18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja vs protestujący

~Angel • 2019-11-27, 13:51
To starcie wygrali protestujący


chocho

2019-11-27, 14:10
Głowa odpadła, ale buty ma, więc wyliże się z tego.

sars_80

2019-11-27, 15:41
chłopaki pobiegł z nim na harda

Tandetny

2019-11-27, 15:45
W Polsce podwyżki akcyzy i jakość nikt nie potrafi wyjść na ulice. Śmiejecie się z murzynów, ale oni walczą o swoje. Ceny nie rosną? Dzisiaj kupiłem sól kłodawską, myślałem, że to 1kg a tu 900g. Ludzie wyjdźmy na ulice, zróbmy coś!

traf

2019-11-27, 18:51
@up rozczaruję cię - nikt nie wyjdzie :)

andysmith

2019-11-27, 19:08
Tandetny napisał/a:

W Polsce podwyżki akcyzy i jakość nikt nie potrafi wyjść na ulice. Śmiejecie się z murzynów, ale oni walczą o swoje. Ceny nie rosną? Dzisiaj kupiłem sól kłodawską, myślałem, że to 1kg a tu 900g. Ludzie wyjdźmy na ulice, zróbmy coś!



Polska jest tak sp***olonym krajem ze glowa boli, wszedzie sa podwyzki na kazdym kroku politycy dobijaja Polakow i nie owie tu o pis, czy po tylko od 1989 r tak sie dzieje. komuchy tak durni i lapczywi nie byli jak ci tak zwana nowa kasta. Oni nie walczyli o to zeby nam ludziom zylo sie lepiej tylko,zeby im cos dac , a raczej teraz MY. I mamy durniow , a raczej geniuszy . bo tzreba umiec wyr*chac narod 38 milionowy . Kocham Polske i nasza historie bo malo ktory narod ma tak piekna, al eco sie dzieje teraz to nasi dziadowie sie przewracaja w grobac. chlop panszczyzniany mial lepiej niz my teraz

LOOFAH

2019-11-27, 19:44
andysmith napisał/a:

Polska jest tak sp***olonym krajem ze glowa boli, wszedzie sa podwyzki na kazdym kroku politycy dobijaja Polakow i nie owie tu o pis, czy po tylko od 1989 r tak sie dzieje. komuchy tak durni i lapczywi nie byli jak ci tak zwana nowa kasta. Oni nie walczyli o to zeby nam ludziom zylo sie lepiej tylko,zeby im cos dac , a raczej teraz MY. I mamy durniow , a raczej geniuszy . bo tzreba umiec wyr*chac narod 38 milionowy . Kocham Polske i nasza historie bo malo ktory narod ma tak piekna, al eco sie dzieje teraz to nasi dziadowie sie przewracaja w grobac. chlop panszczyzniany mial lepiej niz my teraz



Nie wiem czy wiesz, ale to samo dzieje się w całej zasranej Unii. Ale stosują metodę małych kroczków i robią z motłochem co chcą. Jak to mówią, kropla drąży skałę.

Tandetny

2019-11-27, 19:48
andysmith napisał/a:

Polska jest tak sp***olonym krajem ze glowa boli, wszedzie sa podwyzki na kazdym kroku politycy dobijaja Polakow i nie owie tu o pis, czy po tylko od 1989 r tak sie dzieje. komuchy tak durni i lapczywi nie byli jak ci tak zwana nowa kasta. Oni nie walczyli o to zeby nam ludziom zylo sie lepiej tylko,zeby im cos dac , a raczej teraz MY. I mamy durniow , a raczej geniuszy . bo tzreba umiec wyr*chac narod 38 milionowy . Kocham Polske i nasza historie bo malo ktory narod ma tak piekna, al eco sie dzieje teraz to nasi dziadowie sie przewracaja w grobac. chlop panszczyzniany mial lepiej niz my teraz



