18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci pobili pijanego 27-latka

Su...........wn • 2020-01-14, 23:24


Informację opublikowała Gazeta Gryfińska (egryfino.pl) oraz lokalny portal igryfino.pl. Na nagraniu z monitoringu widać jak 27-latek siedzi na ławce przed sklepem w Nowym Czarnowie koło Gryfina. Kiedy mężczyzna zauważył dwóch policjantów wysiadających z radiowozu postanowił odejść. Jak mówi na łamach portalu igryfino: "Przyznaję, że byłem nietrzeźwy, ale nie wszczynałem żadnych awantur". Jeden z policjantów postanowił siłą posadzić 27-latka znów na ławce, szarpiąc i kopiąc pijanego mężczyznę.

Komendant powiatowy policji w Gryfinie jest zbulwersowany postawą dwóch funkcjonariuszy interweniujących w Nowym Czarnowie. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie: "Funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji - wskazuje na to zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza."

Jeden z policjantów został tymczasowo aresztowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.


Źródło

WeZr

2020-01-15, 12:15
Kicur napisał/a:

Kto nigdy naj***ny nie dostal wpie**olu od policji ten niech pierwszy rzuci kamien...



W którą część ciała CI tym kamienie zaj***ć ?

modoc

2020-01-15, 14:06
Wiewór napisał/a:

Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.
Powinni iść garować za to co zrobili. Sk***ysyny j***ne.



Siedział naj***ny prawie nieprzytomny więc mieli obowiązek sprawdzić czy żyje czy wszystko w porządku. Poza tym, że tamten się stawiał to i tak nie powinni go napie**alać. Jak stawiał opór to tylko obezwładnienie i tyle.

tbone121

2020-01-15, 16:39
j***ne psiarskie k***y

Wełzew

2020-01-15, 16:50
Drugim razem wywiozą go do lasu bez kamer.

żmij

2020-01-15, 17:15
tbone121 napisał/a:

j***ne psiarskie k***y



Cześć, Seba :) Dresik wyprałeś?

RoBoTRoN

2020-01-15, 19:00
Wiewór napisał/a:

Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.
Powinni iść garować za to co zrobili. Sk***ysyny j***ne.



Art. 15 Ustawy o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 r. (Dz. U. 2017.0.2067) - przeczytaj i przestań pie**olić...

martinkane napisał/a:

A dlaczego nie mówi się o tym że ci tak zwani policjanci to Ukraińcy ???



A co, to twoi starzy?

Od kiedy cudzoziemiec może być w Polsce funkcjonariuszem publicznym, debilu? Czyżby Konstytucję zmienili w tym zakresie?

Karboksylator

2020-01-15, 20:53
Mietek7567 napisał/a:

Jesteś jednym z nich?


:) a wyobraź sobie, że nie:)

na...........pl

2020-01-16, 00:41
Jaką trzeba być nieżyciową p*zdą aby bronić "patopolicji"... Zawsze gdy czytam takie komentarze mam przed oczami banana z batorego czy innego lansiarskiego liceum, który gówno wie, gówno widział, gówno sam jest w stanie osiągnąć - ale już wie kim gardzić (oczywiście oceniając po $$$ w kieszeni bo po czym innym). Trudno jest mi zaakceptować fakt że są dorośli ludzie którzy nadal tak myślą...


tbone121

2020-01-16, 05:32
żmij napisał/a:

Cześć, Seba Dresik wyprałeś?



do seby mi daleko ,a ty co kolegów po fachu bronisz pajacyku? :D

Wiewór

2020-01-16, 08:00
modoc napisał/a:

Siedział naj***ny prawie nieprzytomny więc mieli obowiązek sprawdzić czy żyje czy wszystko w porządku. Poza tym, że tamten się stawiał to i tak nie powinni go napie**alać. Jak stawiał opór to tylko obezwładnienie i tyle.



Nie mieli prawa podejść bo po prostu sobie siedział.
Nie stawiał oporu.