18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny cwaniak

PanJacekPierwszy • 2017-05-03, 20:34
Ten to rozumie jazde na suwak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[video]

S.T.U_Cummins

2017-05-03, 20:39
Jeżdżę na suwak, i mam zasadę że przynajmniej raz dziennie kogoś wpuścić (najczęściej TIRa) Ale też mam zasadę że nigdy nie wpuszczam BMW-z resztą oni i tak się sami wpieprzają.

SanicHegehog

2017-05-03, 21:02
Pieprzony zjazd z A4 w Katowicach na Mikołowską. Dwa pasy i NIGDY nie jadą obydwoma. Korek jest już na autostradzie od zjazdu na Komendę Wojewódzką. By ich wszystkich ch*j tam strzelił. Wraz z tymi, którzy nie potrafią dodać zapisu w PoRD, że jazda na suwak jest obowiązkiem. Przez takie k***y codziennie przy dojeździe do roboty / powrocie z niej, skacze ludziom ciśnienie. j***ne ćwierćmózgi.

Piridais

2017-05-03, 21:24
k***a, nie mogę tego pojąć, j***na spuścizna PRL-u komusze niedoj***nie mózgowe, powojskowy brak inteligencji, pegeerowskie ścierwa, niech to pokolenie wymrze w końcu bo tego nie da się oglądać już.

Mo...........it

2017-05-04, 11:33
@up, już spokojnie, wszystko jakoś się ułoży :glasku:

voidinfinity

2017-05-04, 14:39
I jeszcze j***ny szeryf na straży macierzy :krejzi:

Nekromantheon

2017-05-04, 16:33
do takiego szeryfa to bym wyszedł i zapytał o ch*j mu właściwie chodzi.

natking

2017-05-04, 17:32
Rozumiem argumenty za jazdą na suwak, ale też rozumiem to, że w przypadku, gdy chciałaby po lewym pasie przejechać karetka albo policja, to byłby on zatkany. Oczywiście taki szeryfojanusz też uniemożliwi przejazd. Jak żyć?

Henboh

2017-05-04, 17:53
natking napisał/a:

Rozumiem argumenty za jazdą na suwak, ale też rozumiem to, że w przypadku, gdy chciałaby po lewym pasie przejechać karetka albo policja, to byłby on zatkany. Oczywiście taki szeryfojanusz też uniemożliwi przejazd. Jak żyć?



W przypadku karetki, każdy zjeżdża do swojej krawędzi i robi się miejsce, w przypadku st.poż. trzeba będzie po krawężnikach się przetoczyć. Jeśli kierowcy myślą (a o to niestety ciężko) to miejsce się znajdzie.


Problem w tym, że wszyscy przeoczyli co się stało w 13s.

NasterX

2017-05-04, 18:06
natking napisał/a:

Rozumiem argumenty za jazdą na suwak, ale też rozumiem to, że w przypadku, gdy chciałaby po lewym pasie przejechać karetka albo policja, to byłby on zatkany. Oczywiście taki szeryfojanusz też uniemożliwi przejazd. Jak żyć?



a co to k***a jest pas dla karetek czy do zjazdu

jarecki93

2017-05-04, 18:28
do gazu k***a z takimi ścierwami ja pie**ole...

Siberian_Meat_Grinder

2017-05-04, 18:31
natking napisał/a:

Rozumiem argumenty za jazdą na suwak, ale też rozumiem to, że w przypadku, gdy chciałaby po lewym pasie przejechać karetka albo policja, to byłby on zatkany. Oczywiście taki szeryfojanusz też uniemożliwi przejazd. Jak żyć?



wtedy się robi coś takiego i po problemie:


waloos

2017-05-04, 19:31
To jest pokłosie tego ciągłego pie**olenia, że jeździ się prawym pasem a lewy do wyprzedzania!
Nie k***a, w miejscach gdzie jest duży tłok jedzie się i tym i tym. I nie ważne z jaką predkością!
Po to droga ma dwa pasy, po to zostało wycięte więcej drzew, po to zaostało wylane więcej asfaltu aby z tego k***a korzystać ciągle, a nie zostawiać na chwilowe uzycie!

magicrodek123

2017-05-04, 19:34
Niby gościu nic nie zrobił, ale wygląda to jakby to on był tym szeryfem bo jakby nie patrzeć ominie kolejkę, rozumiem, że jazda na suwak i w ogóle, ale skoro nikt się nie stosuje to po ch*ju taka jazda, ;d. Ja tak kiedyś zrobiłem, to mi też szeryf wyszedł i pyta co ja odpie**alam, mówię mu, ze jazda na suwak, a on, że wypie**alaj do kolejki, ale i tak pojechałem. A no i pan był z bi em dablju :D , pie**olona afryka

robert357

2017-05-04, 20:54
magicrodek123, widzę idziesz zasadą stada owieczek. Jak wszyscy to robią to i ja też... Ten pas to nie jest żadna ozdoba. Nie po to go zrobili by go podziwiać...

No i jaką kolejkę? Do mięsnego niby?