18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policjanci kontra polska familia

duchuu • 2017-05-24, 14:31
Policjanci próbują swych sił z polską rodzinką.



BrianGriffin

2017-05-24, 16:39
Dawać go do Wrocławia i się skończy cwaniakowanie ;-)

mr-dupa

2017-05-24, 16:45
Piękny film. Idioci mieli by rodzinną niedzielę ale naoglądali się w internetach bohaterów i wyszło jak wyszło ;)
Teraz go na Komisariat do Wrocka ;)

MówięPrawdę

2017-05-24, 16:48
wracają z maca w niedzielę. Laska się podnieca, że ma buty za 200 zł. Chyba bym im jeszcze dał ze 20 zł :mrgreen:

Infatuated

2017-05-24, 16:53
Ale słodko leży chłop na ryju, pozdrawiam pana na dole ze 180 centymetrów wyżej :)

pierdolnik

2017-05-24, 17:03
k***a ale zj***ne ryje, zamiast dać dowód i pogadać jak ludzie to cwaniaczkują i potem płacz, że panie władzo ja przepraszam, a tak to skończyłoby się na bank pouczeniem.

sir_Alex

2017-05-24, 17:07
sexplast napisał/a:

Gratuluje wszystkim komentatorom błyskotliwości , spontanistoczni , sędziowania a przede wszystkim mądrości w ocenie sytuacji. NARA



cześć seba, co tam u grażynki ? :idzwch*j:

doredo

2017-05-24, 17:08
A skoro seba "też jest osobą publiczną" to dlaczego jest ocenzurowany? Sam zgodził sie pokazać ryj. Nie odbierajmy mu sławy

Viperal

2017-05-24, 17:13
kwintesencja cebuli

durabo2

2017-05-24, 17:13
Brajan i Dzesika patrzy jak Seba i Karyna z pieskami fika... Nie wstydź się korzeni cebula kwitnie w pełni

ziemniaki_z_koperkiem

2017-05-24, 17:22
Częstochowa - moje miasto, takie piękne...
Zjeb z dupą próbują cwaniakować, żeby nie zapłacić mandatu...
Tacy powinni płacić podwójnie...

szajaa

2017-05-24, 17:23
Przed chwilą ktoś z moich "znajomych" na fb polajkował post tvn-u z artykułem na ten temat. Odpalam sobie filmik który jest o połowę krótszy i idealnie ucięty w momencie jak ci prostacy zaczynają się stawiać, przeklinać itd. Do tego tekst wyssany z palca opowiadany jako to oni byli niewinni a policja okrutna i bezczelna. Do tego tytuł: "Przebiegli z dziećmi przez dwupasmówkę. "Na ziemię, kajdanki i do radiowozu"". Jak mnie już denerwują te lewackie ścierwa..

Blendzioł

2017-05-24, 17:26
Dlaczego puścili Karyne? Przecież co najmniej powinna dostać mandat za przeklinanie jeszcze filmik obciążający wrzucili do internetu skąd oni się urwali?

Tafariel

2017-05-24, 17:29
Haha "tak się karze za przechodzenie przez pasy bez pasów" :krejzi: Co za popie**olona rodzinka. To tak jak z murzynami z usa. Proszą ich o dowód tożsamości, a oni wymyślają i pyskują i kończy się na strzelaninie. Tu tylko tego zabrakło :lodowka:

waloos

2017-05-24, 17:31
Ludzie to są serio poj***ni. Gdyby nie ich automatyczne JP100 to sprawa skończyła by się pewnie na pouczeniu.

Gdyby zaczęli normalnie rozmawiać, przyznali się do błędu, pocisnęli jakiś tekst że dziecko marudziło, że boli brzuszek a przejścia są w takich miejscach że trzeba by obchodzić długo, to chcieli szybko przejść.
Wiedzą, że głupio zrobili ale żeby się dało jakoś bez mandatu, bo z kasą cienko.

To myślę, że policjanci by i luźniej do tego podeszli.

No ale jak debil na widok suki wrzeszczy: co się gapisz, a laska każdą rzecz jaka ma na sobie przekłada na pieniądze to gdzie szukać tu inteligencji.

W sumie to ja czasem policjantom współczuję. Ci którzy pracują z klientem wiedzą jacy debile się trafiają. To teraz wyobraźcie sobie, że policja ma do czynienia z samymi takimi.

MaczoJuh

2017-05-24, 17:36
Widac ze psiarnia chciala sie dogadac.. zwrocic im tylko uwage.. k***a lamiesz 'prawo' licz sie z konsekwencjami...