18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tr...........ty

2020-06-03, 20:32
Film się kończy w połowie akcji, bo im uciekł takim ch*jowym autem?

Zarov

2020-06-03, 22:36
W 2020 mamy obraz 4K z kosmosu ale policja dalej nagrywa słoikiem...

mianas

2020-06-03, 23:16
Zarov napisał/a:

W 2020 mamy obraz 4K z kosmosu ale policja dalej nagrywa słoikiem...



pie**olisz jak łysy gnom z Budki

kzf

2020-06-03, 23:31
Znajomość prawa podana doczaszkowo w 9-gramowych ołowianych tabletkach powinna rozwiązać problem. Może nie stanie się lepszym kierowcą, ale też 2 raz nie popełni takiego błędu.

krisker

2020-06-04, 07:18
W efekcie dadzą mu 500zł mandatu i 23 raz zabiorą prawko. Wkrótce znowu zobaczymy go na drogach :/

Jacek86s

2020-06-04, 07:21
Zawsze mnie zastanawia, co chcą osiągnąć Ci rajdowcy w tych samochodach z ch*jową mocą i przyspieszeniem. Mają nadzieję że gwiazki posciguu znikną czy jaki chyuj

Black Snake

2020-06-04, 17:46
Jacek86s napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia, co chcą osiągnąć Ci rajdowcy w tych samochodach z ch*jową mocą i przyspieszeniem. Mają nadzieję że gwiazki posciguu znikną czy jaki chyuj



Psy często nieogarniają... Raz im u mnie w mieście typ uciekał to się zatrzymali i pytali się mnie, czy wiem gdzie on może wyjechać bo nie znają się xD
Innym razem nie miałem pasów jak wyjeżdżałem z poprzecznej. Widziałem wlepiony wzrok gliniarza we mnie. Jak wyjechałem na główną to widziałem jak zawracają żeby jechać za mną i mnie zatrzymać. Zanim zawrócili to już im zwiałem. Często debile topografii nie znają. Dwa zakręty i się gubią.

pankruk

2020-06-04, 20:57
Black Snake napisał/a:

Psy często nieogarniają... Raz im u mnie w mieście typ uciekał to się zatrzymali i pytali się mnie, czy wiem gdzie on może wyjechać bo nie znają się xD
Innym razem nie miałem pasów jak wyjeżdżałem z poprzecznej. Widziałem wlepiony wzrok gliniarza we mnie. Jak wyjechałem na główną to widziałem jak zawracają żeby jechać za mną i mnie zatrzymać. Zanim zawrócili to już im zwiałem. Często debile topografii nie znają. Dwa zakręty i się gubią.



Z drugiej strony często odpuszczają bo mają na głowie grubsze tematy do ogarnięcia niż wychowywanie nagrzanego 20 latka w samochodzie rodziców, a potem w lokalnych gazetach "to był dobry chłopak, całe życie było przed nim, uczynny, dzień dobry zawsze mówił, opowiada redakcji sąsiadka ś.p. Brajana p. Władysława z Piździchowic Zdrój"

BigCohones

2020-06-05, 09:01
krisker napisał/a:

W efekcie dadzą mu 500zł mandatu i 23 raz zabiorą prawko. Wkrótce znowu zobaczymy go na drogach :/



Mylisz się... Tak było jeszcze jakiś czas temu. Teraz jest:
Zgodnie z treścią art. 178b kodeksu karnego:

„kto, pomimo wydania przez osobę uprawnioną do kontroli ruchu drogowego, poruszającą się pojazdem lub znajdującą się na statku wodnym albo powietrznym, przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych, polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego nie zatrzymuje niezwłocznie pojazdu i kontynuuje jazdę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”