18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policjant też człowiek

Umpalalumpa • 2017-02-22, 10:28
Nie umiesz zawiązać krawata? Znajdź jakiegoś policjanta!


bollol_stern

2017-02-22, 22:52
Up

Jeśli nie potrafisz zawiązać krawata, kup sobie na gumce.

Co do krawatów, połowa szlachty nie wie jakiej długości powinien być i lezie taki ze szpicą na guziku koszuli, niby elegancki ale jednak wieśniak. Na temat dobrania długości mankietów do marynarki nawet nie będę się wypowiadał, u nas po prostu nie ma kultury noszenia garnituru.

Jest natomiast kultura noszenia spodni dresowych...

robur69

2017-02-23, 02:23
mieszkam w stanach od 12 lat, nigdy nie widzialem gliny z broda... bynajmniej nie zwyklego kraweznika

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-23, 05:09
Nefario napisał/a:

Najlepiej k***a. Po co umieć gotować skoro można opie**olić w maku. Po co się ucyzć geografii skoro można sprawdzić na google maps. Po co wiązać krawat jak można jebnąć koszulkę pod marynarę i wyglądać jak wiejski didżej. Po co uczyć się mnożyć skoro są kalkulatory.

Moje gratulacje, musisz mieć cudowne życie.



A dziękuję, nie narzekam. Nie chodzi o to by na każdym kroku iść na łatwiznę, tylko nie marnować cennego czasu na rzeczy które po pierwsze nie są mi do szczęścia potrzebne, a po drugie nie są mi do szczęścia potrzebne.
W tym momencie miast prasować koszule przed wyjściem, opie**alam jajecznicę, czytam wyniki siatkówki i piszę tego posta. Można, ano można, a jak ktoś mnie ma za "wiejskiego didżeja" to jego sprawa, bo jakoś koło ch*ja lata mi zdanie innych. :-P

trin32

2017-02-23, 22:04
Lepiej nauczyć się węzła ratowniczego. Szybki, prosty i może się w życiu przydać. W przeciwieństwie do tej zwisającej szmaty, którą ktoś kiedyś uznał za elegancką.