18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant też człowiek

8broda8 • 2019-01-07, 22:02
Temat pokojowy. Ludzie walczą o sprawiedliwość. Policja jest prewencyjnie do tego przygotowana........Unia Europejska jest rajem i ostoją dla...................ciapatych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu nie skorzystać?



BRAWO DLA NICH :ok:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-07, 22:08
A u Nas inaczej??? było?
Kiedyś jak na wsi wj***li się do sklepu, to straty były dwa razy większe, niż złodziej zaj***ł...
Teraz policjanty się boją... kamer coraz więcej. Prosty monitoring to za kilka stów się zrobi (samemu).

wpr

2019-01-07, 22:13
Mundurowi sami wypłacili sobie premie.

~DMT

2019-01-07, 22:31
Myślicie, że wszystkie dragi, lewa wóda, fajki które zostaną skonfiskowane idą do utylizacji? Nie bądźcie śmieszni...


:wyj***ne:

Hranipex napisał/a:

A u Nas inaczej??? było?
Kiedyś jak na wsi wj***li się do sklepu, to straty były dwa razy większe, niż złodziej zaj***ł...



Sytuacja autentyczna, lata 90... Moja Babcia była kierowniczką w sklepie Społem. Do sklepu w nocy wj***ły się jakieś żule, nie zginęło NIC poza gorzałą i fajkami. Babcia przyszła rano otworzyć sklep, widzi co się stało, poszła na bagiety bez otwierania sklepu, wrócili na miejsce wszyscy razem, protokoły, ch*je muje i mówią do niej tak: "Proszę sobie zabrać, co tam Pani pasuje, my sobie weźmiemy, co tam nam pasuje, a wszystko przyjebiemy sprawcą... A jak ich nie złapiemy, to przyjebiemy to komuś z kartoteki z wyrokiem za kradzieże w danym rejonie. W sklepie nie zostało praktycznie nic, z czego moja babcia wzięła sobie 2 puszki tej takiej czerwonej szynki, zapewne część pamięta...

jackalski

2019-01-07, 23:15
OP to kretyn.
Czort z tym, że filmik z Meksyku. Oczywiście musi wyskoczyć z Unią Europejską … żałosne …

lm65

2019-01-07, 23:58
murzyny przebrały się za uczciwą policję.

uho82

2019-01-08, 06:35
Ciapaty też policjant, a nie policjant też człowiek.

mrkuchar

2019-01-08, 09:54
MaszAyahuaskę napisał/a:

przyjebiemy sprawcą...


Sprawcą to możesz być ty, im czyli sprawcom. :megalol:

ziajos

2019-01-08, 10:20
Za wprowadzanie ludzi w błąd nie ma piwa. To Meksyk kretynie a nie Francja. :idzwch*j:

Wiewór

2019-01-08, 10:27
Zalecam przeczytać książkę "Złe psy" o polskiej policji. Tam jest dokładnie opisane jak nasi policjanci sobie dorabiali.
Jak było zgłoszenie do włamania w sklepie to się k***y chciały pozabijać radiowozami, żeby pierwszym dojechać, sklep opie**olić i na złodziei zwalić... :-D

Rejti

2019-01-08, 14:57
Zmień opis albo wydupiaj. To nie UE. To meksykańskie ZOMO

Essent

2019-01-08, 19:22
aaaaaaaaaaaaaa czy hranipex...Który to z was w końcu jest???





Powoli się gubię :lol:

AlaksanderLukaszenka

2019-01-08, 20:46
Dobrzy policjanci kradną aby inżynierowie i lekarze już nie mogli nic oj***ć.