18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna prowokacja na A klasie

Zdzisław2002 • 2013-11-03, 16:43


Teraz nawet za świeczkę urodzinową można dostać mandat...

oc...........an

2013-11-03, 22:55
Ordnung muss sein! :hitler:

W szkole też wielu rzeczy nie wolno i każda próba wykorzystywania kruczków kończy się tragicznie ;)

Na dodatek taka myśl: dlaczego to jest zawsze piłka nożna? Dlaczego jakoś nie ma problemu z kibicami na kortach tenisowych czy boiskach do piłki ręcznej, ba! na kortach tenisowych policja w ogóle się nie pojawia... daje w sumie troszkę do myślenia ;)

T0B1

2013-11-03, 23:25
Nie rozumiem - w czym tu policja zawiniła? Co, mają się domyślać, czy to świeczka, czy petarda, czy raca, czy inne ch*j wie co? Jest zbiorowisko osób, widzą odpalanie czegoś to reagują - bardzo dobrze. Problemem są tu debile, które potem latają i krzyczą, że są zniewoleni, bo nie mogą świeczki (aka racy) odpalić na imprezie masowej...

clutchh

2013-11-03, 23:34


Oto plakat kibiców Piasta. Zastanawia mnie kto prowokował. To tylko świeczka, rzeczywiście, ale z daleka tego nie widać. Natomiast samo odpalenie było próbą prowokacji, umieszczanie takich plakatów też jest próbą prowokacji PSEUDOKIBICÓW Piasta.. Policja tylko wykonuje swoją pracę.. A po ostatnich wydarzeniach związanymi z tymi pseudokibicami, można stwierdzić że to oni prowokują..

Aragon1988

2013-11-04, 00:25
Prowokacja była, ale tych idiotów. Jest zakaz zapalania wszelkich gówien? To czego kombinują? I idioci nagrywają, więc jest dowód, więc policja MUSIAŁA interweniować, żeby nie było, że sprawę olali. Ale jasne krzyczcie, że państwo policyjne tusk itp. dno :ks_homer:

ChomikAdrian

2013-11-04, 00:57
garota napisał/a:

ch*j z mandatem. Dlaczego ta k***a go szarpie, i czemu on się daje tak szarpać.? Ludzie walczcie o swoje prawa. Wczoraj próbował na mnie wrzeszczeć policjant przy cmentarzu (źle wjechałem) to mu powiedziałem prosto w oczy "drzeć ryj cwe*u to możesz na swoje dzieci". I nic mi się nie stało, nie pobili mnie itd. itd.


Uhuhu, jaki chojrak.
Pienknie go obraziłeś wyzywając od cwe*i. Szacun zią.
Po czym obudziłeś się zlany moczem zapewne i pomyślałeś, ach, jaki to był pienkny sen.

Vendal

2013-11-04, 07:40
Robiłem kurs na stewarding (stewardzi to ci panowie w pomaranczowych kamizelkach) i z tego co wiem to najpierw musza poprosic typa o oddanie tej "swieczki" jak nie odda to wzywa sie dopiero sluzby porzadkowe.

mateuszn1989

2013-11-04, 09:46
Też mi kur...a wielka prowokacja. Zakaz wnoszenia pirotechniki to zakaz. To tak samo jakbyś zamiast maczety nosił scyzoryk. Ale oni są cwani. Ale policjanta w chu..a wycięli. Niedługo to kibole będą płodzić dzieci na trybunach w dymie z rac i wśród jakże kochanych przez nich haseł w stylu "JP".

Nashi

2013-11-04, 10:04
k***a mać, bando lemingów z wypranymi mózgami - to jest mecz A-klasy, to NIE JEST impreza masowa i tam nie obowiązują regulacje zawarte w ustawie o imprezach masowych, a w tym zakaz używania materiałów pirotechnicznych. Podczas tego meczu goście mieli takie same zasrane prawo odpalić świeczkę, jak Wasi dziadkowie świętując 80te urodziny.
No ja pie**ole, naprawdę żyjemy w tak zidiociałym i pozbawionym zdolności do samodzielnego myślenia społeczeństwie?
:xalpalm: :erniepalm: :sispalm:

ssiwy

2013-11-04, 10:36
HAHAHAHAHA, myślałem, że to będzie jakiś durny fake, a oni tak na prawdę :D ja pie**olę :D hahahaha :D

mrokussw

2013-11-04, 12:30
dobrze tak ch*jom powinni ich jeszcze spalować i troche szacunku dla policji :D

WoZniaK

2013-11-04, 12:49
Aragon1988 napisał/a:

Prowokacja była, ale tych idiotów. Jest zakaz zapalania wszelkich gówien? To czego kombinują? I idioci nagrywają, więc jest dowód, więc policja MUSIAŁA interweniować, żeby nie było, że sprawę olali. Ale jasne krzyczcie, że państwo policyjne tusk itp. dno :ks_homer:



Jak sie odpala gówno ? Jestem ciekawy


@mrokussw a w którym momencie okazali brak szacunku do Policji ?
Pałować to ciebie chyba pałowali dresy na osiedlu to sie teraz w necie spinasz ;P

booore

2013-11-06, 15:25
Czy autor mógłby mnie oświecić na czym polegała ta "policyjna prowokacja"?
Bo za cholerę nie kumam skąd taki tytuł.

Pawelmix1

2015-01-24, 22:19
kiedyś próbowałem zgasić takową świeczkę ręką, jak ten typ z filmu... współczuję mu :D