18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant

krajsik • 2020-06-02, 19:22
Chyba facet nie lubi kamerzystów


Nyrewesa

2020-06-02, 19:36
Bydlę nie policjant. Właśnie przez takich bydlaków policja na całym świecie jest taka sama.

Wełzew

2020-06-02, 19:52
Twoje państwo twoje prawo twoja policja i mogą sobie robić co chcą a my jesteśmy zwykłymi konsumentami...

bishfinger

2020-06-02, 20:05
Policja sama powinna dążyć żeby takich zwyrodnialców pozbyć się ze swoich szeregów, zamiast tego chronią ich niczym kościół pedofilii

Japiszon

2020-06-02, 20:17
A co z dystansem społecznym...

Halman

2020-06-02, 20:28
Japiszon napisał/a:

A co z dystansem społecznym...


patrząc po typie kamery to ćwierć wieku temu dystans społeczny nie był aż tak przestrzegany...

czyhanastrychu

2020-06-02, 20:36
Jak z TVN albo TVP to się należało k***ie!

Spar1988

2020-06-02, 21:20
Wielkie mi halo że tacy idą do policji, tylu znajomych w psiarni i jak popatrzeć 90% wspólnego. Poszedł jeden z drugim bo czekała go budowa, magazyn albo ch*j wie co po dziwnych kierunkach na studiach, poszli ludzie co odbijali się wszędzie od ściany ale nie byli głupi (większość) przemyślał jeden z drugim , kasa nawet spoko, emerytura jakieś tam benefity a nie j***ć do 67lat i zdechnąć na śmiesznej emeryturce jako nikt. Żarcie,sen, praca i ciągle te same ryje , te same czynności i śmierć pariasa. A tam w stadzie siła, beka na busie dzień w dzień , codziennie coś się dzieje, adrenalina, wyjebie blachę to ludzie się telepią, dupy lecą do łóżka jak poj***ne, coś się nie podoba to znieważenie i wniosek do sądu, on nie pamięta o Tobie po 5 min a ty masz przej***ne, tylko ryje chłopaków władza i gwiazda dawida i stąd ta patologia. To nie zmienia tego że mają lepszą robotę od 90% ludzi (na pewno w ch*j ciekawszą) Każdy chciał zostać policjantem, gangsterem, strażakiem ale sp***olił swoje życie i został korpo numerkiem , magazynierem czy inna p*zdą z IT . Podsumowując wszędzie jest patola, u was w korpo jak jak was cisną supervisorki i mobingują to też jest patola tylko w ładnym wydaniu, sami byście przyj***li przełożonemu szczurowi jakbyście mogli, ale sracie w gacie. sen, tyra,papu i game over.

Sk8

2020-06-02, 21:26
Nyrewesa napisał/a:

Bydlę nie policjant. Właśnie przez takich bydlaków policja na całym świecie jest taka sama.



Do wora te k***y

Jaki facet??????

Andriu996

2020-06-02, 22:20
Spar1988 poniosło cię trochę z tą wypowiedzią. Zapomniałeś dodać że wielu z nich jest alkocholikami i/ lub znęca się nad rodziną bo psychika nie daję rady. Życie prywatne wcale się tak zajebiscie im nie układa, a pensja nie jest wysoka wbrew pozorom. Ci co tam idą bo albo budowa albo magazyn to znaczy że do niczego lepszego się nie nadają. I najważniejsze to że NIE MAJĄ SZACUNKU, a zwałaszcza po ostatnich wydarzeniach z mandatami. Pewnie też jesteś psem. A te laski co lecą do łóżka to zwykłe k***y. Z taką nie ma co się wiązać.

avic

2020-06-02, 22:26
@up! Kolega Spar1988 chyba napisał prawdę...bo ja mam dokładnie takie same odczucia. A nawet nie tyle odczucia co wiedzę jak to wygląda... Nie mówił, że w policji jest zajebiście. Dużo policjantów chleje, wali żony po mordach, dyma co się tylko rusza i robi lewe interesiki na boku. Z tym znieważeniem może trochę prezsadził, ale generalnie większość się zgadza. Mało tego, powiem Ci, że te k***y co idą do łózka z policjantami to też prawada. Tak samo jak to, że funkcjonariuszkę można przelecieć po 15 minutach dobrej bajery.. Prawda zawsze leży po środku. Tutaj tą prawdą są zyski i koszty pracy w policji. Nie, nie jestem psiakiem. Ale mam z nimi na co dzień do czynienia...

InsaneHarv

2020-06-02, 22:49
Idzie zestresowany gość, ktoś kazał mu zaprowadzić porządek. Patrzy się na niego cały świat, mozna sie na niego drzec , pluc , prawie bic .
I ten z gory skazany na przegrana za dowolna reakcje widzi czarne ch*j wie co wystajace zza murka. Przez wszystkie lata szkoly uczyli go jak reagowac w chwili ataku-i to wlasnie zrobil.
Jak juz ocenil, ze byla to tylko kamera, to stado napinaczy i jpekow wyj***lo tone zali i gowna.
A gdyby to nie byla kamera a np palka, noz, inna bron ? To by po prostu przezyl .

radek1600

2020-06-02, 23:06
avic napisał/a:

@up! Kolega Spar1988 chyba napisał prawdę...bo ja mam dokładnie takie same odczucia. A nawet nie tyle odczucia co wiedzę jak to wygląda... Nie mówił, że w policji jest zajebiście. Dużo policjantów chleje, wali żony po mordach, dyma co się tylko rusza i robi lewe interesiki na boku. Z tym znieważeniem może trochę prezsadził, ale generalnie większość się zgadza. Mało tego, powiem Ci, że te k***y co idą do łózka z policjantami to też prawada. Tak samo jak to, że funkcjonariuszkę można przelecieć po 15 minutach dobrej bajery.. Prawda zawsze leży po środku. Tutaj tą prawdą są zyski i koszty pracy w policji. Nie, nie jestem psiakiem. Ale mam z nimi na co dzień do czynienia...



Jesteś konfidentem ?

:-)

B.T.K

2020-06-02, 23:23
No cóż ....co po niektórzy nie posiadają zdolności manualnych, kreatywnego myślenia, radzenia sobie z podejmowaniem WŁASNYCH decyzji i zbieraniem laurów bądź batów za WŁASNE wybory w karierze. Nie wspominając o rozwijanie się w swoim fachu czerpaniu z tego frajdy i satysfakcji. Ktoś kto pisze o pracy w pisarskich.... k***a nie dowierzam aż....ty legacie jeden z drugim ch*j co ma to wspólnego z pracą???? Wykonujesz rozkazy i jak będą ci grać to tak będziesz tańczyła a jak już tańczysz to rób to zgodnie z "rotą" tylko że tyle jest prawdziwych psów co i sędziów i prokuratorow. W większości działań solowych policyjnych cech*je brak kompetencji, chęć odegrania się na całym świecie za krzywdy w przeszłości etc... Same tantiemy w pracy w policji- to pamiętaj że jadę k***a z wami nawet jak śpię w nocy