18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kontra dziewczyna

Centurion • 2009-03-05, 23:05
Prawdziwe policyjne STFU


~Tołdi

2009-03-05, 23:21
Jedyne co mi przychodzi na myśl

[img:2fbac57cff]http://www.eztanda.net/albums/userpics/10001/normal_ACAB.jpg[/img:2fbac57cff]

w300i

2009-03-05, 23:45
heh za pewne za chwile pojawi się tu miliard txt typu hwdp itd ^^ min jak po wyżej...

1. Ciekawe czy tak by każdy kozaczył jak by nie było policji :) wychodząc do sklepu po codzienne zakupy 90 % by obrywało po ryjach od większych kozaków... nie znali byście dnia ani godziny jak wam ktoś wbije na chatę i wyrznie polowe rodziny a drugą zgwałci... itp. itd.

2. Suka postrzeliła 2 osoby z czego jedną zabiła w wieku 15 lat.. więc wielkie mi halo... może i nie potrzebnie po ryju dostała jak leżała na ziemi ale zawsze lepsze to niż ostrzegawczy strzał w tył głowy :)

3. Sam but - czynna napaść na policjanta, i tu mała ciekawostka, jeśli ktoś z twoich znajomych pracuje w policji a ty mu pojedziesz na żarty, ktoś to zgłosi odpowiadasz za obraze funkcjonariusza policji 8-)

~Tołdi

2009-03-05, 23:58
Cytat:

1. Ciekawe czy tak by każdy kozaczył jak by nie było policji :) wychodząc do sklepu po codzienne zakupy 90 % by obrywało po ryjach od większych kozaków... nie znali byście dnia ani godziny jak wam ktoś wbije na chatę i wyrznie polowe rodziny a drugą zgwałci... itp. itd.

:lol: w jakim ty świecie żyjesz? W Polsce czy w Somalii?



w300i napisał/a:

może i nie potrzebnie po ryju dostała jak leżała na ziemi ale zawsze lepsze to niż ostrzegawczy strzał w tył głowy :)



Najlepsze jest to, że kundle w USA jak i w Polsce nie mają do tego prawa. Sam jestem kibicem i nie raz miałem styczność z agresją ze strony psiaków co uchodziło im na sucho.


w300i napisał/a:

Sam but - czynna napaść na policjanta, i tu mała ciekawostka, jeśli ktoś z twoich znajomych pracuje w policji a ty mu pojedziesz na żarty, ktoś to zgłosi odpowiadasz za obraze funkcjonariusza policji




W Polsce kundel żadnym prawem nie może uderzyć, chyba, że chce mieć kłopoty. Wyjątek stanowi przymusowe doprowadzenie do porządku, ale nie takie jak na filmiku.

Biskup

2009-03-06, 00:07
Kolo ale fajter, nie ma to jak zlać dziewczynę zakutą w kajdanki...

w300i

2009-03-06, 00:16
Tołdi napisał/a:

:lol: w jakim ty świecie żyjesz? W Polsce czy w Somalii?



w GB :) a co myślisz ze inaczej by to wyglądało jeśli by nie było policji ?

Tołdi napisał/a:

Sam jestem kibicem i nie raz miałem styczność z agresją ze strony psiaków co uchodziło im na sucho.



i zawsze dostawałeś za nic, za siedzenie przed telewizorem i oglądanie meczu ??

Tołdi napisał/a:

W Polsce kundel żadnym prawem nie może uderzyć, chyba, że chce mieć kłopoty. Wyjątek stanowi przymusowe doprowadzenie do porządku, ale nie takie jak na filmiku.



wątków jest dużo :) ciekawe czy też byś ją tak bronił jak by ci kogoś z rodziny zaj***ła...

każdy od życia otrzymuje to na co sobie sam zapracuje...

jak by była nie winna w ogóle by sie tam nie znalazła...

~Tołdi

2009-03-06, 00:20
Cytat:

i zawsze dostawałeś za nic, za siedzenie przed telewizorem i oglądanie meczu ??



Czemu mam odczynienia z debilami? :roll: Czytaj nadal wyborczą :roll:

Centurion

2009-03-06, 00:31
Tołdi napisał/a:

Czytaj nadal wyborczą



Masz jakiś kompleks na punkcie tej gazety? Potknąłeś się i utkwiła Ci w dupie czy co? ;)
Przestań pieprzyć farmazony, negujesz całkowicie jakąś opinię niezgodną ze świętym życiem kibica.
Znowu jak schodzi na ten sam temat to piszesz to samo, klapki na oczach, panie.

Ja Ci mogę dać wiele przykładów z Trójmiasta jak zj***nie się zachowują Ci "kibice" który zatwardziale przychodzą na mecze, naprawdę normalny człowiek chce się od nich trzymać jak najdalej.

