18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjantka otwiera ogień gdy podejrzany ją atakuje

bodzionek • 2019-05-03, 09:19


Akcja od 2 minuty.

W skrócie: zaatakował i uderzył dwa razy w twarz, pani policjant otworzyła ogień a pan dindu zszedł w szpitalu. Uznano, że miała prawo się bronić i nie będzie o nic oskarżona.

Oryginalna informacja ze strony:
Cytat:

The Blytheville police officer involved in a deadly shooting earlier this month will not face charges.

According to the Office of the Prosecuting Attorney, the officer responded to the Dodge Store at 3605 South Division on April 7 after receiving a report that someone had attacked a store employee.

The employees on the scene gave the officer a description of the suspect, later identified as Marzues Scott, and the officer eventually tracked him down in the parking lot of the Deerfield Inn Hotel.

The officer told Scott to come to her, but he ignored her orders, a letter to the Arkansas State Police stated. He then turned and became aggressive, ignoring further commands given by the officer to stop.

That’s when authorities say the officer drew her weapon and ordered Scott to stop and get on the ground. Once again, they said he failed to comply and then hit her several times in the head, knocking her to the ground.

In response, the officer fired her service weapon, striking Scott. He continued to approach her in an aggressive manner while she was still on the ground and another shot was fired.

The officer radioed for help and then rendered first aid to Scott. He was transported to the Great River Medical Center in Blytheville where he later died.

The prosecuting attorney concluded that the officer was “reasonable in believing that her life was in danger” and will not be charged in the matter.Zdjęcie podejrzanego:

spolony

2019-05-03, 12:33
Jaki jest sens zatrudniać w Policji osoby, które totalnie nie dają sobie rady w warunkach ciężkiego stresu? Ja rozumiem, że kobiety SĄ przydatne w służbach mundurowych, bo mają różne cechy przydatne w zawodzie, a w których panowie szczególnie się nie wyróżniają- ale jednak do nocnych patroli i ścigania jakichś dindu to mogli by je puszczać z partnerem, skoro nikt ich nie bierze na poważnie, zbierają plaskacza i idą płakać po odstrzeleniu jakiegoś murzyna. W Polsce gdzie w sumie ch*ja się dzieje wszędzie mają przy sobie faceta, a w USA gdzie każdy może nagle wyciągnąć broń i zacząć się z nimi strzelać wychodzą sobie w nocy jak na spacer po własnym podwórku

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-03, 12:49
A taki sympatyczny z twarzy...
No dobra, żartowałem ;)

JebaćLudzi

2019-05-03, 13:11
I dobrze.Tam się w tańcu nie pie**olą,a u nas by poszła do pierdla za przekroczenie granicy obrony koniecznej

shoe5maker

2019-05-03, 13:12
Dziwi mnie że tak długo zwlekała z użyciem tasera. Przecież jak tylko zrobił krok w jej stronę powinna mu wypalić.

polakwrocek

2019-05-03, 13:34
spolony napisał/a:

Jaki jest sens zatrudniać w Policji osoby, które totalnie nie dają sobie rady w warunkach ciężkiego stresu?Strzelić do człowieka w ciągu całej służby musi tak z 1 lub 0,5 % funkcjonariuszy w ciągu ich całej kariery.
To nie żołnierz który warczy na 1 linii frontu. Poradziła sobie ? Tak.
Agresywny w piach. Ona jest cała. Więc wystarczające kwalifikacje.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-05-03, 13:41
woytasw napisał/a:

Po pistolecie jest szansa, że go pozbierają (tu się akurat nie udało) - po strzelbie raczej śrutu nikt wybierać z niego nie musiałby ...Ale po co go zbierać?
Ja to się nie znam na bandytach, bo ja to prosty ogrodnik jestem, ale jak widzę chwasta to go wyrywam a nie przesadzam w inne miejsce, bo i po co?

ProVVe

2019-05-03, 13:45
Dyszy jak po 2 godzinach ostrego dymania, ale... Bambo gleba i mam fajny dzień ide po piwko

sard

2019-05-03, 13:59
A na koniec się popłakała :)

picolo

2019-05-03, 14:30
k***a Panowie sama sobie poradziła ciemną nocą z ciemnym typem. Duże piwko dla Niej. A w 'postępowej' europie zabrałby jej broń o ile by ją w ogóle miała, uciął łeb i zr*chał w szyje i taki byłby finał.

kanalistakp

2019-05-03, 15:26
Nie rozumiem dwóch rzeczy:
1. Gdy mieszkasz w Ameryce, wiesz jak działa policja i za wszelką cenę nie słuchasz się poleceń funkcjonariusza (wyjątkiem jest chęć popełnienia samobójstwa)
2. Ameb w komentarzach, którzy uważają, że funkcjonariuszka zrobiła coś złego w tej sytuacji. Jesteście przykładem skrajności w drugim kierunku - skrajnej ufności. Wystarczy że zadacie sobie proste pytanie - jeżeli ktoś jest w stanie zaatakować policjanta/tke która mierzy do niego z broni to co zrobiłby Wam, przypadkowym przechodniom którzy nie są uzbrojeni?

pizmak289

2019-05-03, 15:39
Już widzę w takiej akcji komentujących powyżej. Kobiety są z natury bardziej wrażliwe od mężczyzn, ale poradziła sobie. Postawcie się w jej sytuacji, zastrzelcie kogoś - jestem pewny, że byście beczeli cały dzień albo sumienie by wam siadło i byście sami ze sobą skończyli.

banana12462541

2019-05-03, 16:43
Teraz bedzie miala traume do konca zycia. Policja nie dla kobiet!!!! tylko pornole z policjantkami sa dobre!!!!

Argeusz

2019-05-03, 17:04
@pizmak289 gdyby ktoś mnie zaatakował i miałbym pewność, że nie będę miał przez to problemów to bym zastrzelił. Nie miałbym z tym problemu, policjantka dobrze zrobiła. Pewnie będzie smutna jakiś czas ale i tak jej przejdzie.

Serrhol

2019-05-03, 17:11
Błąd to funkcjonariuszka popełniła, nie utrzymując odpowiedniej odległości od bambusa i nie waląc do niego gdy ten już zaczynał się zbliżać. Gdyby murzyn miał nóż albo inną broń białą, to dziewczyna zamiast z traumą zmagałaby się z dwoma metrami ziemi nad wiekiem trumny.

He...........el

2019-05-03, 18:14
Szkoda mi jej, będzie do końca życia o tym myślała. Nie wiem czy da się zachować zdrową psychikę po odebraniu życia.