18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci vs były policjant

grzesiek1543 • 2020-08-21, 20:54
"Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej. Policjanci zmuszeni byli zatrzymać 45 - letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu terroryzował mieszkańców.

Jak nas informują mieszkańcy, 45 - letni mężczyzna już od dawna zachowywał się wobec nich agresywnie.

Jak się okazuje, miał prowokować awantury, krzyczeć na dzieci sąsiadów, straszyć ich pałką. Lokatorzy interweniowali w miejscowym komisariacie i MOPS-ie, ale interwencje nie dawały rezultatów.

Miarka się przebrała w piątek (21.08), kiedy doszło do kolejnej prowokacji ze strony 45 - latka.

Rzucał petardami w blok, robił awanturę. Wszedł w kominiarce do sklepu Lewiatan. Akurat miał pecha, bo natknął się na patrol policji, który się nim zainteresował - przekazał nam mieszkaniec kalwarii Zebrzydowskiej.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że trzech funkcjonariuszy próbowało go zatrzymać na ulicy 11 listopada w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podczas zatrzymania przez policję w pewnym momencie 45 -latek odpalił petardy i zrobiło się niebezpiecznie. Doszło do przepychanek. 45 -latek rzucił się na policjatkę, ale ta zachowała się bardzo przytomnie i doprowadziła do jego obezwładnienia.

Kalwaryjscy policjanci realizowali dzisiaj nakaz doprowadzenia 45 - letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej, wydany przez sąd. W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia, zaatakował ich butelką, a następnie pałką teleskopową. Policjanci użyli w stosunku do agresora gazu pieprzowego, a następnie paralizatora. Należy nadmienić, że mężczyzna stwarzał zagrożenie nie tylko dla policjantów, ale też dla siebie. Obecnie 45 - latek przybywa na obserwacji psychiatrycznej. Wstępnie kwalifikujemy to zdarzenie jako czynną napaść na funkcjonariuszy - mówi nam Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, 45 - letni mężczyzna to były funkcjonariusz policji, przebywający obecnie na rencie."





rafaffak

2020-08-21, 20:59
I lasce o dziwo udało się złapać rękę ... ale ten z pistoletem robiący ukłony jest najlepszy.

OperatorNieznany

2020-08-21, 20:59
Kurde myślałem, że będzie lipa a tu miłe zaskoczenie :) . Dość sprawnie im się to udało. Brawo.

butcher1

2020-08-21, 20:59
noo a potem do pierwszej ławeczki do kościoła.

nwonigers

2020-08-21, 21:01
OperatorNieznany napisał/a:

Kurde myślałem, że będzie lipa a tu miłe zaskoczenie . Dość sprawnie im się to udało. Brawo.



gowno. powinni go zajebac. ale wtedy pewnie sami skonczyliby w pierdlu... jebac polskie prawo

Tryper

2020-08-21, 21:02
Te pistolety to noszą jako element przebrania tak?

dżonyłojlker

2020-08-21, 21:02
Dobrzy sąsiedzi, pewnie to oni odgrywali modlitwę w Dniu świra :lol:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-21, 21:02

butcher1 napisał/a:

noo a potem do pierwszej ławeczki do kościoła.



Ja bym jednak zakładał, że dał im się tak we znaki... że ławeczka w kościele to ostatnie o czym myślą.

butcher1

2020-08-21, 21:13
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja bym jednak zakładał, że dał im się tak we znaki... że ławeczka w kościele to ostatnie o czym myślą.



Myślałem o tych co to krzyczą " zabić go, zabijcie go, sk***ysyna, dziada!"

Asuritta

2020-08-21, 21:28
byli policjanci są poj***ni bo wiedzą ze ich praca była gówno warta , tylko władza bronią i mundurem dawała im frajdę, a po niej nie ma nic bandziory których ścigał plują na niego , ludzi których karał mandatami za byle co plują na niego ... policjant po służbie ma przej***ne przez swoich zwierzchników i polityków

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-21, 21:53
butcher1 napisał/a:

Myślałem o tych co to krzyczą " zabić go, zabijcie go, sk***ysyna, dziada!"



Ja też... I tak byli strasznie "delikatni". Banderowcy w cerkwi święcili widły, siekiery i noże, którymi rezali Lachów. A ci tylko kibicowali policjantom. ;)

Japiszon

2020-08-21, 22:04
Zabić go! Strzelaj k***a

Centurionero

2020-08-21, 22:46
Znam go :->
To Zbigniew Stonoga po live na You Tube z fanami.
Wnoszę, że szukał Zbigniewa Ziobry.

jjjkkkfff

2020-08-21, 22:47
Trzech na jednego to banda łysego.
A ci na dodatek jeszcze sp***alają...

mygyry

2020-08-21, 22:50
Wiecie co mnie wk***ia? Normalni ludzie regularnie zgłaszali pojeba i musieli żyć w terrorze bo żaden j***ny urzędas ani pies nic nie zrobił i nie zareagował na zgłoszenia i skargi :evil: