18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjne interwencje na polskich drogach

Polskie_Drogi • 2020-01-14, 11:58
Nie zawsze mogą być tam, gdzie coś się dzieje i gdzie akuratnie są potrzebni, ale zdarza się, że są w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.
Policyjne interwencje, które udało się zarejestrować kamerkami samochodowymi.


Warchlak1920

2020-01-14, 12:09
Akcje z pasami to standard na polskich drogach, ale jakim ślepym debilem trzeba być, żeby nie zobaczyć stojących gdzieś obok na widoku krawężników. Tyle pytań, jedna odpowiedź. Przeciętny polski kierowca.

Tak samo jak z "korytarzami życia". Tyle gadania, pie**olenia w mediach, a jak będzie mi się chciało to kiedyś wrzucę jakiś filmik z głuchoślepymi baranami. Powinno się takich pozbawiać praw człowieka i do utylizacji. Sam czasami coś odpie**olę głupiego na drodze, ale w tym kraju to chyba masa kierowców znalazła prawko w czipsach albo po uruchomieniu auta wyłącza się im myślenie.

dżuma

2020-01-14, 12:12
"Nie zawsze mogą być tam, gdzie coś się dzieje i gdzie akuratnie są potrzebni, ale zdarza się, że są w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie."

To nie jest tak, że zdarza im się być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, tylko że na drogach jest coraz więcej idiotów nie umiejących jeździć.

Wiewór

2020-01-14, 12:19
Szybka pasza na drodze to najpiękniejsza rzecz jaką tylko można zobaczyć. Nie może się równać nawet z urodziwymi małoletnimi tirówkami z Ukrainy.

sirapacz

2020-01-14, 12:52
A mnie bardzo cieszy, gdy policjanci zgarniają kierowców nie tylko za prędkość ale i łamanie innych zasad ruchu drogowego. Wyprzedzane i omijanie na pasach to jedno z cięższych przewinień. Nawet jak nieświadomie przeleci przez pasy (mnie się tak zdarzyło kilka razy w życiu), to mandat skutecznie uczuli na przyszłość.

ch...........li

2020-01-14, 12:58
Emocje jak przy zbieraniu ziemniaków..

CeTek

2020-01-14, 17:55
russian-roulette napisał/a:

kundlom piwa nie będę dawał



oho, mamy Państwo pierwszego przedstawiciela pokolenia sebixowatych. Opowiedz nam proszę za co Cię niewinnie ukarali :mrgreen:

Emilian89

2020-01-14, 18:34
Jak bym był bagieta to chciał bym być w drogówce i karać sk***ysynów maksymalnymi mandatami aby się nauczyli jeździć :) pamiętam jak sam dostałem 10punktow :D za szopkę

bigsexy

2020-01-14, 21:03
Co do ch*ja do 3 razy sztuka ?

Black Snake

2020-01-14, 21:24
Emilian89 napisał/a:

Jak bym był bagieta to chciał bym być w drogówce i karać sk***ysynów maksymalnymi mandatami aby się nauczyli jeździć pamiętam jak sam dostałem 10punktow za szopkę



No ja jak już to tylko w drogówce mógłbym być :D za wyprzedzanie na pasach, jazdę lewym i brak kierunków j***łbym za każdym razem max jaki mogę... I przy rondach bym się czaił żeby zjebów nauczyć jeżdżenia po nich...

maddog77

2020-01-14, 22:28
Pierwszy filmik Szczecin ul.Firlika na prawo tylko 150m i jest Odra.

nano50

2020-01-15, 00:03
Black Snake napisał/a:

No ja jak już to tylko w drogówce mógłbym być za wyprzedzanie na pasach, jazdę lewym i brak kierunków j***łbym za każdym razem max jaki mogę... I przy rondach bym się czaił żeby zjebów nauczyć jeżdżenia po nich...



A ja bym j***ł każdemu pieszemu wchodzącemu przed samochód na pasach. Prawie co drugiemu można by wlepić.

Emilian89

2020-01-17, 17:52
Black Snake napisał/a:

No ja jak już to tylko w drogówce mógłbym być za wyprzedzanie na pasach, jazdę lewym i brak kierunków j***łbym za każdym razem max jaki mogę... I przy rondach bym się czaił żeby zjebów nauczyć jeżdżenia po nich...



Panie ja o tym samym prawie :) Czy to Poznan czy ZG czy gorzów czy inne miasto j***ć wszystkich pradem za debilna jazde a pedalarzy to bym gnebil do upadlego ;]