18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci kontra polska familia

duchuu • 2017-05-24, 14:31
Policjanci próbują swych sił z polską rodzinką.



ti...........ax

2017-05-24, 19:32
Rozpie**ala mnie to że na filmie czarno na białym jak było a ta patologia dalej idzie w zaparte. k***a trzeba być skończonym sk***ysynem żeby to dzieciom zrobić. Jeszcze dojdzie do tego że ich pozamykają i dzieciaki odbiorą. Ale ch*j z nimi ważne że jesteśmy JP na 100%.

M4rcin24

2017-05-24, 19:35
Promek napisał/a:

Zrobili to szybko i sprawnie jak wiekszosc z tych smutnych panow nie potrafi. Stawial sie to dostal za cwaniakowanie co mu sie nalezalo. Pewnie gdyby nie dzieci to i ona za ta czapke lezalaby obok swojego seby :D



nie chcieli jej skuwać, bo potem problem co z dziećmi zrobić

zidanek5

2017-05-24, 19:39
Jak by Seba odłożył telefon i porozmawiał spokojnie, bo w pewnym momencie było widać po Panu policjancie, że da się dogadać, ale nie podczas nagrywania, zapewne skończyłoby się na pouczeniu i być może dzieci zobaczyłyby radiowóz i arivederczi roma. Ale teraz każdy jest szeryfem, "zna" swoje prawa i cwaniakuje... Karyna adidaski za 200 zł sobie nie będzie niszczyć przecież. Dzieciom trzeba dać przykład, hwdp jp itp, znam swoje prawa. Dobrze tak wieśniakom

BrainOsw

2017-05-24, 19:55
Mam nadzieję tylko, że wszyscy komentujący tutaj przeżyją skatowanie na komendzie za niewinność. Wtedy wam sie oczy otworzą pajace

Sz...........an

2017-05-24, 20:00
Ja rozumiem jak jakiś glina nadużywa praw, ale z tego co widzę to ludzie wyciągają przy każdej okazji aby dokumentować interwencję i robią przy tym wielką głupotę, bo robią tym samym materiał dowodowy, glina nie skończy na pouczeniu/upomnieniu a będzie dążył do tego co ma w takiej sytuacji zrobić bo się po prostu boi...


kark333

2017-05-24, 20:14
prawa nikt nie zna czy co mozna przechodzic jak nie ma pasow co masz helikoterem leciec???

W świetle prawa przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dopuszczalne wówczas, gdy odległość do najbliższego z nich przekracza 100 metrów. W takim przypadku dozwolone jest przejście przez ulicę o ile nie utrudni to ruchu pojazdom.

Heisenberg900

2017-05-24, 20:17
Tak się dzieje jak się przechodzi przez pasy, bez pasów. Proste

xxwolverinexx

2017-05-24, 20:50
BrainOsw napisał/a:

Mam nadzieję tylko, że wszyscy komentujący tutaj przeżyją skatowanie na komendzie za niewinność. Wtedy wam sie oczy otworzą pajace



Troll. Nie karmić :D

robert357

2017-05-24, 21:10
"To się dzieje gdy człowiek przechodzi przez pasy bez pasów." No to teraz wiadomo. Trzeba zapinać pasy i tyle :amused:

kenzol

2017-05-24, 21:11
józekdeluxe napisał/a:

Zabrałbym pojebowi i tępej szmacie te biedne dzieci. Może jeszcze da się uratować im psychikę. Szlag mnie trafia, jak widzę to robactwo żyjące z 500+

A dla policji zimny browarek. Mam nadzieję, że po interwencji opieka społeczna również pojawiła się na miejscu.


Niepotrzebna ta wstawka z 500+. Dzieciaki mają więcej niż jeden rok, więc na pewno nie zaczęli je robic pod wpływem tej zapomogi. Niedługo w tym dzikim kraju będą publicznie linczować każdą kobietę z trójką dzieci, za to że dała dupy za pińcet plus.

haremario

2017-05-24, 21:31
Niestety k***a nie będe butów za 200 złotych tachała na pasy - Karyna Edytion eheheheh

Goldi85

2017-05-24, 21:50
Seba i karina na dzielni :) spaceruja z Jastinkiem :)

tranzystor

2017-05-24, 22:00
Skoro nagrywający Janusz jest pewien swojej racji, to czemu zamazał swoją inteligentną mordę, oczywiście z brodą?

Yamakashi07

2017-05-24, 22:01
Jak mnie rozpie**alają tacy ludzie, zrobią źle i jescze dumni jak te pie**olone pawie, czują się nietykalni. Lać te bezmózgie cholerstwo ile wlezie...

Ms.Hellsing

2017-05-24, 22:58
znalazł ktoś na fejsie tą dwójkę przygłupów? :D :D :D