18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci pobili pijanego 27-latka

Su...........wn • 2020-01-14, 23:24


Informację opublikowała Gazeta Gryfińska (egryfino.pl) oraz lokalny portal igryfino.pl. Na nagraniu z monitoringu widać jak 27-latek siedzi na ławce przed sklepem w Nowym Czarnowie koło Gryfina. Kiedy mężczyzna zauważył dwóch policjantów wysiadających z radiowozu postanowił odejść. Jak mówi na łamach portalu igryfino: "Przyznaję, że byłem nietrzeźwy, ale nie wszczynałem żadnych awantur". Jeden z policjantów postanowił siłą posadzić 27-latka znów na ławce, szarpiąc i kopiąc pijanego mężczyznę.

Komendant powiatowy policji w Gryfinie jest zbulwersowany postawą dwóch funkcjonariuszy interweniujących w Nowym Czarnowie. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie: "Funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji - wskazuje na to zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza."

Jeden z policjantów został tymczasowo aresztowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.


Źródło

Karboksylator

2020-01-15, 08:10
gość chciał sp***olić, nie słuchał poleceń, nie chciał usiąść na ławce, zaczął się szarpać, zaczął używać wulgarnych i obraźliwych słów, zaczął wykrzykiwać groźby karalne, nie chciał się poddać badaniu na trzeźwość i badaniu na narkotyki, mógł posiadać jakieś narkotyki przy sobie (coś tam policjant podnosił z ziemi)....
szkoda że go nie zutylizowali.

Oldgun

2020-01-15, 08:15
Z policjantem jak z kobietą, Musi go chłopak dobrze w nocy wyr*chać bo inaczej mu odpie**ala w pracy.

martinkane

2020-01-15, 08:17
A dlaczego nie mówi się o tym że ci tak zwani policjanci to Ukraińcy ???

edek_kotek

2020-01-15, 08:18
W Brazylii dokładnie w Manaus dostał by taki wpie**ol od policji żeby na dupie nie mógł siedzieć przez miesiąc.

Kicur

2020-01-15, 08:25
Kto nigdy naj***ny nie dostal wpie**olu od policji ten niech pierwszy rzuci kamien... :lol: :mrgreen:

Mietek7567

2020-01-15, 08:32
Karboksylator napisał/a:

gość chciał sp***olić, nie słuchał poleceń, nie chciał usiąść na ławce, zaczął się szarpać, zaczął używać wulgarnych i obraźliwych słów, zaczął wykrzykiwać groźby karalne, nie chciał się poddać badaniu na trzeźwość i badaniu na narkotyki, mógł posiadać jakieś narkotyki przy sobie (coś tam policjant podnosił z ziemi)....
szkoda że go nie zutylizowali.



Jesteś jednym z nich?

miki660

2020-01-15, 08:41
Mam mieszane uczucia. Gdyby polska policja była naprawdę jak powinna, służyła obywatelowi, a nie pisowskiemu Państwu to byłbym za taką interwencją i zachowaniem. Policja szanuje obywatela, to obywatel powinien szanować policjanta i słuchać się jego poleceń (tutaj tego zapewne nie było). Ale, że żyjemy w gnoju, a policja często niewiele różni się od tych których zatrzymuje to tak jak napisałem wcześniej mam mieszane uczucia. Niby tak jak należy, ale jednak tak zwyczajnie po psiarsku.

OxY

2020-01-15, 08:42
Cytat:

Dopóki w policji będą znajdowały pracę po znajomości synalki ubeków i wsioków, to będą się pojawiały takie filmiki i nie będzie mowy o dobrym imieniu policji.


Niestety wizerunek policji psuje więcej niewygodnych faktów, chociażby niska płaca oraz ilość czynnych funkcjonariuszy (porównuję do obsady administracji). Synalkowie ubecji oraz 'garbaci' wbrew pozorom w takich sytuacjach są najbardziej ludzcy. Wisi im wykazanie się "po nagrodę" bo i tak ją dostaną. Mnie kilka razy podwieźli pijanego i kilka razy puścili z otwartym piwem. Zwykły sznurek miał zły dzień i tyle.

kusti

2020-01-15, 08:56
Ogólnie to szanuję policję i uważam, że są potrzebni a prawo jest dla nich za surowe jeśli chodzi o użycie wszelkich środków podczas ich pracy ale takie przypadki nie powinny mieć miejsca i kara dla nich powinna być dotkliwa!

Ca...........on

2020-01-15, 09:08
@OxY Ja nie mam żadnych przykrych doświadczeń z jakimikolwiek mundurowymi (poza służbą zdrowia), a trochę już żyję. Więc albo mam wyjątkowe szczęście, albo trzeba się wyjątkowo postarać ;-)

Wiewór

2020-01-15, 10:03
sensualna napisał/a:

niby czemu interwencja? pewnie przejeżdżając go zauważyli i chcieli od tak wylegitymować a że typ nie słuchał poleceń to oberwał od dwóch idiotów



Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.

Powinni iść garować za to co zrobili. Sk***ysyny j***ne.

Lizodup

2020-01-15, 10:16
Pije się w domu

TytanowyRosomak

2020-01-15, 10:17
Prawda jest taka że to policji przyjmują coraz więcej wykolejeńców i cwe*i gnębionych w szkole co chcą sobie coś udowodnić a do tych co pie**olą że spoko i więcej przywilejów to życzę byś k***a sam doświadczył tego że pies j***ny zarabiający z twoich podatków staje się twoim panem i może ci wszystko podrzucić i zrobić z ciebie szmatę, wyciagnie pie**olony worek z prochem i powie ze to twój i jak myslisz komu uwierzy sąd.

FanatiCS

2020-01-15, 10:18
W życiu jest się myśliwym albo zwierzyną ale nie można być psem.

darayavahus

2020-01-15, 11:06
Prokurator powinien na obu wsiąść. Z pracy natychmiast wypie**olić na zbity ryj.