18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant vs pieszy Poznań ul:Głogowska

Ha...........ng • 2017-02-01, 16:50
Poznański policjant w akcji ;)

Wiewór

2017-02-01, 20:36
To jest przykre, że normalne zachowania policjanta w Polsce to taka rzadkość, że aż pokazuje się je w mediach żeby ludzie się wzruszali. Może oni w końcu przestają być panami władzami a stają się rzeczywiście policjantami.

Ze...........no

2017-02-01, 20:46
Abraxus napisał/a:

To jest przykre, że normalne zachowania policjanta w Polsce to taka rzadkość, że aż pokazuje się je w mediach żeby ludzie się wzruszali. Może oni w końcu przestają być panami władzami a stają się rzeczywiście policjantami.



Najsmutniejsze jest to, że napisałem swoją historię na komendzie, a ludzie podejrzewają, że to musiałą być moja wina, bo jak to? Iść na komendę i dostać wpie**ol dla zasady? Jeszcze mnie zbesztali z błotem, a policja to świętość, ehh



PS. Dla niedowiarków o zawiadomieniu na prokurature wrzucam pierwszą stronę, oczywiście dane zakryte bo mnie nie poj***ło żeby wrzucać dane osobiste ale karteczka z nickiem jest.

"Dodawanie linków zewnętrznych jest możliwe tylko dla użytkowników zarejestrowanych minimum 1 miesiąc temu, którzy napisali co najmniej 20 postów. Jeżeli chcesz dodać ważny link dotyczący istniejącego materiału lub chcesz zamieśćić link we własnym temacie, skontaktuj się z moderatorem serwisu poprzez wiadomość prywatną"

To dodam link do zdjęcia.

postimg[.]org[/]image[/]u21yj9ptr/

Usuńcie 3 nawiasy jakby co

InnyName

2017-02-01, 20:50
Ja jebie, współczuję wam, spotkałem psiarzy chamskich ale żaden mnie nie pałował nigdy, żaden mnie nie wrzucał do lodówy, nie wiem, moje życie jest takie k***a nudne.

piotrFr

2017-02-01, 21:06
BKKW napisał/a:



Nie ma to jak nakłamać i postawić się po stronie pokrzywdzonego. Jakoś mi nigdy się takie przygody nie przydarzyły, a na komendzie zdarzało mi się przebywać (np. składając zeznania lub dostarczając znalezione przedmioty). Za nic na komendzie wpie**olu nie dostaniesz.



Gowno wiesz. Byles na komendzie w jakims duzym miescie i cwaniakujesz. Zobacz co sie dzieje wna zadupiach, gdzie pracuje po kilku policjantow, sami swoi, kumple ze szkoly albo rodzina.

NogamiDoPrzodu

2017-02-01, 21:53
Tak na marginesie, bo nie wiem czy dziadek nie ma czegoś z psychiką, to nie rozumiem skąd u starszych ludzi w miastach ten nawyk przechodzenia przez jezdnię gdzie popadnie. Moja 80-letnia babcia, która urodziła się i całe życie spędziła na zabitej dechami wiosze wie doskonale, że przechodzi się na pasach i na zielonym świetle. Raz w życiu widziałem zwłoki w czarnej folii na asfalcie, była to starsza pani, która zrobiła to samo co pan na filmie, praktycznie w samym centrum mojego miasta.

Polak1988

2017-02-01, 22:06
Zerino,
haha
O typie,ciota i frajer :) dał sobie wpie**ol spuścić,poszedł na skargę na milicje tam też mu wpie**ol spuścili :) teraz składasz skargę na prokuraturę io jeszcze prokurator pewnie Ci najebie :) oj chłopie chłopie,pamiętaj jedno,w życiu w p*zde sobie możesz wsadzić ta kamerkę,było przy tych "sebach" kamerę wyciągnać może na nich by podziałała,bo na milicje nie zadziałała :)
A tak sowją dogą,to taka sp***olona moda na nagrywanie wszystkiego i wszystkich ,tak bez pomyślunku i do neta...ludziom się we łbach od tej elektroniki pie**oli.

A co do tego co się dzieje na komendzie to chłopie,gdybyś nie był pijany to by cię nikt palcem nie tknał :) bynajmniej mnie nikt nie tykał,a też nie lubię jak ktoś jest w stosunku do mnie opryskliwy itd.

Nie mówię,że nigdy nie dostałem w pysk bo dostałem ale tylko raz ze swojej winy.Cała reszta to bo byłem w złym miejscu o niewłaściwej porze albo z niewłaściwymi ludźmi,którzy sprawiali problemy przez co i ja od razu byłem brany jako zagrożenie i trzeba było mine atakować ale nikogo nie winię,taka ich praca,święty nie byłem.A to było za gnojka a i czasy były inne...

Bo z milicją jest tak,czy ich lubisz czy nie,czy jesteś dobrym człowiekiem czy też nie,to zawsze ale to zawsze lepiej unikać policji.Oni mają do czynienia z patolą na codzień i nią właśnie przesiąkli.Sami stali się w większości patologiczni.

