18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bli3

2016-04-11, 15:46
Teraz w Polsce spokojnie 70 procent młodych psów
to pociotki starej gwardii (tak zwane "plecaki"), często bez wiedzy, umiejętności, predyspozycji, czy nawet kondycji fizycznej.
Za pare lat będziemy oglądać
takie filmiki z naszymi, rodzimymi "strażnikami teksasu" w akcji.

Matush5

2016-04-11, 16:22
@Up nie trzeba wcale długo czekać. Pisałem już na ten temat pod innym video, u nas w Policji ostatnio większość z nich jest młodsza niż ja, a mam 23 lata. WSZYSCY podkreślam WSZYSCY mają na głowach te dziwne fryzury ala pędzel.

Ja rozumiem, każdy chce ładne wyglądać, podobać się. Ale k***a no ich zawód raczej wymaga tego by wyglądać jak człowiek a taka moda jest conajmniej śmieszna, ale od tego wszystkiego śmieszniejsze jest to kiedy widzisz takiego lalusia w radiowozie, którzy zamiast patrolować ulicę czeszę swój pędzel i przygląda się w lusterku. Do czego zmierzam ? Za gówniarza pamiętam policjantów w moich rejonach. Zwykle wysocy, dobrze zbudowani poważni goście. Za sam ich wygląd człowiek czuł respekt. A teraz ? wyglądają jak banda przebierańców. Jedni są grubi, inni są strasznie chudzi jak hermańce, każdy ma pędzel na głowie, głosy kastratów. Nie mam nic do tego, i z nikogo nie chce się naśmiewać. Ale kiedy wieczorem idę do sklepu nocnego, gdzie zwykle jest okupowany przez żuli, czasami ktoś ich wezwie na interwencje to żule się z ich śmieją nie czują tego respektu. O kondycji to już chyba zapomniano w tej instytucji. Nie mówię, że każdy ma wyglądać jak kulturysta, ale kiedy widzisz na własne oczy, że dwóch nie wiem ? 19, 20 letnich "Policjantów" elegancików nie ma siły by założyć kajdanki dla żula, menela osoby która śpi na ulicach ma nie wiem 60 lat i słaby organizm, a szarpie obu jak by byli kukłami. No to kurde, coś jest nie tak chyba co ?

walker3d

2016-04-12, 09:09
można by godzinami oglądać ... :P

soklov

2016-04-13, 12:54
może mi ktoś podać tytuł piosenki co zaczyna się od 0:14 :)

NaSiRpl

2016-04-13, 14:09
@UP

0:00 - Bob Marley - Bad boys
0:12 - Jerry Reed - East Bound and Down
1:01 - Green Day - I Fought The Law
1:37 - JAY-Z - 99 Problems
1:58 - The Icarus Line - White Devil
2:08 - System Of A Down - Deer Dance
2:25 - N.W.A. - Fuck Tha Police
2:42 - Chamillionaire - Ridin' Dirty
3:07 - Dead Kennedys - Police Truck
3:22 - The Vandals - Anarchy Burger

sorra18

2016-04-13, 17:01
To juz wiecie ze kulka w klate jest dla spowolnienia nygusow.

isin

2016-04-13, 19:07
Niech więcej pączków wpie**alają :D