18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant w cywilu.

~_Yarko_ • 2019-09-04, 12:57
Napad na sklep.


Lub raczej próba napadu.

Sutowendlin

2019-09-04, 17:24
jasiek.kulaga napisał/a:

mam nadzieje ze gliniarz przezyl i nic powaznego, duzo farby....




Przeżył bez lipy, a to dużo farby nie było, normalnie dlatego, że przestrzelił mu udo. Gdyby kula utkwiła to pewnie by się tak nie lało, gdyby trafił w tętnice to by gość już nie chodził a farby to było by mooorze w tym sklepie. Także bez lipy.

zoom123

2019-09-04, 19:00
jasiek.kulaga napisał/a:

mam nadzieje ze gliniarz przezyl i nic powaznego, duzo farby....



ch*j Cię to obchodzi...

Vico

2019-09-04, 21:14
An undercover policeman responded to a robbery at a drugstore on Tuesday night (3) and shot two men in Rio Grande, southern Rio Grande do Sul.

The pair entered the scene, around 9 pm, wearing masks and announced the robbery. The case was filed with the City Police Department.

In the images from the security cameras, you can see that in the pharmacy were an employee and two customers, including the police who noticed the arrival of the robbers and fired. One of them could not resist and died at the scene. The other, who was also shot, was arrested.

The policeman was hit by two shots, one in the leg and one near the groin. He was taken to hospital, underwent surgery, but at no risk"

pi...........ta

2019-09-05, 12:20
Dlatego w USA policjanci się nie pie**olą i pakują 10 kulek w typa, żeby bandyta który padł na ziemię, nie mógł więcej strzelać.

Salieri16000

2019-09-05, 23:07
Jak podaje moje źródło:

Policjant "po cywilu" odpowiedział na napad w aptece we wtorek wieczorem (3 września) i postrzelił dwóch mężczyzn (jednego śmiertelnie) w Rio Grande na południu Rio Grande do Sul.

Na zdjęciach z kamer bezpieczeństwa widać, że w aptece był pracownik i dwóch klientów, w tym policjant, który zauważył przybycie rabusiów i który otworzył do nich ogień. Jeden z napastników zmarł na miejscu, drugi- również postrzelony, został aresztowany.

Policjant został trafiony dwoma strzałami, jednym w udo, drugim w pachwinę. Został zabrany do szpitala, przeszedł operację a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo...

killua

2019-09-06, 18:31
skacze jak w Maxie Paynie :)