18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polandball i różne [zbiorczy]

OkrowyCzłek • 2014-03-04, 02:06
Jak było to j***ć to...





Mnie rozbawiło : D

wrobel242424

2014-03-07, 15:07
@up Węgrzy i Rumuni w "słowiańskiej' unii... brawo polski systemie szkolnictwa

Nutzz

2014-03-15, 01:54
Witamy na głównej!

Kazek2000

2014-03-18, 16:03
Będą się upominać?

Zawulon

2014-03-19, 03:32
Polandball w wersji rosyjskiej to dno.

Nutzz

2014-03-19, 04:23
Już nawet nie będę wypominał tej odwróconej Polski...

BrunoL

2014-03-19, 04:31
Dorzucam część pierwszą kulek (ch*j mnie obchodzą Angielskie nazwy tego gówna, to są kulki k***a po Polsku i tyle w temacie).


nowynick

2014-03-19, 09:32
Nutzz napisał/a:

Już nawet nie będę wypominał tej odwróconej Polski...



No i widzicie k***a do czego doprowadza wrzucanie masowo pollandballi z odwróconymi kolorami, bo "tak je stworzył 4chan" czy inny ch*j? Jak widać przez te Wasze wstawki niektórym już się do reszty poj***ła kolejność polskich barw narodowych.

Aqualinespirit

2014-03-19, 19:49
Dorzucę swoje trzy groszy. I tak nudne się robią te tematy o Ukrainie.
Rosja przejęła Krym w ramach samoobrony. Jej celem było zabezpieczenie bazy Floty Czarnomorskiej. Gdyby straciła bazę, straciłaby kontrolę nad Morzem Śródziemnym. To oznaczałoby zielone światło dla USA jeśli chodzi o Syrię. Syria natomiast jest kluczem do Iranu. Czemu Iran? A no, bo głównym celem USA jest w tym momencie odcięcie Chin od zasobów naturalnych, a bez ropy z Iranu Chińska gospodarka umiera. W Chińskiej doktrynie militarnej jest aktualna strategia w ramach, której Chińczycy dokonują inwazji na Syberię (po zasoby naturalne oczywiście). Są plany, w myśl, których Chiny są gotowe zająć wschód Rosji w 48h. Mało tego, są gotowe poświęcić wschodnie Chiny włączając Pekin, bo liczą się z tym, że Rosja odpowie atomem.
A jeśli chodzi o spekulację, to twierdzę, że malezyjski Boeing 777 jest odpowiedzią CIA na posunięcie Rosji. Myślę, że oleją Syrię i wymyślą scenariusz-prowokację rodem z WTC, a samolot będzie zapalnikiem.
Taką historyjkę na dobranoc Wam zaserwowałem.

ps...........ch

2014-03-19, 19:51
ok ale o co chodzi z Monako ?

el...........wy

2014-03-19, 20:02
@UP
a sam się dowiedz, ileż można pisać o tym pod każdym tematem z Polandball...

premium122

2014-03-19, 20:07
Aqualinespirit napisał/a:

Dorzucę swoje trzy groszy. I tak nudne się robią te tematy o Ukrainie.
Rosja przejęła Krym w ramach samoobrony. Jej celem było zabezpieczenie bazy Floty Czarnomorskiej. Gdyby straciła bazę, straciłaby kontrolę nad Morzem Śródziemnym. To oznaczałoby zielone światło dla USA jeśli chodzi o Syrię. Syria natomiast jest kluczem do Iranu. Czemu Iran? A no, bo głównym celem USA jest w tym momencie odcięcie Chin od zasobów naturalnych, a bez ropy z Iranu Chińska gospodarka umiera. W Chińskiej doktrynie militarnej jest aktualna strategia w ramach, której Chińczycy dokonują inwazji na Syberię (po zasoby naturalne oczywiście). Są plany, w myśl, których Chiny są gotowe zająć wschód Rosji w 48h. Mało tego, są gotowe poświęcić wschodnie Chiny włączając Pekin, bo liczą się z tym, że Rosja odpowie atomem.
A jeśli chodzi o spekulację, to twierdzę, że malezyjski Boeing 777 jest odpowiedzią CIA na posunięcie Rosji. Myślę, że oleją Syrię i wymyślą scenariusz-prowokację rodem z WTC, a samolot będzie zapalnikiem.
Taką historyjkę na dobranoc Wam zaserwowałem.





Ja sie nie zgodze.Moim zdaniem bardziej bajke niz historyjke wiec czuje sie zobowiazany takze bajka odp:P

Juz nawet nie wspomne , ze flota czarnomorska to plywajacy zlom (zapraszam do zapoznania sie z typami jednostek w niej plywajacych).
To bez wzgledu na sklad tej floty krym dla rosji znaczenia nie ma.
Nie wiem gdzie tam strategiczne znaczenie skoro rosja ma kilkaset km dostepu do morza czarnego w obrebie swoich granic.Fakt , ze z portami zdecydowanie mniejszymi niz ten na krymie ale to nie problem cos pobudowac zwlaszcza ze flota czarnomorska jest cieniem tego czym byla kiedys.

Rosji chodzi o ukraine jako calosc.
Miedzy innymi ze wzgledow jakie wymieniles-chiny.
Czym ma rosja rywalizowac i zabezpieczac sie przezd chinska ewentualna chinska agresja na dalekim wschodzie?
|Wezmy pod uwage ze rosja dzis to kraj alkoholikow i ujemnego przyrostu naturalnego.
45 mln ukraincow i zyzne czarnoziemy moga zdecyydowanie rosje wzmocnic.
Badz zdecydowanie oslabic jesli niepodlegla ukraina wstapi do NATO.

Jak ktos wierzy ze krym jest tu czymkolwiek innym poza pretekstem to hmm to chyba wierzy tez tuskowi :D