Żeby nie być gołosłownym to podam parę przykładów których osobiście doświadczyłem:
- demolka tramwaju którym mieliśmy wracać do domu (na szczęście pojechaliśmy autobusem)
- okrzyki "sieg hail" za moim oknem w dni kiedy są mecze
- naj***lni w trzy dupy "kibice" po których nie wiesz czego się spodziewać. jakby napie**alanie się w trzy dupy było nieodzownym elementem kibicowania. wcześniej mieszkałem w niezbyt ciekawej dzielnicy pełnej kiboli i po meczu były obowiązkowe pijackie "przyśpiewki" każdego wieczoru, na drugi dzień powywracane kosze na śmieci - norma

nie wyczytałem tego w wyborczej i nigdzie indziej tylko doświadczyłem sam
jeśli nazywasz to kibicowaniem i oddaniem dla drużyny to ja podziękuje
zatrudniłym to bydło do przerzucania gnoju

comar

2009-03-06, 00:42
mnie najbardziej wk***ia że jak jest mecz to 100 radiowozów jedzie pilnować tych debili. I kto k***a za to płaci ?! MY.

~Tołdi

2009-03-06, 00:50
Centurion napisał/a:

Tołdi napisał/a:
Czytaj nadal wyborczą


Masz jakiś kompleks na punkcie tej gazety? Potknąłeś się i utkwiła Ci w dupie czy co? ;)
Przestań pieprzyć farmazony, negujesz całkowicie jakąś opinię niezgodną ze świętym życiem kibica.
Znowu jak schodzi na ten sam temat to piszesz to samo, klapki na oczach, panie.

Ja Ci mogę dać wiele przykładów z Trójmiasta jak zj***nie się zachowują Ci "kibice" który zatwardziale przychodzą na mecze, naprawdę normalny człowiek chce się od nich trzymać jak najdalej.

Żeby nie być gołosłownym to podam parę przykładów których osobiście doświadczyłem:
- demolka tramwaju którym mieliśmy wracać do domu (na szczęście pojechaliśmy autobusem)
- okrzyki "sieg hail" za moim oknem w dni kiedy są mecze
- naj***lni w trzy dupy "kibice" po których nie wiesz czego się spodziewać. jakby napie**alanie się w trzy dupy było nieodzownym elementem kibicowania. wcześniej mieszkałem w niezbyt ciekawej dzielnicy pełnej kiboli i po meczu były obowiązkowe pijackie "przyśpiewki" każdego wieczoru, na drugi dzień powywracane kosze na śmieci - norma

nie wyczytałem tego w wyborczej i nigdzie indziej tylko doświadczyłem sam
jeśli nazywasz to kibicowaniem i oddaniem dla drużyny to ja podziękuje
zatrudniłym to bydło do przerzucania gnoju




comar napisał/a:

mnie najbardziej wk***ia że jak jest mecz to 100 radiowozów jedzie pilnować tych debili. I kto k***a za to płaci ?! MY.




Widzę, że wybiórcza, tvn itp was ogłupiły :-> Trójmiasto to nie Białystok :hitler:


Comar nie przesadzaj, że 100. U mnie max 15 busów policyjnych. Z resztą kłania sie ustawa o ochornie imprez masowych











Odejdźcie od kompa, idźcie na stadion pośpiewać się, poznać atmosferę na sadionie, a wtedy zrozumiecie co to jest KIBICOWANIE!

comar

2009-03-06, 00:55
no może trochę przesadziłem, ale jak jedzie jeden autobus z kibicami to przed i za nim po 5 radiowozów z gliniarzami w pełnym uzbrojeniu. I co tu do tego ma ustawa o ochronie imprez masowych? I zmniejsz ten podpis bo zajmuje połowę ekranu.

~Tołdi

2009-03-06, 00:57
comar napisał/a:

jeden autobus z kibicami to przed i za nim po 5 radiowozów z gliniarzami w pełnym uzbrojeniu.




Paragrafy! Eskorta niestety musi być

comar

2009-03-06, 01:10
a paragrafy wynikają z tego że bydło przewożą. Byłby spokój, starczyły by po jednym

Scarlet

2009-03-06, 03:01
mowcie sobie co chcecie. ja i tak nienawidze psów. i nie jestem kibicem.

w300i

2009-03-06, 03:46
Tołdi napisał/a:

Cytat:
i zawsze dostawałeś za nic, za siedzenie przed telewizorem i oglądanie meczu ??


Czemu mam odczynienia z debilami? :roll: Czytaj nadal wyborczą :roll:



Odpowiedniej będzie nazwać debilami ludzi wracających z meczy, drących mordy na całego i przypie**alających się do przechodniów... i akurat wierz mi ze gdyby nie policja właśnie bym wąchał piach albo siedział :)

a z wyborczą mam tyle do czynienia co ty z niewinnością...

pie**olicie smutki ze jak to ch*jowo wielkie hwdp, jp, acab itd. tylko ze gdyby nie policja tak jak napisałem wyżej tak naprawdę byście z bloków nie wyłazili bo byli byście gnębieni przez silniejszych od was, i raczej nie liczyły by się tutaj barwy klubu tylko szybsze ciosy :)

więc po co wierzyć w coś co nie ma racji bytu i egzystencji ??

ja też się kręcę w skrajnym środowisku, i też się nie za bardzo lubię z policją, co nie znaczy ze mam im pluć w twarz za to ze bezpiecznie dzięki nim żyje,

przynajmniej jak dostaje z blondyny przez plery to jestem świadomy tego że dostaje za coś co jest nie zgodne z prawem i zachowuje to dla siebie, a nie gonie po podwórku i krzyczę ze mnie pobili za to ze grzecznie mecz oglądałem ...