bardzo trudny polski język jest!

MiSTZRU

2012-09-13, 17:21
Wk***ia mnie ten koleś. Po angielsku mówi normalnym głosem ale polsku jak c**a i nie chodzi tu tylko o akcent. Jeszcze te idiotyczne teksty typu "szef mnie wpie**olił". ch*j z tym, że jestem odosobniony w tej opinii, musiałem to napisać.

Nie ma piwa i ch*j!

mefe

2012-09-13, 17:35
MiSTZRU napisał/a:

Wk***ia mnie ten koleś. Po angielsku mówi normalnym głosem ale polsku jak c**a i nie chodzi tu tylko o akcent. Jeszcze te idiotyczne teksty typu "szef mnie wpie**olił". ch*j z tym, że jestem odosobniony w tej opinii, musiałem to napisać.



Bo na szczęście nie ma wielu idiotów, którzy nie wiedza iż akcent nabywa się wraz z miejscem w którym się żyje.
Sporo Polaków na imigracji w ogóle nie mówi po angielsku czy innym języku urzędowym kraju do którego wyemigrowali. Tudzież, choć zdarza się to znacznie rzadziej, zapomina polska mowę całkowicie. Także okaz trochę szacunku.

Bh...........86

2012-09-13, 17:48
@up

strasznie mądry jesteś, naprodukowałeś się, ale kolega powiedział, że nie chodzi o akcent, i pewnie wiesz o co, ale nie zrezygnowałeś z okazji ukazania nam swojej mądrości bo akurat coś na ten temat wiedziałeś,

dth

2012-09-13, 17:49
@up @up
Co nie zmienia zupełnie faktu, że po Angielsku mówi normalnie, a po Polsku zmienia głos jakby był ciotą. Wk***ia mnie to do tego stopnia, że nie mogę go słuchać.

matik1993

2012-09-13, 18:00
Dla niego zawsze piwko ;) Po całym dniu pracy, wracam do domu i poprawia mi humor ktoś. Kto jest oddalony o kilkatyś. kilometrów :)

defcon1

2012-09-13, 18:15
W sumie jak sobie tak pomyślę, to ciężko jest to wszystko wyjaśnić. Hamburgery mają "fuck" i im to wystarczy. Ale Furious dał radę jak zwykle zresztą. Piwko dla wariata.

Ojciec_Mateusz

2012-09-13, 18:18
pie**olicie. Ja sp***alam wpie**olić do lodówki zimne piwa aby potem się napie**olić, z upojenia zapewne przypie**olić paluszkiem o stół i opie**olić za wszystko psa.

Noxford

2012-09-13, 18:20
Bezsensu ma te przykłady, niech lepiej wpie**ala pierogi czy coś tam niż kaleczy nasz język.