18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja pacyfikuje protestujących w Hiszpanii

Adolfik123 • 2019-10-22, 10:09
Ostry wpie**ol na półwyspie iberyjskim. Co na to UE? XD


W świetle prawa mogą sobie poleczyć kompleksy lejac ludzi na ulicy :D

Halman

2019-10-22, 10:17
tobie też przydał by się wpie**ol za to XD

ivinnie

2019-10-22, 10:18
Trochę przegieli z tym skazaniem polityków na 9-13 lat więzienia za zorganizowanie referendum niepodległościowego xD - kurła 9 lat w sumie za nic konkretnego, bo i tak było ono nielegalne.

poligon6

2019-10-22, 10:23
Niech policja napie**ala i to mocno. Swoja droga wystarczy wejść na śląskie i kaszubskie fora i poczytać jak sie zjeby gotuja. Juz by chcieli własne państwo zakładać zwłaszcza śląskie pyry.

Japiszon

2019-10-22, 10:25
ch*j w to.
w Polsce jest łamana demokracja !

Adolfik123

2019-10-22, 10:25
poligon6 napisał/a:

wystarczy wejść na śląskie i kaszubskie fora i poczytać jak sie zjeby gotuja. Juz by chcieli własne państwo zakładać zwłaszcza śląskie pyry.



MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy :D

poligon6

2019-10-22, 10:39
Adolfik123 napisał/a:

MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy



Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, k***in, socjaliści...

hanney

2019-10-22, 11:34
Przecież to socjaliści protestują :D weźcie popcorn i się cieszcie Sadolunie i Sadolki

Adolfik123

2019-10-22, 11:44
Czyli socjalistów lać można, ale gdyby wolnościowcy to byłoby HURR DURRR policja leje ludzi xD
hanney napisał/a:

Przecież to socjaliści protestują




castagir

2019-10-22, 11:47
Za bicie j***ny lewackich nierobów - zawsze piwo!

poligon6 napisał/a:

Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, k***in, socjaliści...



Nie zapominaj o Czechach, bo pepikom w historii też opie**alali kiełbachy.

silwerbalk

2019-10-22, 11:48
Od czasów generała franka mało się tam zmieniło.... A nie wróć teraz do socjalistów nie strzelają a tylko pałką po nerkach okłady zapodają.... :roll:

Kristoff

2019-10-22, 11:50
Adolfik123 napisał/a:

MI się wydaje, że jest to na zlecenie niemiec, odłącz się od polski, a później już prosta droga do włączenia tych terenów do 4tej rzeszy



odłączyć ich w p*zdu, zamknąć granice i czekać na rozwój wydarzeń, kto pierwszy położy na śluńsku rękę.

oni nigdy nie czuli się Polakami, ciągnie ich do cioci Merkel.

Rejti

2019-10-22, 11:51
Jak to co na to UE? No przecież w Polsce i na Węgrzech praworządność jest łamana, i powrót do śreniowiecza, to jest temacik jak lodzik dla eurokratów, nie jakieś tam katalońce sratalońce :kawa:

poligon6 napisał/a:

Prawda jest taka że śląskie pyry nadstawia dupy każdemu kto im obieca niezależnoć. Czy to bedzie Niemiec, k***in, socjaliści...



Zagadkowym jest, dlaczego germanożercza władza komunistyczna nie rozprawiła się z czynnikiem niemieckim na opolszczysźnie równie zdecydowanie, jak w Dolnośląskiem. W sensie, jakieś wytłumaczenie jest. A mianowicie, Opolskie jest rejonem kulturowym granicznym pomiędzy górnym a dolnym śląskiem. Zasadniczo nie można się dopie**olić do Górnego śląska, są to chłopcy i dziewczyny na schwał, mimo swoich gwarowych dziwactw bardzo patriotycznie nastawieni. Problem się zaczyna się tutaj, w opolskiem. Urodziłem się w tym województwie jako trzecie pokolenie osadnictwa powojennego, i dość by tu powiedzieć, że nie czuję się jak u siebie. De facto tylko Opole i Nysa to skupiska zadeklarowanych polaków w regionie. Gdzie indziej nie spojrzysz, szwabia... Komuchy potraktowały ten region jako szarą strefę, i szwaby na tym skorzystały. Sytuacja wygląda tutaj w dużej mierze jak we Lwowie 1919. Polacy w miastach, dzicz na wioskach wokół :-/ z roku na rok jest coraz to gorzej.

Adolfik123

2019-10-22, 11:53
Kristoff napisał/a:

oni nigdy nie czuli się Polakami, ciągnie ich do cioci Merkel.



Wiem, mam kolegę z siemianowic, anty polak - w ch*j ich ciągnie do niemców

FaFters

2019-10-22, 12:09
Ale jesteśmy zacofani na tle europy :(