18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant też człowiek?

Henboh • 2023-03-17, 12:58

Tym razem skończy się na pouczeniu.

CzarnyAdolf

2023-03-17, 16:33
Wyj***li w powietrze komendę policji za pomocą nielegalnej broni. Nikt nie poniósł konsekwencji.
Czy w pisowskim chlewie, burdelu, wychodku i szambie zwanym p0lską ktoś beknie za uszkodzenie własności publicznej w postaci radiowozu?
Oczywiście, że nie.

postpost

2023-03-17, 16:41
VeIture napisał/a:

jak kilka lat temu składałem podanie to powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje. Może teraz będę wystarczająco ch*jowy bez jednej nogi i będąc zjebem psychicznym.

daj im namiar na swoje konto. Przejrzą, poznają z kim mają doczynienia, i dostaniesz sie na bank.

Zpider

2023-03-17, 16:41
Glina to pies, j***na wesz.

Wonsaty_Wonsacz

2023-03-17, 16:46
adl123 napisał/a:

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakich debili teraz przyjmują do policji. Mają mnóstwo wakatów i biorą wszystkich jak leci bez żadnych testów czy to fizycznych, czy psychologicznych.



U mnie w typowo popegeerowskiej gminie od kilku lat widać zmianę kierunku wszelkich dzbanów z emigracji do Holandii lub dużej jednostki logistycznej, która jest w mieście powiatowym właśnie na policję. W wojsku te głąby po prostu zostawały wiecznymi starszymi szeregowymi i nikomu nie zawadzali siedząc za płotem. W policji będziemy się z nimi musieli użerać następne 20 - 25 lat.

dżonyłojlker

2023-03-17, 17:04
VeIture napisał/a:

jak kilka lat temu składałem podanie to powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje.



Nie chcieli cię urazić, ale powodem było to, że jesteś rudy :szydera:

danielusx25

2023-03-17, 17:06
i teraz wyobrazcie sobie jest noc niema ruchu zero aut oni jada i np jedzie tyiko jedno auto za nimi i np gość nie maił by kamerki to po kolizji pewnie szybko by wysiedli i zatrzymali auto i by zgonili na jakiegoś typa przypadkowego że to przez jego wjechali w baruery bo nie chciał się zatrzymać do kontroli hahah

smc

2023-03-17, 17:21
Nie masz ambicji, wstąp do policji :mrgreen:



Tak mówimy u nas na KMP :->

PsikutaBezS

2023-03-17, 17:41
... i policjantów rozbolały szyje... :)

Buddaa09

2023-03-17, 17:44
Polska policja to dno. Nic dziwnego, że to najmniej szanowana formacja mundurowa w Polsce. Nikt normalny nie chce być policjantem to przyjmują debili, z resztą wystarczy popatrzeć na afery policyjne w całym Ukropolin, a jest ich dość sporo.

Piotrekzdupy

2023-03-17, 19:44
Buddaa09 napisał/a:

Polska policja to dno. Nic dziwnego, że to najmniej szanowana formacja mundurowa w Polsce. Nikt normalny nie chce być policjantem to przyjmują debili, z resztą wystarczy popatrzeć na afery policyjne w całym Ukropolin, a jest ich dość sporo.



Dno to jest twoja matka

SkoPio1

2023-03-17, 21:38
„Policjant też człowiek?”

Odważna teza...

Szary_Jeleń

2023-03-18, 08:03

SantaMaria

2023-03-18, 08:52
Piotrekzdupy napisał/a:

Dno to jest twoja matka



uuuu policjancika dupka zapiekła XD

Kubaeinstein

2023-03-18, 09:20
adl123 napisał/a:

Mają mnóstwo wakatów i biorą wszystkich jak leci bez żadnych testów czy to fizycznych, czy psychologicznych.



Co ty pie**olisz?? Składałeś kiedys kwity do policji? Wiesz, jak wygląda rekrutacja i jakie są etapy, czy tylko pie**olisz pod publiczkę? Byłeś na szkole? Bo ja byłem w policji i choć faktycznie trąci patologią, to jednak chciałbym, żeby każda firma w tym kraju była tak zorganizowana.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-19, 05:34
Piotrekzdupy napisał/a:

Dno to jest twoja matka



panie dzielnicowy proszę wyłączyć sadola i zająć się swoją żonką-familią. Chyba nie chcesz, stracić rodzinki? Proszę tu nie węszyć. Nie do widzenia :gilotyna: