18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja z Madrytu

phrontch • 2020-06-14, 14:06
Pokazuje babie jej miejsce w szeregu




Matt

2020-06-14, 14:12
Ale jaki spokojny murzyn, noo nie do wiary

Barnellini

2020-06-14, 14:38
Koniec świata k***a jego mać! Najbardziej poj***ne jest to co robią z szeroko rozumianą sztuką. Zabili jakiegoś bambusa oprycha i nagle "Przeminęło z wiatrem" jest zakazane. Oscary też nie będą przyznawane już tak jak kiedyś. Komicy z UK przepraszają za odgrywanie roli murzynów. Świat coraz bardziej przypomina cyrk. Wywieźć ich k***a wszystkich z powrotem do Afryki i nikt nie będzie nikomu wchodził w drogę i będzie spokój. Wiem, że to nierealne ale pomarzyć można ;)

bloodwar

2020-06-14, 16:08
Murzyn pod krawatem więc pewnie inżynier i dlatego taki spokojny i kulturalny

edmund

2020-06-14, 16:42
stanę w obronie bab, bo nie wszystkie są pie**olnięte, tak na moje około 80 procent,
ale te 20 procent to spoko są,

dodam że tych z fają , a p*zdowatych też nie brakuje

YebaneDigidongi

2020-06-14, 18:36
Widać, że ten murzyn by nie zdemolował swojego miasta

Arnuch

2020-06-14, 18:50
Nie mogę oddychać, nie mogę oddychać... to weź kredyt.

Spar1988

2020-06-14, 19:13
Pamiętajcie, ten świat sp***olił się przez kobiety, po prostu 90% to j***ne kretynki, niestety jak chcesz dymać trzeba jakoś się dogadywać. Te 90% wytworzyło albo urobiło swoich mężów na p*zdy bez jaj (ona decyduje o kolorze ścian, gdzie i z kim się spotykasz i co robisz bo jak nie to zajebie focha), potem te p*zdy bez słowa w domu, wychowały swoich synów na jeszcze większe p*zdy którymi pomiatają nawet c*pki z klasy (ale są w ch*j wygadani z mordy i roszczeniowi, do pierwszego podniesienia rąk do góry) i tacy właśnie klęczą w protestach blm, będą się dalej łączyć ich zj***ne geny dalej krzyżować i doprowadzi to do końca białej rasy, białych zabiją czarni i ciapaki a na gotowe wpadną żółci i wszystkich zjedzą na targu w wuhan. Mało jest normalnych facetów którzy wiedzą że dupy są bartdziej puszczalskie od gości i trzeba z nimi krótko bo zostaniesz frajerem, większośc dowiaduje się dopiero jak dowie się o kochanku itd albo rozwód w drodze.

paero123

2020-06-14, 19:35
A propos Murzyna - niech on się teraz modli, żeby ta awanturnica była cała i zdrowa, bo był ostatnim z którym widziano ją żywą.

gaaad

2020-06-14, 19:41
Matt napisał/a:

Ale jaki spokojny murzyn, noo nie do wiary



Pewnie ma biale korzenie

LaChupacabra

2020-06-14, 20:47
Matt napisał/a:

Ale jaki spokojny murzyn, noo nie do wiary



Murzyn mądrzejszy od baby, ale o to nie trudno.

Fizz99

2020-06-16, 12:19
Dobrze spacyfikowana :>