18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna prowokacja na A klasie

Zdzisław2002 • 2013-11-03, 16:43


Teraz nawet za świeczkę urodzinową można dostać mandat...

trabus

2013-11-03, 19:12
Jak dla mnie to powinni na trybunie na przeciwko stanowisko z ckmem rozłożyć i dobrą serią pociągnąć. Selekcja naturalna musi być! Debile k***a i niech jeszcze rżną głupa, ze to świeczka. k***a to ma w sobie mieszaninę pirotechniczną, więc jest wyrobem pirotechnicznym. W dupę mógł to sobie wsadzić.

szklanka

2013-11-03, 19:13
Czemu im nie napie**oliliście taką grupką ?

molcio

2013-11-03, 19:13
Jak dla mnie to była prowokacja ale ze strony kibiców. Doskonale wiedzieli że będzie interwencja.
Teraz można się spierać co jest materiałem niebezpiecznym na imprezach masowych i czy lepiej zignorować czy dmuchać na zimne.
PS: lata temu też brałem udział w czymś takim (aż wstyd) wciągaliśmy tabakę na lekcji. Była afera policja itp. Jest tylko subtelna różnica mieliśmy wtedy po 11 LAT.

fy...........ff

2013-11-03, 19:16
No i gdzie ten mercedes...?

Bituminiorz

2013-11-03, 20:10
Nooo aż taka straszna wiocha nie była :D
Jakby była taka typowa południowo-wschodnia wieś i ekipa podchmielonych fanów wiejskiego klubu to prawdopodobnie policjanci by dostali ostry wpie**ol...

malina340

2013-11-03, 20:12
no ludzie przecież to kibice tym sprowokowali a nie policja policja została sprowokowana ona niczym nie zawiniła ani robią to specjalnie i znów nadchodzi czas kiedy polak polakowi nie jak brat ale jak najgorszy wróg ale wszyscy się obudzą jak za późno już będzie ps tusk na prezydenta bo premier to za mało ;d

MaczoJuh

2013-11-03, 20:16
Wina j***nych kiboli... tak samo jakby wyciagneli pistolet 'do psikania woda' - myslisz, ze w ameryce policjant by na to patrzyl? zajebl by im kulke pomiedzy oczy...

Nu...........ma

2013-11-03, 20:36
Filmik wygląda mi na kręcony tak jakby było wiadomo że za odpalenie świeczki zostanie aresztowany. No mogę zrozumieć że urodziny kolegi, czy kogoś tam, ale takich rzeczy nie robi się publicznie. Na boisku był chyba zakaz odpalania środków pirotechnicznych więc nie dziwota że zgarnęli gościa. Jak dla mnie to filmik kręcony specjalnie by dostarczyć pretekstu patolom spod bloku i pryszczatym gimnazjalistom JP co gadają jak to oni mają przesrane w życiu, a są na troskliwym utrzymaniu rodziców, do piania jaka to policja zła jest. :homer:

BoomShakaLaka

2013-11-03, 20:52
To chłopaki z Chęcin i okolic(Świętokrzyskie), tutaj "grubsza" sprawa z ich udziałem:




pozdrowienia dla kibiców Piasta

Loq14

2013-11-03, 22:10
@garota Czy ja k***a napisałem w poprzednim poście że twoja "MATKA"?? Trochę k***a szacunku szmato

zwarcin

2013-11-03, 22:20
moje okolice. leci piwko :D

DanielTGK

2013-11-03, 22:23
Czytać się was nie da...

Trabus - jak dla ciebie "selekcja naturalna" to strzelanie z CKMu... Strzel sobie sam, bo jesteś głupszy od nich. CKM - sama natura ;)

Kilka osób pisało, że kibice sprowokowali - k***a, czym? Jak w domu odpalasz dzieciakowi taką świeczkę na torcie (bo to są świeczki do tortu...) to też spodziewasz się wjazdu policji i sto lat śpiewasz szeptem, żeby sąsiedzi nie donieśli?

Szampan920: " filmik kręcony specjalnie by dostarczyć pretekstu patolom spod bloku i pryszczatym gimnazjalistom JP co gadają jak to oni mają przesrane w życiu". Wpisz sobie na YT "Doping" i zobacz ile jest takich samych filmików. Po prostu kręcili doping z trybuny, co tu podejrzanego?

Myślcie sobie co chcecie, że kibice to bydło, że robią rozpie**ol - zdarza się, że robią rozpie**ol. Ale nie obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa, nie można karać wszystkich. Zacznijcie myśleć samodzielnie, sami wyciągajcie wnioski...

mustang_goniciel

2013-11-03, 22:35
Dzięki takim interwencjom czuję się bezpiecznie. Dziękuję!

Seboolek

2013-11-03, 22:35
Gdyby "świeczkę" odpalił inny, zwyczajny człowiek, bez kaptura i takich "kolegów" to policja by się nie przyczepiła. Sami sobie zbudowali taką opinię więc wszystko co trzymają w rękach lub odpalają jest uznane za łamiące prawo. Nie jeden z nich kogoś pobił lub okradł i jestem tego pewny że co najmniej trzech to złodzieje telefonów, dwóch damskich bokserów oraz kilku ćpunów i dilerów. Tak widzę tą bandę.

Enerfaues

2013-11-03, 22:39
krzak1945JP napisał/a:

j***ć te k***y CHWDP



och, jaki waleczny.