18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant wyskoczył z bronią i gazem

fiwus • 2017-08-17, 21:34
Zobaczcie sami!

Interwencja policji w Kole. Kto miał racje hmm?

ProVVe

2017-08-17, 23:06
2 pościgi i dwa zj***ne... A ten majster stał zamiast pomóc mu k***a to patrzy z klamka w reku... Jasny uj wstyd...

lollo

2017-08-17, 23:09
#Lew dzięciole uwierz mi że pały też za nic i napie**alają więc zamilcz dzieciaczku ze wsi, a przykład miałes w tv jak w kiblu z paralizatora za nic chłopaka upie**alali i zmarł, więc się nie wypowiadaj cwe*u.

krzyks

2017-08-17, 23:12
DoubleBorger napisał/a:


Nie ma tutaj całej sytuacji pokazanej, więc ocena nie będzie w żaden sposób subiektywna



Ten tego... jaka? Chyba nie będzie obiektywna 8-)

pnaj

2017-08-17, 23:17
Policja powinna się nie pie**olić z takim dziadostwem. Lać pałami, żeby rozgonić i powinni mieć do tego pełne prawo. Dostaliby gumą po nogach nawet nie trzeba by było ich zatrzymać. A tak to zaczyna się robić jak na zachodzie, gdzie ciapaki leją policję.

St...........on

2017-08-17, 23:43
Aj tam się podniecacie, na 90% ta historia skończyła sie tak, że następnego dnia obaj mieli nalot na chatę o 6 rano, transport na "dołek" i obowiązkowo "upadek ze schodów"... znam takie historie, byłych znajomych, co to później wychodzili z SOR ze zszywanymi gębami, plikiem pargrafów na karku...

Wladimirec

2017-08-17, 23:59
Moje miasto... takie patologiczne

gregor40

2017-08-18, 00:01
Tu są trzy kwestie

1) Brak szacunku dla Policji, o co ta formacja bardzo przez ostatnie lata się troszczy. W wielu krajach po kilku trupach sebixy by zaczęły szanować Policję.

2) Mieli klienta na pace, Sebixów było kilku. Zamiast się tulić jak stado pawianów trzeba było czekać na wsparcie.

3) GDZIE JEST WSPARCIE?

Daimler1916

2017-08-18, 00:42
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Ja się pytam kto tych sebixów przyjął do policji? :kawa:



Państwo przyjęło te sebixy a dokładnie Państwo zostało zmuszone bo nikt normalny w tej formacji nie chce robić. Widzę to po moich znajomych którzy sami zaczęli uciekać na emeryturki z Policji bo naprawdę źle się dzieje.
Tak w ramach ciekawości powiem ze w moim mieście już kilka razy było wywieszone w Urzędzie Pracy ogłoszenie pracy w Policji. Nikt z tej oferty nie skorzystał.

Klusekcs

2017-08-18, 01:48
Samo nagranie pokazuje stan umysłowy nagrywających. Niby poziom ale w pionie. Gratulacje...

jazeck

2017-08-18, 02:32
W kole chodzą po asfaltowych ścianach... SZOK

radek225

2017-08-18, 02:48
Lew napisał/a:

No ale tak, Polska Policja nie szanowana, mały respekt do prawa przez obywateli i mamy takie kwiatki.



Na zerowy respekt policja pracowała latami. Nie dość, że jest to przekształcona Milicja, i sporo byłych milicjantów tam pracuje, to jeszcze latami wypracowała ona negatywny wizerunek. Od przejeżdżania na sygnale na czerwonym świetle, by zaraz za sygnalizacją wyłączyć koguty, przez nieuzasadnione pobicia po rażące nadużywanie swoich kompetencji.

Valsorim

2017-08-18, 02:59
Już ch*j z tymi patolami ale te dwa tępaki powinny cieciować w jakimć markecie i to jest max k***a co za debile j***ne....

modoc

2017-08-18, 05:53
1. Widać, że śieżak.
2. Zostawiony sam to spanikował w sumie mu się nie dziwię kilku rycerzy ortalionu leci w twoją stronę to i wyciągnął klamkę.
3. Jednego zawinęli drugi poleciał po wsparcie dresików to i stąd cała akcja.
4. Widać, że z ich strony to celowa ustawka bo nikt nie drze mordy ani nie wysuwa się przed kadr. Wszystko robią za plecami kamerzysty. Tak naprawdę nie wiadomo co mają w łapkach.

zonk

2017-08-18, 06:05
Tak jak sebixy mnie wk***iają mnie, tak tutaj widać że gorsze ścierwo zostało wcielone do policji. Gdyby nie radiowóz to pomyślałbym, że to przebierańce. Debil za dużo się amerykańskiej TV.

lordindycznik

2017-08-18, 06:39
Czytam komentarze i nie wiem czy oglądaliśmy ten sam filmik. Nie bronię sebiksów, bo jak zwykle filmik zaczyna się w połowie, ale zwróćcie uwagę na sytuacje z ziomkiem w czarnej koszulce policjant podejmuje 2 próby obalenia go z pseudo pomocą kolegi i sobie nie radzą, gdyby ten rycerz w czarnej koszulce chciał to zwyczajnie by im doj***ł sam jeden, na szczęście dla policjantów że on tylko się wyrywał. To że patola nie szanuje policji to jedno, ale martwi fakt, że w policji często są ludzie którzy nie są wyszkoleni, bo niema na to kasy. Szara rzeczywistość... Nie mówiąc już o tym, że w obecnych czasach bardzo dużo sebiksów chodzi na siłkę, dodatkowo na jakieś tam sztuki walki, dodając do tego jeszcze częste udziały w różnych zadymach mamy efekt pokazany jak na filmiku. 2 p*zdy w policyjnych mundurach kontra szara rzeczywistość :)