18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policyjna eskorta kierowcy wiozącego duszącego się noworodka

feliks1911 • 2017-03-16, 13:32
Policjanci WRD Poznań pomogli przerażonym rodzicom kilkudniowego dziecka, które się zakrztusiło i musiało natychmiast się dostać do szpitala.


krzyks

2017-03-16, 16:52
InattentiveObserver napisał/a:

Reakcja prawidłowa, szacunek.

Hwała Wielmożnej Dobrodusznej Policji. :D



Pewnie zamiast ch*j, piszesz h*j :homer:

W............R.

2017-03-16, 17:10
@up No nie czepiaj się... niegramatyczność ma podrzędne znaczenie wobec próby odczarowania na potrzeby sytuacji tego niesławnego skrótu.

krzyks

2017-03-16, 17:12
W.S.N.R. napisał/a:

@up No nie czepiaj się... niegramatyczność ma podrzędne znaczenie wobec próby odczarowania na potrzeby sytuacji tego niesławnego skrótu.



Do tego zmierzałem, dla niego skrót to HWDP, a przecież winno być CHWDP. Na miarę swojej ortografii starał się dopasować słowa. 8-)

tycho

2017-03-16, 17:22
okoń321 napisał/a:

jak takie głąby dostają się do policji brak mi słów


Właśnie o to chodzi, żeby kandydat na policjanta był niezbyt bystry i przede wszystkim posłuszny. Ma nie wykazywać własnego myślenia. Po to właśnie kandydaci na policjantów przechodzą testy psychologiczne mające na celu wybrać kandydatów o inteligencji trochę poniżej przeciętnej i posłusznych, którzy na rozkaz przełożonych wyjdą na ulice i będą wlepiać mandaty za co tylko im każą i nie urodzi się w ich głowach pytanie dlaczego mam karać obywatela za byle co? Wszystko to po to, żeby mieć posłuszną armie do gromadzenia pieniędzy dla miłościwe nam rządzących na ich wygodne życie naszym kosztem. Żal mi tych ludzi bo nie są świadomi tego, że praca w policji nie przez przypadek jest nazywana służbą.

Pr...........em

2017-03-16, 17:44
@nowynick
Byś się k***a douczył - straż miejska może ci zatrzymać auto tylko w kilku miejscach w Polsce.

Ingles

2017-03-16, 17:50
I właśnie od tego jest policja.

krzyks

2017-03-16, 17:54
Prosiłem napisał/a:

@nowynick
Byś się k***a douczył - straż miejska może ci zatrzymać auto tylko w kilku miejscach w Polsce.



Kilka miejsc w Polsce powiadasz...

Cytat:

Strażnik miejski ma prawo do zatrzymania pojazdu tylko w razie, gdy stwierdzi, że kontrolujący nie zastosował się do znaku „B-1”, tj. do zakazu ruchu w obu kierunkach.



Takich miejsc jest kilka w Polsce?

Nie ma takiego miejsca w Polsce, jak to na filmie, które upoważniałoby SM do jakiejkolwiek interwencji, z wyjątkiem.. powiedzmy uzasadnionego podejrzenia jazdy pod wpływem alkoholu.. ale to w ramach obywatelskiego zatrzymania. 8-)

mecenas19

2017-03-16, 18:04
brawp brawo dla policji

-UnStopaBle-

2017-03-16, 18:11
okoń321 napisał/a:

jak takie głąby dostają się do policji brak mi słów






Jak taki debil dał rade założyć konto na sadistic...

Henboh

2017-03-16, 18:30
A ja jestem ciekaw, jak często rodzice byli zwymyślani po drodze od januszy, co to za radiowozem się pakują na "krzywy ryj"?
k***a, pewnie sam bym tak pomyślał.


A co do tematu:
Otake police walczyłem


@krzyks
Ty to powiedz tym analfabetom, którzy od lat po murach bazgrzą HWDP.

mesjasz19

2017-03-16, 19:08
tycho napisał/a:


Właśnie o to chodzi, żeby kandydat na policjanta był niezbyt bystry i przede wszystkim posłuszny. Ma nie wykazywać własnego myślenia. Po to właśnie kandydaci na policjantów przechodzą testy psychologiczne mające na celu wybrać kandydatów o inteligencji trochę poniżej przeciętnej i posłusznych, którzy na rozkaz przełożonych wyjdą na ulice i będą wlepiać mandaty za co tylko im każą i nie urodzi się w ich głowach pytanie dlaczego mam karać obywatela za byle co? Wszystko to po to, żeby mieć posłuszną armie do gromadzenia pieniędzy dla miłościwe nam rządzących na ich wygodne życie naszym kosztem. Żal mi tych ludzi bo nie są świadomi tego, że praca w policji nie przez przypadek jest nazywana służbą.



Niestety smutna prawda. Znajomy od razu po szkole chciał iść do policji bo takie było jego marzenie. Bardzo sprawny fizycznie, obcykany od kilku lat z bronią bo ojciec był myśliwym. Lubował się w survivalu, potrafił iść sobie na weekend do lasu tylko z nożykiem i zapalniczką. Trenował sztuki walki.

Poszedł na testy w wieku 20 lat i co? Uj***li go na psychologicznych bo najwidoczniej wykazywał zachowania nie pożądane u policjantów czyli myślenie. Mówię o myśleniu bo gość kończył 3 kierunki studiów i wszystko ogarnął a w międzyczasie jeszcze pracował wieczorami.
Rok temu poszedł ponownie na testy ale wcześniej uczęszczał na kursy do typa który na YT ma kanał. Przygotowuje on kandydatów tak żeby odpowiadali w sposób pożądany dla komisji oraz egzaminatora. Z tego co mówił to z multiselect wyszedł najszybciej ze wszystkich a był kompletnie nieszczery ze sobą i z zachowaniem człowieka który mógłby się wydawać dobrym kandydatem na stróża prawa.

Amur

2017-03-16, 20:03
ale z was pajace ja pie**ole na prawdę myślicie że to było rozsądne zachowanie policjantów? co za pół mózgi z was, łykacie tak temat jak wam go przedstawiają " bohaterzy " k***aa jak was ludu idzie kroić :)

Madafaka69

2017-03-16, 20:30
okoń321 napisał/a:

ale z was pajace ja pie**ole na prawdę myślicie że to było rozsądne zachowanie policjantów? co za pół mózgi z was, łykacie tak temat jak wam go przedstawiają " bohaterzy " k***aa jak was ludu idzie kroić :)


A o ch*j jaśnie wielmożnemu panu chodzi, bo nie rozumiem? Nie zrobią nic, to ch*je, bo przecież mogli. Zrobią, to ch*je, bo przecież to nierozsądne. Weź Ty się k***a wreszcie zabij.