18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja w Iranie coraz mniej może

GeorgeHarvey1 • 2022-09-25, 13:29

I bardzo k***a dobrze. Free Iran!!!

Halman

2022-09-25, 13:31
nie jestem w temacie, tych religijnych popie**oleńców u władzy chcą wyj***ć?

Sajlenthill

2022-09-25, 13:34
Jaki3 k***a free Iran? j***ć ich i niech się wybija nawzajem.

panar3

2022-09-25, 15:14
Sajlenthill napisał/a:

Jaki3 k***a free Iran? j***ć ich i niech się wybija nawzajem.



Najpierw niech się z USraelem rozliczą atomem.

RodrigoCortez

2022-09-25, 15:20
tak Free IRAN niech zapanuje anarchia tak jak Syrii czy reszcie islamskich państw bez nadzoru dyktatora.
Tylko twarda ręka może utrzymać ta hołotę w ryzach a to że łamie ich prawa mnie wali, dla mnie mogą nawet zdechnąć z głodu

surojak

2022-09-25, 15:29
RodrigoCortez napisał/a:

tak Free IRAN niech zapanuje anarchia tak jak Syrii czy reszcie islamskich państw bez nadzoru dyktatora.
Tylko twarda ręka może utrzymać ta hołotę w ryzach a to że łamie ich prawa mnie wali, dla mnie mogą nawet zdechnąć z głodu



Ale ty durny jesteś. W iranie zanim wprowadzili "demokrację" to tym kobietom żyło się normalnie i nie było nawiedzonych czubów faszystów religijnych. Tak samo zaboli husajna i kadafiego. U kadafiego to tam mieli darmowe miekszkania, edukacje, jakieś dopłaty za sprzedaż ropty od państwa. A teraz smród i brud AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI. U nas też te skorwysyny siedzą. masz te dzendery, kaczyńskiego, ktory ewidentnie jest pro amerykański-żydowski. Spokojnie jak dalej będzie "twarda" ręka kaczyńskiego to tak samo skończymy z amerykańska demokracją w tyłku. j***ć pis i cały sejm.

Kristo96

2022-09-25, 15:37
Tam powinny latać koktajle w te służby. 35 osob już zamordowali ,a Irańczycy dalej takie pokojowe manifestacje prowadzą. Płonąłby każdy radiowóz i morderca to szybko by dyktator zmienił status na uchodźca polityczny.

skywalker75

2022-09-25, 16:37
surojak napisał/a:

Ale ty durny jesteś. W iranie zanim wprowadzili "demokrację" to tym kobietom żyło się normalnie i nie było nawiedzonych czubów faszystów religijnych. Tak samo zaboli husajna i kadafiego. U kadafiego to tam mieli darmowe miekszkania, edukacje, jakieś dopłaty za sprzedaż ropty od państwa. A teraz smród i brud AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI. U nas też te skorwysyny siedzą. masz te dzendery, kaczyńskiego, ktory ewidentnie jest pro amerykański-żydowski. Spokojnie jak dalej będzie "twarda" ręka kaczyńskiego to tak samo skończymy z amerykańska demokracją w tyłku. j***ć pis i cały sejm.



Dowiedz się więcej na ten temat a nie wypisuj brednie. W Iranie nigdy nie było demokracji. Rządził pro amerykański szach i faktycznie prawa kobiet były wtedy szanowane

Za Wiki

Irańska rewolucja islamska – rewolucja, która w 1979 roku doprowadziła do przekształcenia Iranu z monarchii konstytucyjnej w republikę islamską, w następstwie obalenia szacha Mohammada Rezy Pahlawiego.

To islamiści obalili szacha bo był zbyt pro zachodni i był sojusznikiem USA i Izraela. Do władzy doszedł Chomeini który wprowadził fanatyzm islamski

Rafao

2022-09-25, 19:46
Islam dzieli się na islam sunnicki (wahabicka szkoła wojującego islamu rozsiewana przez Saudów po świecie, z ramienia żydostwa zarządzającego USA, bardzo ortodoksyjna i ksenofobiczna) i islam szyicki (religię jak każda inna, którą ludzie normalnie wyznają i nie skaczą sobie do gardeł, odłam pokojowy). W Iranie sunnickie organizacje terrorystyczne szkolone przez zachodni wywiad, nie mogły doprowadzić do przewrotu, ponieważ tamtejszy rząd wykazał się nie lada sprytem i przebrał islam szyicki w islam ortodoksyjny. Terroryści nie mogli więc chodzić po domach i zabijać ludzi tylko dlatego, że ktoś nie założył burki (tak było np. w Afganistanie). Właśnie z tego powodu Iran jest jedynym krajem na bliskim wschodzie, który nie dał się zdestabilizować. To co się dzieje aktualnie w Iranie nie nastraja mnie optymizmem i mam nadzieję, że tamtejsza ludność nie da się zmanipulować. Wszystko ma na celu postawienie Iranu w złym świetle, żeby dać Izraelowi zielone światło do otwartego ataku na ten kraj.

szejset66

2022-09-25, 20:44
Policja RELIGIJNA.

RodrigoCortez

2022-09-26, 08:59
surojak napisał/a:

Ale ty durny jesteś. W iranie zanim wprowadzili "demokrację" to tym kobietom żyło się normalnie i nie było nawiedzonych czubów faszystów religijnych. Tak samo zaboli husajna i kadafiego. U kadafiego to tam mieli darmowe miekszkania, edukacje, jakieś dopłaty za sprzedaż ropty od państwa. A teraz smród i brud AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI. U nas też te skorwysyny siedzą. masz te dzendery, kaczyńskiego, ktory ewidentnie jest pro amerykański-żydowski. Spokojnie jak dalej będzie "twarda" ręka kaczyńskiego to tak samo skończymy z amerykańska demokracją w tyłku. j***ć pis i cały sejm.



Tu chyba nie załapałeś i nie wiesz co to sarkazm ale ok nie winię cię że jesteś niedouczonym idiotą

Pijanystary

2022-09-26, 09:25
surojak napisał/a:

Ale ty durny jesteś. W iranie zanim wprowadzili "demokrację" to tym kobietom żyło się normalnie i nie było nawiedzonych czubów faszystów religijnych. Tak samo zaboli husajna i kadafiego. U kadafiego to tam mieli darmowe miekszkania, edukacje, jakieś dopłaty za sprzedaż ropty od państwa. A teraz smród i brud AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI. U nas też te skorwysyny siedzą. masz te dzendery, kaczyńskiego, ktory ewidentnie jest pro amerykański-żydowski. Spokojnie jak dalej będzie "twarda" ręka kaczyńskiego to tak samo skończymy z amerykańska demokracją w tyłku. j***ć pis i cały sejm.




A co jest inneg w alternatywie do tej amerykańskiej demokracji? Zastanówmy się hmmm... Może ruski mir? Albo chińska komuna?
Dziecko ty weź lepiej ogarni na pamięć ten wierszyk na polski a nie tu systemy polityczne naprawiasz... robisz to źle