18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna klasyka.

siwybis • 2020-01-24, 20:31
Niejaki Mubarak Soulemane (kolor defaultowy), wyciąga nóż w otoczeniu ścigajacych go policjantów. Enjoy...


Essent

2020-01-24, 20:35
Nagranie z pierwszej ręki w 01:50 ale też gówno widać :kawa:

Matt

2020-01-24, 21:18
Się nie pie**ola prawidlowo

Touch_Of_Madness

2020-01-24, 21:54
FULL PRO - tak samo powinni traktować patologicznych beneficjentów 500+ i tych co wyprzedzają na pasach.

Wiewór

2020-01-24, 21:59
W sumie to po ch*j strzelał. Przez szybę by go dzgnal? Mógł dać szansę się poddać

diouf89

2020-01-24, 22:05
Wiewór napisał/a:

W sumie to po ch*j strzelał. Przez szybę by go dzgnal? Mógł dać szansę się poddać


po co dawac mu szanse ? jeszcze by sie rozmnozyl i po co to komu

tarcer123

2020-01-24, 22:19
Brakuje tylko ujecia z perspektywy śniadego.

mariusz3pl

2020-01-24, 23:39
W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał. Drzwi od strony kierowcy zablokował radiowóz a od pasażera tak szybko nie wyjdzie, wystarczyło powiadomić pozostałych że ścigany wyjął nóż i do puki nie atakuje próbować go nakłonić do poddania się.
A te chyba 6 kul które mu zaaplikował to k***a nie wiem po co, chyba kończył zmianę i nie miał czasu na dyskusje...

W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.

Nie to żebym bronił przestępców w szczególności tych etnicznie podejrzanych.


Shotterr

2020-01-25, 05:15
mariusz3pl napisał/a:

W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.


No np jak dawanie radiowozem sygnałów do zatrzymania pomylisz z wezwaniem do wyścigu to kiepski start...

Imperator_Jan

2020-01-25, 06:43
I co typ miał wysiąść z auta i zacząć ich gonić z tym nożem? Prawidłowa reakcja policjanta.

pafcio80

2020-01-25, 08:49
mariusz3pl napisał/a:

W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał.


Ta, jasne. Wyjął nóż bo chciał posmarować kromkę masłem.

jan0sik1

2020-01-25, 09:22
mariusz3pl napisał/a:

W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał. Drzwi od strony kierowcy zablokował radiowóz a od pasażera tak szybko nie wyjdzie, wystarczyło powiadomić pozostałych że ścigany wyjął nóż i do puki nie atakuje próbować go nakłonić do poddania się.
A te chyba 6 kul które mu zaaplikował to k***a nie wiem po co, chyba kończył zmianę i nie miał czasu na dyskusje...
W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.
Nie to żebym bronił przestępców w szczególności tych etnicznie podejrzanych.



Ale ty głupi jesteś. Policjant powinien mieć prawo cie odj***ć jak tylko zaczniesz uciekać... To jest prawo i trzeba go przestrzegać a jak masz w dupie to my mamy w dupie twoje życie j***ny pasożycie. Amen.

mrfreak16

2020-01-25, 09:24
Trochę źle oszacował zasięg noża i przegrał w pierwszej rundzie. Bardzo dobrze, miód na moje oczy. A wy wszyscy prujący się, że użył nieadekwatnych środków, postawcie się w miejsce tego z nożem, czy normalnym jest, żeby podczas zatrzymania was po pościgu, choć w Polsce to tak często się nie zdarza, wyciągnęlibyście nóż(na ch*j mu nóż w aucie) na kilkoro policjantów? A albo jesteście zdesperowani i wybraliście metodę na odejście z tego świata, B jesteście jakimś ściekiem społecznym na którego nie trzeba będzie płacić w pudle...

Trochę źle oszacował zasięg noża i przegrał w pierwszej rundzie. Bardzo dobrze, miód na moje oczy. A wy wszyscy prujący się, że użył nieadekwatnych środków, postawcie się w miejsce tego z nożem, czy normalnym jest, żeby podczas zatrzymania was po pościgu, choć w Polsce to tak często się nie zdarza, wyciągnęlibyście nóż(na ch*j mu nóż w aucie) na kilkoro policjantów? A albo jesteście zdesperowani i wybraliście metodę na odejście z tego świata, B jesteście jakimś ściekiem społecznym na którego nie trzeba będzie płacić w pudle...

mariusz3pl napisał/a:

W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał. Drzwi od strony kierowcy zablokował radiowóz a od pasażera tak szybko nie wyjdzie, wystarczyło powiadomić pozostałych że ścigany wyjął nóż i do puki nie atakuje próbować go nakłonić do poddania się.
A te chyba 6 kul które mu zaaplikował to k***a nie wiem po co, chyba kończył zmianę i nie miał czasu na dyskusje...
W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.
Nie to żebym bronił przestępców w szczególności tych etnicznie podejrzanych.



Nie zesraj się...