18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant skurwiel

CrazyEdek • 2021-05-05, 18:05
A tak, przy okazji.


anewmorning

2021-05-05, 23:38
nie ma już policjantów z włosami

Cezar87

2021-05-05, 23:42
xXx5226 napisał/a:

Tak to jest jak się sebixa w mundur ubierze ...

W moim przypadku 2 moich sasiadow poszlo do policji takie cioty ze ehhhhh , ciekawe jak mnie zatrzymaja czy sobie przypomna jak im pomagalem na ulicy ;)


Ludobojstw0

2021-05-06, 01:09
Zaraz wpadnie ten posrany bagieta szierrzant i będzie sapał że on był honorowy milicjant i dzień dobry mówił

plastic

2021-05-06, 04:34
lakiluki napisał/a:

Niestety dzisiejsi aspirujący i 'młodziaki' to totalne dno. Debile, ćpuny itp
Mój znajomy, który był w Toszku w ośrodku dla skrzywionych z powodu dragów, dzisiaj jest policjantem u mnie w mieście, a niedawno dowiedziałem się, że kolega W aspiruje na kryminalnego.
Mam w rodzinie - taka piąta woda po kisielu, niestety - "wujka", będącego komendantem w jednym z największych śląskich miast.
ku*asa (tak, ch*ja niesamowitego) widziałem ostatnio 15 lat temu. Rok temu spotkaliśmy się na grillu.
Jedyne to co powtarzał nie wchodząc zbytnio w szczegóły to: TY SIĘ BÓJ TYCH MŁODYCH, BIORĄ TERAZ WSZYSTKICH, NAJWIĘKSZYCH IDIOTÓW, KURCZAKI PO 60KG, KIEDYŚ TO BYŁO ITP...
Dobrym przykładem jest dupa z kasy z biedronki do której startowałem. Historia autentyk. Rzeźbiłem ją 2 miechy, żeby po tym czasie usłyszeć od niej, że jej powołaniem jednak jest policja. I od pół roku ją rzeźbią pałami ; D
Wieśniara nawet dobrze umalować się nie potrafiła. Granatem od pługa oderwana. Mieszkała w Świętokrzyskiem z 3ema siostrami, niedawno na śląsk wjechała w poszukiwaniu za fajerwerkami - ale skąd, żadne studia ; )
Dla mnie nie musiała nawet się malować, przepiękna. Ale mentalnie wieśniara.
I cyk do policji.
Mam sąsiada 2 klatki obok, szczaw chyba w wieku 25-28 max. Kilka lat temu, po tym jak starzy kupili mu mieszkanie ofkoz, potrafił biec (tak!) z końca ulicy, żeby pione przybić. Dzisiaj panisko po kilku latach szkółki, z nikim tu nie gada. A i zaczyna grozić wszystkim źle parkującym ; D I to nie tylko moja opinia.
Nie jestem antypolicyjny, Ale j***ć tych młodych szczawi z Majami ; ) Jedyny słuszny pies to Gebels z pitbulla ; D



nie wiem co chciałeś przekazać tymi historiami bez puenty. strasznie opowiadasz.

notak

2021-05-06, 09:08
plastic napisał/a:

nie wiem co chciałeś przekazać tymi historiami bez puenty. strasznie opowiadasz.



chciał powiedzieć, że w większości mlodzi mundurowi to debile,
poniekąd trochę prawdy w tym jest

mesjans

2021-05-06, 18:12
Kto wstawia drzwi w garażu otwierane w kierunku auta.

nano50

2021-05-09, 22:38
mesjans napisał/a:

Kto wstawia drzwi w garażu otwierane w kierunku auta.



Tak to jest jak się pierwsze robi, potem myśli.