18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant wyskoczył z bronią i gazem

fiwus • 2017-08-17, 21:34
Zobaczcie sami!

Interwencja policji w Kole. Kto miał racje hmm?

Sz...........jk

2017-08-18, 17:40
Ten film to po prostu jawna prowokacja i powinien wylądować w śmietniku internetu. Osobiście to takich sebixów po wyrokach pałowałbym prewencyjnie, ale mamy prawo takie jakie mamy i niestety trzeba się go trzymać.

Stojąc na warcie wielokrotnie się zastanawiałem co bym zrobił w takiej sytuacji, scenki odgrywaliśmy wzorcowo i co z tego? Dochodzi do tego masa stresu i czynnik zaskoczenia, ale na warcie nie ma świadków. ;) Policjant mógł spanikować, ale miał świadomość, że jest nagrywany i jest to czysta prowokacja, zbyt pochopnie wyciągnął broń i mamy aferę.

PapierowyUmysł

2017-08-18, 17:59
Szwejk napisał/a:

Ten film to po prostu jawna prowokacja i powinien wylądować w śmietniku internetu. Osobiście to takich sebixów po wyrokach pałowałbym prewencyjnie, ale mamy prawo takie jakie mamy i niestety trzeba się go trzymać.

Stojąc na warcie wielokrotnie się zastanawiałem co bym zrobił w takiej sytuacji, scenki odgrywaliśmy wzorcowo i co z tego? Dochodzi do tego masa stresu i czynnik zaskoczenia, ale na warcie nie ma świadków. ;) Policjant mógł spanikować, ale miał świadomość, że jest nagrywany i jest to czysta prowokacja, zbyt pochopnie wyciągnął broń i mamy aferę.


amen.

Pusty24

2017-08-18, 18:52
Że też takie seby dalej się rodzą :mrgreen: j***na patola

HalfGod

2017-08-18, 18:55
Takie filmiki są lepsze niż na Wspólnej czy M jak Matoły.

zonk

2017-08-18, 19:18
Skoro twierdzicie że pies spanikował to po prostu nie nadaje się do tej roboty i powinien wypie**alać. Generalnie gdybym widział taką sytuację to ch*j z sebixami, ale miałbym dziką statysfakcję gdyby prokurator dobrał mu się do dupy. Zresztą tych dwóch niebieskich na 100% jeszcze kilka lat temu było takimi samymi sp***olinami - a nie przepraszam, oni nadal są sp***olinami tylko że mają niebieskie wdzianka.

Papushka

2017-08-18, 20:58
Bycie policjantem w Polsce to przej***ny zawód.

PanDymsza

2017-08-18, 21:01
Szwejk napisał/a:

Policjant mógł spanikować, ale miał świadomość, że jest nagrywany i jest to czysta prowokacja, zbyt pochopnie wyciągnął broń i mamy aferę.



Tylko widzisz, kolego, jak się ma słabe nerwy, to się nie idzie do firmy. Nikt mu drogi do szczęścia nie zamyka, niech sobie nawet będzie w drogówce, czy niech siedzi w biurze, albo na dyżurce, ale nie do prewencji, gdzie stres i nieprzewidziane sytuacje są na porządku dziennym. Zauważ, że nie tylko WYJĄŁ broń, ale ją PRZEŁADOWAŁ. A za wprowadzenie naboju do komory, to już mu prorok dopie**oli, i powiem więcej, będzie miał rację.
I ostatnia myśl, nie porównuj kolego firmy do stania na warcie, bo na warcie to ty możesz generała na glebę rzucić i jeszcze cię za to pochwalą. Po to w firmie są testy psychologiczne, żeby takich sztuczek nie odpie**alać. Pies który nawet nie jest w stanie się przedstawić, tylko wali nazwiskiem, robi złą renomę dla całej firmy.

I ostatni kamyk do ogródka - koleś ma strój nieregulaminowy ;)

PapierowyUmysł

2017-08-18, 21:13
PanDymsza napisał/a:



Tylko widzisz, kolego, jak się ma słabe nerwy, to się nie idzie do firmy. Nikt mu drogi do szczęścia nie zamyka, niech sobie nawet będzie w drogówce, czy niech siedzi w biurze, albo na dyżurce, ale nie do prewencji, gdzie stres i nieprzewidziane sytuacje są na porządku dziennym. Zauważ, że nie tylko WYJĄŁ broń, ale ją PRZEŁADOWAŁ. A za wprowadzenie naboju do komory, to już mu prorok dopie**oli, i powiem więcej, będzie miał rację.
I ostatnia myśl, nie porównuj kolego firmy do stania na warcie, bo na warcie to ty możesz generała na glebę rzucić i jeszcze cię za to pochwalą. Po to w firmie są testy psychologiczne, żeby takich sztuczek nie odpie**alać. Pies który nawet nie jest w stanie się przedstawić, tylko wali nazwiskiem, robi złą renomę dla całej firmy.

