18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policyjna klasyka.

siwybis • 2020-01-24, 20:31
Niejaki Mubarak Soulemane (kolor defaultowy), wyciąga nóż w otoczeniu ścigajacych go policjantów. Enjoy...


xmen

2020-01-25, 09:53
mariusz3pl napisał/a:

wajcarski.



Policjant nie odpowiada tylko za swoje, ale również za bezpieczeństwo partnera. Kolega próbował dostać się z drugiej strony auta i kierowca mógł go zaatakować nożem.
Policja w USA nie ma zasady strzelać w nogi. Mają obezwładnić napastnika.
Dodatkowo po "obezwładnieniu" napastnika (dowolną ilością kul) jeśli policjant jest sam, nie może się zbliżyć do obezwładnionego, musi czekać na drugiego policjanta ubezpieczającego. W rozległych stanach o małym zaludnieniu (alaska, wyoming) większość "obezwładnień" kończy się zejściem.

Kolejną sprawą, jest oddziaływanie prewencyjne takiego podchodzenia do przestępców.
Jeśli pojedziesz do USA i zatrzyma Cię drogówka, to byś trzymał rączki na kierownicy i słuchał poleceń policjanta jak ojca derektora.
Większość sprawców wykroczeń/przestępstw poddaje się bardzo szybko, ale zdarzają się również wyjątki (chwała ich pamięci), które mamy okazje obejrzeć na Sadisticu

kawior2007

2020-01-25, 10:42
Rzuć nóż! On ma nóż! Podejrzany chyba śpi :-D

Emilian89

2020-01-25, 13:24
qubavip napisał/a:

A u nas ...



"niezachowanie przez kierującego radiowozem szczególnej ostrożności i nieutrzymywanie odstępu niezbędnego do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu".

k***a no śmiechłem :D

na to teraz wychodzi ze w Polsce śmieciarka ma większe przywileje niz policja ...

polakwrocek

2020-01-25, 14:57
Szkoda że nie ma kamery z perspektywy pasożyta.

shoe5maker

2020-01-25, 15:43
Dobre te kamerki są. Jedna lepiej by wyglądało jakby mieli je na jakoś głowach umieszczane, lepiej by kadrowały.

AlaksanderLukaszenka

2020-01-25, 21:21
Wiewór napisał/a:

W sumie to po ch*j strzelał. Przez szybę by go dzgnal? Mógł dać szansę się poddać



Prawo amerykańskie na takie akcje pozwala więc gliniarze korzystają z tego.

DużyKutas

2020-01-25, 21:51
Wyciąga nóż, w samochodzie z zatrzaśniętymi drzwiami. O ch*j!

Jestem_na_nie

2020-01-26, 23:17
Touch_Of_Madness napisał/a:

FULL PRO - tak samo powinni traktować patologicznych beneficjentów 500+ i tych co wyprzedzają na pasach.



i tych co piszą komentarze nieprzychylne rządowi lol

maksymilian45

2020-01-27, 02:51
mariusz3pl napisał/a:

W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał. Drzwi od strony kierowcy zablokował radiowóz a od pasażera tak szybko nie wyjdzie, wystarczyło powiadomić pozostałych że ścigany wyjął nóż i do puki nie atakuje próbować go nakłonić do poddania się.
A te chyba 6 kul które mu zaaplikował to k***a nie wiem po co, chyba kończył zmianę i nie miał czasu na dyskusje...
W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.
Nie to żebym bronił przestępców w szczególności tych etnicznie podejrzanych.



Z drugiej strony odpady się eliminuje a nie daje drugą szansę. Na tym kanale był film jak syn wrocil po 15 latach do domu i grozil swoim rodzicom.... odstrzelic, zakopac i jeden insekt mniej na tym swiecie.

roninns

2020-01-27, 03:23
Imperator_Jan napisał/a:

I co typ miał wysiąść z auta i zacząć ich gonić z tym nożem? Prawidłowa reakcja policjanta.



Tak, policjant jest jasnowidzem i wie, co przestępca akurat wyciąga. Mogła to być nawet biblia, jeśli po coś sięgasz i to wyciągasz będąc na muszce policjantów oznacza to jedno wolisz śmierć niż więzienie.

help3r

2020-01-27, 05:07
mariusz3pl napisał/a:

W mojej ocenie to policjant przesadził, facet nawet jeśli wyjął nóż to nikomu nie zagrażał. Drzwi od strony kierowcy zablokował radiowóz a od pasażera tak szybko nie wyjdzie, wystarczyło powiadomić pozostałych że ścigany wyjął nóż i do puki nie atakuje próbować go nakłonić do poddania się.
A te chyba 6 kul które mu zaaplikował to k***a nie wiem po co, chyba kończył zmianę i nie miał czasu na dyskusje...
W USA strach na drina wyjść bo szturchniesz gline coś źle zinterpretuje i zrobi z ciebie ser szwajcarski.
Nie to żebym bronił przestępców w szczególności tych etnicznie podejrzanych.



Skad mial wiedziec, ze to jednak nie pistolet?

Junkie_53

2020-01-28, 20:08
Czasami mam wrażenie, że w USA to forma jakiegoś wyrafinowanego samobójstwa..