18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GlassEdi

2015-11-20, 11:42
Ta kobitka na początku całkiem r*chable jest. Mogłaby mi zmierzyć...

i ta druga też :D

Oponka

2015-11-20, 12:02
każdy orze jak może

Teodorr

2015-11-20, 12:05
Co to sie porobilo... Suszyc nie moga, stac na odpalonym nie moga, kontroli rutynowych nie moga, bo obywatele sie buntuja, a jak przychodzi do sytuacji kiedy naprawde by sie przydali, natychmiastowo, to sie obywatele dziwia, ze nie przyjezdzaja na czas :roll:
-tak, to sarkazm.

4h...........ch

2015-11-20, 13:17
Ja tu widzę jeden podstawowy błąd, dlaczego nikogo nie ma za kierownicą auta policyjnego? Zero szans na reakcję jakby ktoś przemknął z dużą prędkością.
Nie rozumiem pie**olenia: "Nie może określić", tak k***a jak jedzie tylko jeden to k***a nie wiadomo czy ten pierwszy czy ten pierwszy zrobił wykroczenie".
Kolejny debil co chce się pochwalić swoim debilizmem, j***ni k***a strażnicy i pilnujący policji, tylko po to by wstawić durny filmik na youtube. Na pierwszej części ewidentnie widać, że nie ma iskry-1, ale k***a nagrywający debil to i liczy, że debile są wśród jego widzów.

Nic nie mam jeśli policja rzeczywiście łamie przepisy, ale k***a każdy ma swój rozum, jesteś debilem to zapłacisz za cudze przewinienie, prawo natury, nie potrzeba j***nych strażników, bo tacy kojarzą mi się jedynie z prowokowaniem i robieniem z policji nie wiadomo kogo, później takie "dziecko" sra po majtach bo policja przejeżdża, zamiast się cieszyć że jest. Ciekaw jestem jak przestrzegaliby przepisy nagrywający gdyby policji ani innych służb nie było przy drogach, czy jakby ktoś im wyj***ł na czołówkę to by się cieszyli że zlikwidowali przydrożne kontrole czy wręcz przeciwnie.

Zero k***a intelektualne, które parcie na szkło mają większe niż Krzysztof Ibisz i N.Siwiec razem wzięci. Niech sobie robi akcje bez kamery albo wrzucania na neta.

P.S. Iskra-1 już dawno została wycofana a aktualne "suszarki" są kolejnymi wersjami lub całkiem innych urządzeń zbliżonych kształtem.

Na...........te

2015-11-20, 13:30
k***a następny bojownik zwalczający system.

szogunek

2015-11-20, 15:52
@4hitch

policja jest od pilnowania porzadku a nie wyciagania ilosci mandatow, to nie jest j***na korporacja, ktora ma zarabiac, to jest pie**olona sluzba, maja chronic i zapobiegac, a nie tylko wyciagac kase, no ale dziura w budzecie jest dziura i jakos trzeba zalatac, a najlatwiej oskubac tych, ktorzy maja (skoro ma na paliwo i samochod to napewno bedzie mial na mandat) i dokladnie, policja powinna byc od pilnowania porzadku, jak ochroniarz, ktoremy place za ochrone w postaci podatkow, a nie ze taki pies szuka tylko a moze mi sie gdzies zarowka przepalila i bedzie mandacik.

co do policji to mialem ostatnio akcje zatrzymala mnie policja na pomiarze predkosci i policjant do mnie ze przekroczylem predkosc, wiec pytam sie niemozliwe ile wam pokazalo? 54km/h w miescie, wiec ladnie powiedzialem ze dziekuje i jade dalej, a ten do mnie ze bedzie robil przeglad techniczny pojazdu czy sie nadaje do dalszej jazdy (samochod wyprodukowany w 2014 roku).

wczesniejszy przypadek z policja jade do urzedu komunikacji po staly dowod, po drodze zatrzymala mnie policja, sprawdzaja dokumenty i zj***na policjantka mi mowi ze mi sie dowod tymczasowy konczy, a ja ze tak wiem i jade odebrac wlasciwy, ALE pani policjant dopatrzyla sie, ze na dowodzie rejestracyjnym jest przekreslona jedna cyfra, wiec STWIERDZILA, ze ten dokument jest "falszywy" i musi go zabrac (do odbioru w urzedzie komunikacji), wiec powtarzam idiotce ze jade wlasnie do urzedu komunikacji i ze za chwile bede juz mial twardy dowod rejestracyjny, wiec moge ja wyreczyc, ona ze tak nie moze, ze przepisy i inne takie, po przepychance slownej powiedzialem "kolo ch*ja mi to lata" i to byl blad bo zamiast dostac 50zl za blad urzednika dostalem 250zl jeszcze za obraze funkcjonariuszki. A teraz najsmieszniejsze cala akcja dziala sie DOSLOWNIE 200 metrow od urzedu komunikacji. jak dojechalem do urzedu i wreczylem papierek ze mi zostal zabrany dowod osobisty to myslalem ze w urzedzie posikaja sie ze smiechu.