I ostatni kamyk do ogródka - koleś ma strój nieregulaminowy ;)



przepraszam, że tak zapytam o dwie sprawy, za co mu prorok dopie**oli skoro ani to użycie ani wykorzystanie, wypowiadał się dziś i wojewódzki z poznania, i bezpośrednio jego miejski, oboje pochwalili interwencje, wewnętrzna wpadła i ch*ja zrobili, po temacie, aż dziwne, że nie łyknął tego ani tvn ani polsat i druga sprawa, co w jego umundurowaniu poza brakiem czapki nie tak ?


gold88

2017-08-18, 21:19
powinien mu zaj***ć w kolano i się nie pie**olić :D

typo

2017-08-18, 21:23
PanDymsza napisał/a:



Tylko widzisz, kolego, jak się ma słabe nerwy, to się nie idzie do firmy. Nikt mu drogi do szczęścia nie zamyka, niech sobie nawet będzie w drogówce, czy niech siedzi w biurze, albo na dyżurce, ale nie do prewencji, gdzie stres i nieprzewidziane sytuacje są na porządku dziennym. Zauważ, że nie tylko WYJĄŁ broń, ale ją PRZEŁADOWAŁ. A za wprowadzenie naboju do komory, to już mu prorok dopie**oli, i powiem więcej, będzie miał rację.
I ostatnia myśl, nie porównuj kolego firmy do stania na warcie, bo na warcie to ty możesz generała na glebę rzucić i jeszcze cię za to pochwalą. Po to w firmie są testy psychologiczne, żeby takich sztuczek nie odpie**alać. Pies który nawet nie jest w stanie się przedstawić, tylko wali nazwiskiem, robi złą renomę dla całej firmy.

I ostatni kamyk do ogródka - koleś ma strój nieregulaminowy ;)




Nie masz racji. Nie we wszystkim:

- Prorok nic mu nie zrobi. Mógł oddać strzał ostrzegawczy. Ryzyko ataku, szczególnie słowa wypowiedziane na końcu filmiku (o liściu i wieśniaku) uzasadniają takie środki.

Co do tego, że typek nie jest przeszkolony to widać od razu. Pogubił się, a Sebki to wykorzystały. Policjant ma prawo do legitymowania obywatela. A ci we dwójkę nie umieli tego wytłumaczyć. Wyciąganie broni... śmieszne. Mógł co najwyżej strzelić w powietrze, co pewnie rozbawiłoby towarzystwo.

Słabo to wyglądało.

PanDymsza

2017-08-18, 21:43
PapierowyUmysł napisał/a:


wewnętrzna wpadła i ch*ja zrobili (...) i druga sprawa, co w jego umundurowaniu poza brakiem czapki nie tak ?


a) spokojnie, kolego, jeszcze nie wyjechali. Poczekajmy na rozwój sprawy.
b) nie miał letniej czapki służbowej, a powienien. To może zrezygnujmy od razu z przepisów ubiorczych. Na patrolu wyj***li by mu laurkę od razu, ale tu na interwencji "tylko nie miał czapki" więc jest ok.
c) dzięki nieudolności ich obu, wszyscy zatrzymani są już na powietrzu

Sz...........jk

2017-08-18, 21:58
@PanDymsza

Ależ ja się z tym zgadzam, że Policjant wypadł jak taka "pipka", służę w innym resorcie, ale pewne kwestie też rozumiem. ;) W sumie wszystko wyjaśniłem w jeszcze wcześniejszych postach, ten był po prostu rozwinięciem do pozostałych.

PapierowyUmysł

2017-08-18, 22:03
PanDymsza napisał/a:


a) spokojnie, kolego, jeszcze nie wyjechali. Poczekajmy na rozwój sprawy.
b) nie miał letniej czapki służbowej, a powienien. To może zrezygnujmy od razu z przepisów ubiorczych. Na patrolu wyj***li by mu laurkę od razu, ale tu na interwencji "tylko nie miał czapki" więc jest ok.
c) dzięki nieudolności ich obu, wszyscy zatrzymani są już na powietrzu



może zrobią, może nie pożyjemy zobaczymy, co do czapki bo własnie sądziłem kolego, że o niej wspomnisz, jeśli nie ma bo uczesanie majami i dlatego to liśc mu ryj i zgadzam się z Tobą, ale nie możemy wykluczyć, że spadła, poleciała czy też wrzucił do samochodu, jak już wcześniej pisałem, filmik od połowy interwencji a z jego machania bronią, wnioskuje myśle, że i ty podzielisz moje zdanie, ten energiczny ruch broni w jego lewą stronę jak mniemam jest w kierunku typa, który próbuje otworzyć drzwi od suki i wypuścić zatrzymaną już małpę na wolność. :)

Lew

2017-08-18, 22:46
radek225 napisał/a:



Na zerowy respekt policja pracowała latami. Nie dość, że jest to przekształcona Milicja, i sporo byłych milicjantów tam pracuje, to jeszcze latami wypracowała ona negatywny wizerunek. Od przejeżdżania na sygnale na czerwonym świetle, by zaraz za sygnalizacją wyłączyć koguty, przez nieuzasadnione pobicia po rażące nadużywanie swoich kompetencji.