Teraz zatrzymuje mnie milicja,krótka piłka.Zero gadania,daję kwity odpowiadam tak,nie i koniec gadki.Mandatów nie płacę,także zasadności ich wystawienia nawet nie chce mi się kwestionować i gitara gra idę dalej.Wpie**olu nie dostanę bom duży chłop,a jak już to trudno idę dalej kiedyś się łajzy pojedyczo trafią...

zonk

2017-02-01, 22:12
Zerino napisał/a:

PS. Taki cwaniak z ciebie z tym nagyrwaniem.. sorry, nie każdy czyta ustawy na temat nagrywania do poduszki. Skoro nie mogłem nagrywać to mógł powiedzieć "proszę wyłączyć telefon, nie wolno nagrywać", a nie rzucać się na mnie jak goryl.



Wydaje mi się że jednak wolno, tyle ten oburzony koleś jest pewnie psem i stoi w obronie tych ku*asiarzy.

Ze...........no

2017-02-01, 22:19
Polak1988 napisał/a:

Zerino,
haha
O typie,ciota i frajer :) dał sobie wpie**ol spuścić,poszedł na skargę na milicje tam też mu wpie**ol spuścili :)



Widzę, że kozak z neta co nawet jak jest naj***ny patrząc na telefon dostanie "sucker puncha" to nic się nie stanie i sam porobi 5, stalowa szczęka? Ciekawe czy tak samo byś gadał gdyby te sebixy po krysztale czy innym gównie napadły kogoś z rodziny



Polak1988 napisał/a:

Mandatów nie płacę,także zasadności ich wystawienia nawet nie chce mi się kwestionować i gitara gra idę dalej.



Widocznie nie pracujesz i jesteś na utrzymaniu mamy, to nie musisz płacić ;)

Ta, poszedłem na skargę na policję bo nie chce żeby patologiczne ścierwa bezkarnie sobie robiły co im się podoba.

Sklad4k

2017-02-01, 22:40
Nie jestem żadnym prawnikiem itp. Ale jak czytałem podręcznik na kursie prawa jazdy to było napisane, że osoby niepełnosprawne lub mające trudności z poruszaniem mogą przechodzić przez jezdnię poza pasami pod warunkiem zachowania ostrożności, a z tego co mi się wydaje, Pan na zdjęciu jest emerytem tachającym siatę.

Pozdrawiam.

Polak1988

2017-02-01, 22:40
Zerino,
Hehe tak się składa ,że nie muszę brać od mamy pieniażków,ba nawet wyobraź sobie,że można samemu mieszkać.Tak,wiem dla ciebie p*zdusiu to jeszcze nie pojęte no ale cóż.

A gdzie napsiałem,że bym 5 naj***ł?Dostąłbym to bym dostał.Na ch*j drażyć temat.Złapałbym pojedyńczo,kiedyś by sie trafili.

Oo i ten odwieczny pocisk na rodzine,ciekawe co byś zrobił gdyby zaatakowali Towją rodzinę.Moja rodzina nie wraca po nocy naj***na to raz, a dwa to nie pozwoliłbym im wracać po nocy naj***nym w samotności.

Ale fakt,każdy kto pod klapę z dopalaczami podchodzi powinien dostać od razu kulę w łeb w ramach utylizacji śmieci.
\

Jak widzisz nie dość,że patole zostały bezkarne,to jeszcze przekonałeś się jak działa nasza policja :)

Ze...........no

2017-02-01, 22:54
Polak1988 napisał/a:


Oo i ten odwieczny pocisk na rodzine,ciekawe co byś zrobił gdyby zaatakowali Towją rodzinę.Moja rodzina nie wraca po nocy naj***na to raz, a dwa to nie pozwoliłbym im wracać po nocy naj***nym w samotności.



A czy ktoś mówi, że gdyby byli naj***ni? Zimą ciemno się szybko robi, a patusy po mefedronach, kryształach i innych gównach, którzy chcą komuś naj***ć patrzą kto jest naj***ny, a kto nie?

Myślisz, a mojej rodziny to nie dotyczy, to może się zdarzyć komuś innemu, a nie mnie tylko nie bądź taki do przodu bo Ci tyłu zabraknie ;)

PS. Wystarczy, że Twoja mama wyjdzie do sklepu i może dostać od sebixów, już niejednokrotnie sebixy mi groziły wpie**olem o 16 . Jak na razie mój rekord to 3 groźby wpie**olu od sebixu na dopach w ciągu 1 dnia. Pewnie takie są uroki Wrocławia gdzie sprzedaja dopalacze w centrum miasta :-/

kosmaty69

2017-02-02, 00:51
k***a jaka dysputa prawników się odj***ła w komentach to ja nie mam pytań :D A stawiam browara, że jakby was policjant zatrzymał i chciał wlepić mandat to byście byli tak zesrani, że ledwo byście mogli dane swoje przeliterować

Err501

2017-02-02, 10:49
...poniżej jest obrazek z reklamą gry gdzie napisano "Zanurz się w średniowieczu", czytając komentarze zastanawiam się, ale jak to? Jeszcze raz?

~kotka_w_piwnicy

2017-02-02, 20:17
Raz jeden byłam przesłuchiwana na policji, świadek ze mnie sprawy żaden, wezwano na sam koniec śledztwa, jak już im się opcje wyczerpały :) Policjant nie był ani miły ani niemiły, przesłuchiwał mnie nie ten prowadzący śledztwo, a jego kolega. Głównodowodzący powiedział parę zdań surowym tonem na temat kłamstw i w zasadzie tyle. Nie taki diabeł straszny jak go malują, choć wpływ na to miał fakt, że niewiele mogliby się od mnie dowiedzieć i dlatego nie było sensu naciskać. :)