18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna brutalność

phrontch • 2020-06-15, 18:53
Akcja w Baton Rogue, Luizjana




banerr

2020-06-15, 18:59
No i popsuli mudżina.

żmij

2020-06-15, 18:59
N i uśpili go.... Może i lepiej, po co miał się męczyć na tym świecie z IQ poniżej numeru buta.

Kostor

2020-06-15, 19:00
W 8 sekundzie slychac "get on the ground!" kto to krzyczy i do kogo jak tam wszyscy leza?

Gilera1231

2020-06-15, 19:07
Każdemu się palec może poślizgnąć :mrgreen:

luja27

2020-06-15, 19:12
Spuścił Gówno gdzie jego miejsce

paero123

2020-06-15, 19:14
Co ten drugi gliniarz w 0:24 zajumał Floydowi Jr. z kieszeni?!

Macx83wwww

2020-06-15, 19:20
Zdarzenie z 5 lipca 2016 roku, z miejscowości Baton Rouge. Zabity nazywał się Alton Sterling, pseudonim CD Man, miał kryminalną przeszłość. Anonimowa osoba powiadomiła Policję, że została zastraszona przez osobę z bronią w trakcie sprzedaży. Po przyjeździe, Policjanci próbowali aresztować napastnika, który stawiał opór, wobec czego kilkukrotnie,użyto paralizatora, jednak Sterling wciąż, walczył, jego prawa ręka pozostawała wolna. W pewnym momencie jeden z oficerów krzyknął, że Sterling sięga po broń, oddano 3 strzały w klatkę piersiową, Sterling zmarł. W jego ciele znaleziono ślady amfetaminy, metaamfetaminy, alkoholu, kokainy i THC...

żmij

2020-06-15, 19:29
Macx83wwww napisał/a:

W jego ciele znaleziono ślady amfetaminy, metaamfetaminy, alkoholu, kokainy i THC...



No i ołowiu.
Czyli zmarł na ołowicę.

remi1982

2020-06-15, 19:41
Nie jestem fanem czarnych ludków. Ale dla mnie to ewidentne morderstwo. Mieli pełen wachlaż środków przymusu bezpośredniego, zamiast tego odj***li kolesia. Jak kolesia glebują we dwóch to żaden nie powinien wyciągac klamki,bo chwila nieuwagi i mamy to co na filmie. To są sekundy a wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i od tragedii jest tylko o włos. Chociaż mi zawsze powtarzano "jak już wyciągasz broń i jesteś zmuszony strzelac, to strzelaj tak żeby zajebac. martwy mniej ci zaszkodzi aniżeli żywy, bo przed sądem tylko ty przedstawisz tylko swoją wersje".

nwonigers

2020-06-15, 19:52
remi1982 napisał/a:

Nie jestem fanem czarnych ludków. Ale dla mnie to ewidentne morderstwo. Mieli pełen wachlaż środków przymusu bezpośredniego, zamiast tego odj***li kolesia. Jak kolesia glebują we dwóch to żaden nie powinien wyciągac klamki,bo chwila nieuwagi i mamy to co na filmie. To są sekundy a wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i od tragedii jest tylko o włos. Chociaż mi zawsze powtarzano "jak już wyciągasz broń i jesteś zmuszony strzelac, to strzelaj tak żeby zajebac. martwy mniej ci zaszkodzi aniżeli żywy, bo przed sądem tylko ty przedstawisz tylko swoją wersje".



gdzie ci to powtarzano, bo w pl o posiadaniu broni nie ma mowy, a gdzie tam rozmowa o sytuacji samoobrony. nie zgodze sie ze powinni sobie poradzic z nim bez klamek. probowales kiedys komus kajdanki zalozyc? to nie jest wcale takie latwe nawet jak sie jest duzo silniejszy od drugiej osoby. a tu mamy do czynienia z walka na smierc i zycie plus policja dostala info ze podejrzany mial bron. wystarczylo nie stawiac oporu.

Lobo24

2020-06-15, 19:53
Przecież on udaje...

jbone

2020-06-15, 20:01
trzy w serduszko-idealny nigger hattrick.

remi1982

2020-06-15, 20:02
nwonigers napisał/a:

gdzie ci to powtarzano, bo w pl o posiadaniu broni nie ma mowy, a gdzie tam rozmowa o sytuacji samoobrony. nie zgodze sie ze powinni sobie poradzic z nim bez klamek. probowales kiedys komus kajdanki zalozyc? to nie jest wcale takie latwe nawet jak sie jest duzo silniejszy od drugiej osoby. a tu mamy do czynienia z walka na smierc i zycie plus policja dostala info ze podejrzany mial bron. wystarczylo nie stawiac oporu.



Kolego. W Polsce możesz wystąpic o pozwolenie na broń i jakieś trudne to nie jest wbrew pozorom. Poza tym ja mam 190cm wzrostu i wiem jak trudno kogoś mniejszego obezwładnic, chocby panienke 150cm 50kg wagi. Ale od tego są szkolenia i partner, aby nie dochodziło do sytuacji jak na filmiku.

rzeznianumer5

2020-06-15, 20:12
Tych małpów nie idzie obezwładnić inaczej.