Tak, wiem ze polskie służby nie słyną z dobrej opinii. Ale nie jest już tak jak było dawniej.
Chcę nadmienić, ze jeżeli osoba umundurowana, zatrzyma mnie czy to pieszo czy samochodem i poprosi o dowód, bez problemu okazuję go, nie mam nic na sumieniu, nie mam się czego obawiać. Miło się jeszcze porozmawia. Co z tego ze stracę 5min na spisane ?

Tutaj w dużej mierze wszystko zależy od obywatela i jego poziomu intelektualnego. No bo co... bo mnie pies będzie k***a zatrzymywał i jeszcze mam mu dowód pokazac ?!! No k***a.... przypał będzie przed kolegami, nie dam się!!! Nie dam dowodu! pie**ol się!!!
I wtedy się zaczyna, nagrywanie nieudolności policji (szkoda tylko że Polskie Prawo doprowadza do tego ze mamy ułomny system karny)

Tak wiem, UłeSej tam widząc Policjanta witasz go z uśmiechem, podajesz rękę, przybijasz piątkę i modlisz się by nie odstrzelił ciebie za nie wrzucenie papierka do kosza.

Ale tam jest inne prawo, prawo które powinno być zastosowane u nas w kraju, nie 1do1 ale pewne rzeczy powinny być żywcem przeniesione do Polskiej Policji.
Wiem że ciężko jest zapracować na respekt, ale Policjant powienienn być szanowany i obywatel który jest niebezpieczny lub głupi jak kto woli ma się go bać ze jak się nie podporządkuje to kula w dupę lub między oczy.

@kaelem następnym razem napiszę "Prawilny Ojciec, Brajanka, mąż Karyny z Wyp*zdowa , pracujący i szanowany właściciel BMW z rudą szmatą kupiony za 500+" Widząc zachowania podludzi, brak wychowania i kultury powoduje ze sam bym ich odstrzelił :P

I tak tak , Policja jest dla Nas. Mają nam buty czyścic itp.. Policja jest po to by spuściła wpie**ol za coś za co się należy i nie patyczkowała się tylko wykonała pracę. No ale nadal niestety prawo nasze kuleje.

Pisałem to pod wpływem lekkim, wybaczcie błędy, i ogólny ślinotok myśli :P

kaelem

2017-08-19, 00:03
Abraxus napisał/a:

Policjanci w tej sytuacji mieli prawo strzelać. Nie strzelali. Wiece dlaczego? Bo się k***a boją odpowiedzialności.
Polska jest krajem bezprawia. Mogli strzelać w świetle prawa ale zaraz znajdzie się jakiś prokurator, który zinterpretuje jasne jak słońce przepisy po swojemu i będzie chciał ich wsadzić za morderstwo.
Media zrobią sensacje. Prokurator będzie szedł w zaparte pomimo braku racji (prokuratura w Polsce NIGDY nie przyznaje się do błędów). Przełożony ich wyjebie dla świętego spokoju i nie będzie chciał bronić bo ma to w dupie i chce pierdzieć w stołek bez problemów.
Śledztwo będzie trwało 10 lat. Proces kolejne 10. Później 10 apelacji, 20 odwołań, 50 kasacji. 4 razy proces od początku. Za jakieś 30-40 lat ich uniewinnią. Powrotu do policji nie będzie bo po ch*j emeryt w policji...
Kolejne 10 lat walki o odszkodowania. Po 10 latach dostaną po 1200 zł odszkodowania.
Prokurator nie odpowie za nic bo oni nigdy nie odpowiadają.
Wymiar sprawiedliwości nie stoi w Polsce po stronie prawa, ani policji ani obywateli.
Wymiar sprawiedliwości to jest najwyżej uprzywilejowana kasta, która robi co się im podoba. Jeśli jakiś przepis mówi, że coś jest czarne to oni mogą powiedzieć, że nie bo jest szare bo tak wynika z interpretacji i ch*ja im zrobicie.
PIS ma 100% racji, że chcą się dobrać do tych pie**olonych sk***ysynów i im wybrać jaja. Nasz WS należy rozpie**olić na atomy. Wyj***ć wszystkich łącznie profesorkami, biegłymi, z cieciami i parkingowymi w sądach bo wszyscy tam są umoczeni i po znajomości.
Rozumiecie, że w tym kraju popie**olonym sędzia ma przed oczami czarne i musi powołać sztab biegłych, który po roku badań i zapłacie 100000 złotych napisze, że tak to jest czarny. Sędzia pomimo prawa nie może sam powiedzieć, że coś jest czarne bo powiedzą, że jest stronniczy.
Niestety PIS to zbieranina przygłupów i zabierają się do sprawy brutalnie i bez finezji. Polski wymiar sprawiedliwości jest jak rak. Raka najpierw się osłabia chemią a potem wycina ze wszystkim wkoło. Tak należy postąpić. PIS zaczął ciąć na żywca bez znieczulenia i się k***a zaczął jazgot bo wymiar sprawiedliwości zaczął kwiczeć i wić się i wołać ratunku. Ich trzeba wykończyć przebiegle. Z ostrożnością.



Dla Ciebie nie trzeba pisać dissu.