18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja

Ha...........ng • 2015-04-10, 12:43
<piotrek> ide se dziś na uczelnie, jak zwykle skrótem wydeptanym w trawie przez studentów
<piotrek> patrzę a tu za krzakami, przy chodniku radiowóz i na mój widok uchyla się szyba
<piotrek> ja wnerw, myslę mandat :/
<piotrek> policjant do mnie: "Co jest do spacerowania po mieście?"
<piotrek> no to ja wiedząc że źle zrobiłem, wiedziałem że chodzi o chodnik, ale chciałem zażartować i mówię: "deptak?"
<piotrek> na to on zaczął sobie coś pisać i mówi do drugiego: "patrz pasuje, mówiłem ci że to nie chodnik"

nowynick

2015-04-10, 14:21
wersja prawdziwa:
siedzi dwóch policjantów w radiowozie rozwiązuje krzyżówkę:
-ty, po czym się spaceruje w mieście?
-po chodniku
-nie pasuje
-bo może się pisze hodniku?
-aha, dzięki, o zobacz jakiś frajer "zieleń" depcze, wlepimy mu piędziesiąt?

Rand0lf_

2015-04-10, 15:34
Oho, zaczynamy czwarte okrążenie internetu.

Ha...........ng

2015-04-10, 16:27
@Up i co z tego, ze zapie**oliłem to z basha? Tutaj większość, rzeczy jest z innych stron, więc cicho :homer:

qwachu

2015-04-10, 16:29
@Hacerking: Teraz większość ludzi wali łbem w ścianę, walnij i ty.

Małolata

2015-04-10, 16:42
Morgoph napisał/a:

nie jesteś oryginalny bracie:
http://bash.org.pl/450118/


Za to ty jesteś wklejając link, który ktoś już wkleił jakieś pół godziny przed tobą.

Vilku91

2015-04-10, 17:18
@Hacerking
Spójrz sobie na datę, ponad 7 lat temu już to ktoś wrzucił przed Tobą. Oczywiście nie mam nic przeciwko wrzucaniu filmików i zdjęć z innych storn, ale nie takie coś, co 99% internetu już obejrzało :)

poranekk

2015-04-10, 19:58
Już nie jebiąc za bardzo kolegi Hacerking, muszę przyznać jednak rację innym Sadolom w kwestii odkryć archeologicznych. Z drugiej strony, argument na rzecz Hacerking bo, nie każdy jest no-life`m od siedmiu lat, jak ja i nie każdy zna te żarty. Mnie to rozśmieszyło.

Małolata, masz całkowitą rację. Czepiają się chłopaka, jakby komuś matkę zabił... Sadolu, Sadolu gdzież zmierzasz? :-?

kalijanek

2015-04-10, 20:15
ch*j ci w dupe dam ci piwo za to chociaz to pewnie nieprawda

ja...........03

2015-04-10, 21:18
może być nawet z życia gwiazd dobry dowcip zawsze mile widziany ;)