18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kontra kobieta w ciąży

phrontch • 2020-02-06, 19:05
W São José do Rio Preto, jakieś 490 kilometrów od stolicy stanu, czyli São Paulo, policjant z Polícia Militar, Wesley Viana dos Santos się wkurzył, gdy kobieta w piątym miesiącu ciąży zaczęła go filmować, gdy ten aresztował narkodilera

Juzwa

2020-02-06, 20:25
Przecież nie klęczy jej na brzuchu tylko na cycku.

Hrabia Drapula

2020-02-06, 20:57
może to ta co dzisiaj urodziła i miała 3,5 ‰ po ch*j się wpie**ala, chyba że to jej dostawca, mąż, brat, dymacz albo jak to w tym kraju wszystko na raz

mygyry

2020-02-06, 20:57
W zasadzie go rozumiem, takie nagranie jak skuwa jakiegoś dilera może być dla niego i jego rodziny wyrokiem śmierci, to dziki kraj trzeba to wziąć pod uwagę

DzidaZawodnik

2020-02-07, 01:06
Głupia nieodpowiedzialna k***a. j***na szmata będzie teraz nosić swiętą ciążę, ale k***a jak jest interwencja policyjna na jakimś dilerze, to wtedy dziecko nie istniało.

j***na patologia roszczeniowa te dzieci robi tylko po to, żeby czerpać z nich zyski i używać jako karty przetargowej do końca życia.

Xs...........33

2020-02-07, 04:39
Wydaje mi się "lekką przesadą" takie traktowanie kobiety w ciąży, ale co ja tam wiem.

darayavahus

2020-02-07, 08:59
Wystarczyło złapać za jej telefon i z całej siły zak***ić nim w ścianę. To co robi na kobiecie w ciązy prosi sie o kopa w mordę i wielokrotną poprawkę, żeby mu sie odechciało wstać.

Kominek1993

2020-02-07, 09:37
darayavahus napisał/a:

Wystarczyło złapać za jej telefon i z całej siły zak***ić nim w ścianę. To co robi na kobiecie w ciązy prosi sie o kopa w mordę i wielokrotną poprawkę, żeby mu sie odechciało wstać.



Ciąża nie sprawia, że kobieta jest nietykalna w każdej sytuacji ;) To, że jest kobietą też tego nie czyni. Wystarczy nie wpie**alać się między wódkę a zakąskę i nie prowokować niepotrzebnych sytuacji.

Xs...........33

2020-02-07, 10:38
Kominek1993 napisał/a:

Ciąża nie sprawia, że kobieta jest nietykalna w każdej sytuacji To, że jest kobietą też tego nie czyni. Wystarczy nie wpie**alać się między wódkę a zakąskę i nie prowokować niepotrzebnych sytuacji.



Sam fakt tego że możesz coś zrobić dziecku, które ona nosi, sprawia że powinna być nietykalna, ale jak widać zawsze się znajdzie osoba twojego pokroju która uważa inaczej.

Vendetti

2020-02-07, 10:47
A ch*j mnie obchodzi dziecko jakiejś k***y, która sama o nie nie dba. Jestem policjantem w Brazylii i mam rodzinę - idę aresztować jakiegoś jebańca, pewnie z gangu, który w razie czego może mi wbić do domu i spalić mi całą rodzinę żywcem - jakaś k***a nagrywa akcję, potencjalnie stawia całą moją kamienicę w niebezpieczeństwie - mam się przejmować jej ciążą? Chyba kpisz. Lepiej dla bachora, że się w tej patologii w ogóle nie urodzi. k***ę trzeba było zawieźć na komisariat, gdzie jej szybkim plaskaczem w pysk wytłumaczą, że ma się nie wpie**alać, a jak jest w ciąży to tym bardziej.

Dukenstein

2020-02-07, 12:45
Skoro się k***ie nie podoba aresztowanie gangusa to znaczy, że działa na rzecz, sprzyja działaniom gangu, utrudnia prawidłowe działania policji.. staje się współwinna. Jak dla mnie gliniarz zamiast się szarpać mógł tej k***ie od razu wypalić prosto w łeb. W takiej patologii z gówniaka i tak nic by nie było. To samo powinni robić z sebami, karynami to nagrywają i wyzywają gliniarzy gdy Ci aresztują agresywnego patusa , a cała patola drze mordy: "zostawcie go badyci, on nic nie zrobił, dzwońcie po policję". j***na patologia.

Policeman

2020-02-07, 13:09
mygyry napisał/a:

W zasadzie go rozumiem, takie nagranie jak skuwa jakiegoś dilera może być dla niego i jego rodziny wyrokiem śmierci, to dziki kraj trzeba to wziąć pod uwagę



Dokładnie k***a to samo chciałem napisać. Tam w ogóle bycie policjantem to sport ekstremalny. U nas płaczą bo muszą się szarpać z patusami, niech sobie poczytają newsy z am.pd jak cały komisariat i ich rodziny postawili na krzesłach przed posterunkiem... głowy pod pachą. Tia.

Egzekutorka

2020-02-08, 04:25
Oczywiście wierzę na słowo, że to baba w ciąży. Ale ile razy bym tego nie oglądała to za każdym razem myślę, że to facet :D Jakieś takie nie podobne do płci żeńskiej.