Trzeba będzie utworzyć jakieś wydarzenie na FB. Ustawy uchwalane po nocach. Z chęcią przejadę do Wawy nawet z Krakowa jeżeli coś się będzie miało wydarzyć.
Powiem tak krótko. Jestem studentem. Najwyższe stypendium naukowe na mojej uczelni wynosi 900zł. Tak k***a, 10% najlepszych studentów z roku dostaje 900zł.
W tych czasach to gorszę. Ludzie dostają 500zł za j***nie się bez prezerwatyw. Ty będziesz się starał, chodził do pracy (może i na czarno), miał średnią ocen 4,7 i dostaniesz 900zł. Teraz pewnie wielcy studenci powiedzą, że to przecież dużo. Dostają od rodziców po 2-3 koła miesięcznie.
Jeżeli usłyszę o kolejnej podwyżce akcyz/podatków sam utworzę to j***ne wydarzenie, zbiorę nawet kilka osób i pójdę na tą j***ną Warszawę protestować.
Zmniejszenie 500+ do 200+, obniżenie akcyzy na alkohol, podniesienie na wyroby tytoniowe, podniesienie kwoty wolnej od podatku, dofinansowania w wysokości 30% na bilety komunikacji publicznej dla osób zatrudnionych zarabiających poniżej średniej krajowej- zmniejszy to smog i korki. Jesteś bezrobotny- to po co jeździsz? Na basen? Pracujesz? Dojeżdżaj sobie do pracy taniej i bardziej ekologicznie.
Pozdro sadole

Ca...........on

2019-11-27, 19:56
Do wszystkich rozważających wyjście na ulice:

Zawsze, kiedy będzie wam się wydawało, że zidentyfikowaliście jakiś megaważny problem i zachce wam się wyjść na ulice, uświadomcie sobie, że to tylko zasłona dymna dla kilku innych zasłon dymnych przysłaniających prawdziwy problem. Jak już nawet zidentyfikujecie ten właściwy, to różne grupy interesów solidarnie narobią chaosu informacyjnego, żebyście dostali kręćka i nic nie zrobili. Powołają szlachetniejszą i bardziej wolnościową grupę protestu, stworzą jej przeciwników, wywołają zamieszki między swojakami X i swojakami Y, a wy będziecie sobie krzyczeć jak rysie na puszczy, że nawet gniew i rewolucję wam ukradli.

Gówno zdziałacie.

kusti

2019-11-27, 20:32
Nie ma to jak kamerzyści z parkinsonem

Dukenstein

2019-11-27, 22:11
No i po takiej akcji wcale się nie zdziwię jak policja zacznie walić z ostrej i się trup będzie ścielił gęsto. Co za głupia k***a do prewencji z pałkami rzuca granatem?

FX-ONE

2019-11-27, 22:28
Czekam na dzień rewolucji z niecierpliwością.

edmund

2019-11-28, 06:24
Tandetny napisał/a:

W Polsce podwyżki akcyzy i jakość nikt nie potrafi wyjść na ulice. Śmiejecie się z murzynów, ale oni walczą o swoje. Ceny nie rosną? Dzisiaj kupiłem sól kłodawską, myślałem, że to 1kg a tu 900g. Ludzie wyjdźmy na ulice, zróbmy coś!



nie zesraj się tylko

[quote="andysmith"]Polska jest tak sp***olonym krajem ze glowa boli, wszedzie sa podwyzki na kazdym kroku politycy dobijaja Polakow i nie owie tu o pis, czy po

kolejny troll

Siberian_Meat_Grinder

2019-11-28, 10:27
Dukenstein napisał/a:

No i po takiej akcji wcale się nie zdziwię jak policja zacznie walić z ostrej i się trup będzie ścielił gęsto. Co za głupia k***a do prewencji z pałkami rzuca granatem?



Teraz będzie płacz w mainstreamie, że "zła policja wali do biednych studentów (bo protestujący podburzani przez USA to zawsze studenci) z ostrej amunicji". Jeżeli robisz coś takiego innemu człowiekowi, licz się z analogicznymi konsekwencjami.