Sonal

2015-11-20, 16:48
Ale musicie przyznać, że jest różnica w zachowaniu (kulturze) między policjantami a strażnikami miejskimi - na niekorzyść tych drugich.
Jednak byle kogo do policji nie biorą i trudno ich z równowagi wyprowadzić jak cieci z SM.

Cz...........ka

2015-11-20, 16:50

To nie są policjanci - w Polsce nie ma policji. W polsce są złodzieje i synalkowie. Od rok 2008 Nigdy nie załatwiłem żadnej sprawy na Policji z pozytywnym skutkiem, albo chociaż bezproblemowo. Zgłoszenia o pobicia, o kradzież, o bijatyki na ulicy, o żulernię - nie pojawili sie bo po co.


Ale jak pieniążki trzeba tą są pierwsi. Mało tego. "Patolicja" w Polce to banda tchórzy. Kiedy w miejscu publicznym jest chlanie to nie podejdą jak jest ich mniej niż 3 (nawet do gimbusiarni), a mogę sobie przypomnieć z XX akcji, gdzie "oddział 4 patolicjantów" uderzał do starszych żulików, kiedy obok gimbusiarnia kręciła młyn.



Do wyzywania ludzi na ulicach też są pierwsi, majestatem i immunitetem to się obnoszą. 90% polskiej patolicji to kolesiostwo, ludzie którzy nie przeszli testów psychologicznych (które w patolicji służą za odsiew ludzi z ulicy).




a jak słyszę od takiego mękoły "my nic nie mozemy zrobić" to mam ochotę normalnie w papę przyładować.




darmozjady pie**olone.

Yellow_Submarine

2015-11-20, 17:08
A ja jestem za!
Oczywiście to nie wina tych policjantów tylko przełożonych albo ministrów co wałki odpierdzielają na każdym przetargu ale jak ludzie będą nękać tych na najniższych szczeblach to może oni będą nękać tych na wyższych.
Na zmiany odgórne nie ma co liczyć w tym kraju więc trzeba promować akcje oddolne.

biglog

2015-11-20, 17:08
Udzielam komentarza. :kawa:

tigerqaz

2015-11-20, 17:10
Do tej pory 3 razy mierzyli mnie na iskrę.
Do tej pory anulowali mi 3 mandaty.
Nawet sądu na oczy nie widziałem, wystarczyło zapytać czym mierzą i skorzystać z prawa odmowy przyjęcia mandatu. Dokument o anulowaniu przychodzi na adres korespondencyjny i po wszystkim.
Nawet podstawy prawnej nie przedstawiają, tylko info o anulowaniu he he.
Jakoś na inne swoje urządzenia mnie jeszcze nigdy nie chwycili.
Widocznie mój wentylator w aucie szybko zapie**ala :D

ironik

2015-11-20, 17:15
Szopka pod wyświetlenia na yotube, ale generalnie dobrze, że policji uświadamia się cały czas, że nie są wszechpanami i mogą co chcą, i że jest nad nimi jakaś społeczna kontrola.
łapanie wbrew prawu jest oszustwem i policja nie powinna łapać "niewiedzących" że nie powinni zostać złapani.

deepweb

2015-11-20, 17:24
Wystaw ktoś instrukcję do Iskry, wydrukuję i będę machać panom policjantom.

Polak1988

2015-11-20, 17:58
Ktoś tam zarzucił,że policja nic nie robi i tu błąd....Policja robi tyle ile im każą.

Prosty przykład,zero prowokacji na Marszu Niepodległości i od razu nie ma zadym.
Mają rozkaz wyrobienia mandatów,to wyrabiają co tu się dziwić.
Gdyby ktoś im kazał leżeć to pewnie by leżeli i mieli wyj***ne.

Tak długo jak ich zwierzchnicy będą wydawali im rozkaz wystawiania jak największej ilości mandatów,tak długo będą to robić tu nie ma co ich winić.

Ktoś mówił,że policja to banda tchórzy,bo nie reagują na jakieś tam bijatyki itd.No k***a,to także wina systemu i tej cholernej tolerancji,równouprawnienia i innych bzdetów.Kiedyś trzeba było spełniać jakies kryteria,żeby się dostać do policji (180 cm wzrostu itd) teraz biorą wszystko jak leci.Wiadomo,zapewnie fajnie pracować z laską,bo może się por*cha na służbie ale weź tu z taką jedź na interwencje,co ona laskę zrobi wszystkich w okół,żeby załagodzić sytuację?

Policja jest jaka jest,gdyby jej nie było to by było jeszcze gorzej.Załóżmy,że nie ma policji...Połowa z was bałaby się wyjść z domu i do tego nigdy by nie zar*chała,bo każda laska wybierałaby wielkoluda,który potrafi ją obronić a nie p*zdoleuszy w rurkach :)

Co ładniejsza dupa by miała gehennę przez całe życie :) a ja nie musiałbym kupować opon do auta za 2 koła,tylko poszedłbym i sobie je do ch*ja wziął.

k***a to by było życie.... :)
Także skończcie na wszystko narzekać kutafońce :)

Pozdrawiam :)