18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna eskorta kierowcy wiozącego duszącego się noworodka

feliks1911 • 2017-03-16, 13:32
Policjanci WRD Poznań pomogli przerażonym rodzicom kilkudniowego dziecka, które się zakrztusiło i musiało natychmiast się dostać do szpitala.


Fap Master

2017-03-16, 20:47
mesjasz19 napisał/a:



Niestety smutna prawda. Znajomy od razu po szkole chciał iść do policji bo takie było jego marzenie. Bardzo sprawny fizycznie, obcykany od kilku lat z bronią bo ojciec był myśliwym. Lubował się w survivalu, potrafił iść sobie na weekend do lasu tylko z nożykiem i zapalniczką. Trenował sztuki walki.

Poszedł na testy w wieku 20 lat i co? Uj***li go na psychologicznych bo najwidoczniej wykazywał zachowania nie pożądane u policjantów czyli myślenie. Mówię o myśleniu bo gość kończył 3 kierunki studiów i wszystko ogarnął a w międzyczasie jeszcze pracował wieczorami.
Rok temu poszedł ponownie na testy ale wcześniej uczęszczał na kursy do typa który na YT ma kanał. Przygotowuje on kandydatów tak żeby odpowiadali w sposób pożądany dla komisji oraz egzaminatora. Z tego co mówił to z multiselect wyszedł najszybciej ze wszystkich a był kompletnie nieszczery ze sobą i z zachowaniem człowieka który mógłby się wydawać dobrym kandydatem na stróża prawa.



To musiał być geniusz jak w wieku 20 lat kończył 3 kierunki studiów...więc komisja zrobiła mu przysługę a nie go udupiła...

fantastico

2017-03-16, 22:26
Nie mam nic więcej do dodania.


kenzol

2017-03-16, 22:32
Najgorsze jest to że żeby zaparkować pod publicznym szpitalem trzeba słono zabulić za miejsce postojowe. Sk***ysyństwo!

mesjasz19

2017-03-16, 22:59
Fap Master napisał/a:



To musiał być geniusz jak w wieku 20 lat kończył 3 kierunki studiów...więc komisja zrobiła mu przysługę a nie go udupiła...



33 latka i dalej nie nauczyli czytać ze zrozumieniem?
Ciężko wywnioskować że zaraz po technikum złożył papiery do KMP a po studiach spróbował ponownie?

Amur

2017-03-16, 23:16
kto ma pożyczyć do jutra dezodorant ?

SaseKK

2017-03-16, 23:56
nowynick napisał/a:

by trafili na Straż Miejską to zaczęli by od kontroli dokumentów pojazdu...



dobra to jak juz wizerunek policji został dostatecznie ocieplony to teraz dopie**alamy sie do strazy miejskiej az wkoncu oni zaczną robić coś dla obywatela w pierwszej kolejnosci, dobry plan.

Seligos

2017-03-17, 00:36
Dwie cysterny najlepszego zimnego browara dla tych policjantów !

nowynick

2017-03-17, 08:24
"dobra to jak juz wizerunek policji został dostatecznie ocieplony to teraz dopie**alamy sie do strazy miejskiej az wkoncu oni zaczną robić coś dla obywatela w pierwszej kolejnosci, dobry plan."

hehe nawet nie założyłem, że się ujmą honorem i zaczną coś pozytywnego robić, no ale jeśli ten złośliwy wobec SM komentarz przyczyni się do tego, że któregoś dnia zobaczę pomocnego Strażnika Miejskiego to bardzo k***a dobrze.

taigatrommel

2017-03-17, 10:12
nowynick napisał/a:

by trafili na Straż Miejską to zaczęli by od kontroli dokumentów pojazdu...


Bo straż wiejska to ch*je i cwe*e są.

level1989 napisał/a:

za chęć pomocy brawa ale za fakt, że jechali średnio 70km/h to liść by się należał... myślę, że jakby mi ktoś bliski miał zejść i zależałoby to ode mnie to dałbym radę dojechać dużo szybciej (tak-mimo świateł itp.)


No okey, tylko pamiętaj, że mimo wszystko trzeba uwzględnić innych użytkowników drogi, pieszych, etc.
A co by było, jakby grzejąc 120 spowodowali wypadek i kogoś zabili? Wtedy to by dopiero była awantura!

PartizantPń

2017-03-17, 17:59
Najlepsze jest to że ja w tym samym momencie miałem wypadek na a2 w Poznaniu/Komornikach i słyszałem w radioli jak ten policjant pyta dyżurnego czy sporządzić notatkę, bo właśnie miało miejsce owe wydarzenie. Dyżurny odpowiedział że musiałby, bo nadali tej interwencji ID. Gdyby nie to, nawet nikt by się o ich postawie nie dowiedział.

KebabRemover

2017-03-17, 21:15
Fincher napisał/a:

I od tego jest Policja - do pomagania obywatelom, a nie pisaniu mandatów jak ktoś przejdzie w niedozwolonym miejscu albo na czerwonym (na własną odpowiedzialność).

co rozumiesz poprzez na własną odpowiedzialność? to że jak będę jechał furą do której zderzak kosztuje 5000 zł i pie**olnę cię bo wbiegles na czerwonym to mam czekać 5 miesięcy aż mi kupisz zderzak? Czy znaczy to że jeśli prowadzą możliwość "przechodzenia na czerwonym na własną odpowiedzialność " to jadąc samochodem mając zielone światło na każdym skrzyżowaniu będę się rozglądał czy czasem ktoś nie wybiega mi pod samochód biorąc na siebie koszta jego naprawy? A może ja nie chce go naprawiać? A co jak takiego zajebie? Ma mi być szkoda ściągać hajs z jego rodziców tylko dlatego że ich synek zdech? A jak jadę ferrari to kasę ściągać będzie mój wnuk od jego wnuków

lokalnywatażka

2017-03-19, 01:22
nowynick napisał/a:

by trafili na Straż Miejską to zaczęli by od kontroli dokumentów pojazdu...


Sprawdziliby również, czy w pojeździe nie ma handlarza pietruszką, grasującego w przejściu podziemnym i nieuchwytnego dilera sznurówek z okołobazarowych ministraganów...

Flesz

2017-03-19, 22:15
nareszcie sie do czegos przydali :roll: