18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polandball i różne [zbiorczy]

OkrowyCzłek • 2014-03-04, 02:06
Jak było to j***ć to...





Mnie rozbawiło : D

ni...........ne

2014-03-07, 00:18
Za polaczkolandball zawsze piwko

fdM

2014-03-07, 00:27
Przecież to bawi chyba tylko osoby które są zwykłymi zakompleksionymi ciotami, lubią po prostu jak się im pluje w twarz. Tak odreagowują smutne dzieciństwo gdzie byli pachołami. Najlepsze okazy jeszcze myślą sobie "ale ze mnie fajny nowoczesny i modny troll" tacy są już nie do odratowania :)

oc...........an

2014-03-07, 00:51
@eru3, nie ponieważ mamy za mało terenów i ludności. O ile ekonomicznie to może i trzęsą niemcy, to jak co przyjdzie do czego to najważniejsze kraje to te największe - Rosja, USA, Chiny, Indie, Brazylia. Jak zaanektujemy Ukrainę, Białoruś, kraje nadbałtyckie i Czechy to w sumie będzie szansa ;)

Sz...........an

2014-03-07, 01:37
eru3 napisał/a:

Ciekawe czy się kiedyś doczekamy by to Polska była jednym z wielkich i poważanych państw, a nie zabawką w ręku mocarstw...



Jedno jest wiadome, że bycie mocarstwem nie zależy od powierzchni km2 na tej planecie lecz od tego, jaką ma się armię, rząd i gospodarkę.

Dobrym przykładem może być Szwajcaria. O Szwajcarii można pisać sporo ale to chyba jedna z najlepszych rzeczy jaką można im pozazdrościć:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_broni_w_Szwajcarii

eru3

2014-03-07, 01:49
To nie były moje słowa - wielkich w sensie ekonomicznym/prawnym/naukowym.

Chodzi mi o to, czy Polska kiedyś wreszcie z czegoś zasłynie i naprawdę udowodni swoją wartość w oczach krajów zagranicznych. Tak, byśmy realnie wpływali na ten świat, a nie On na nas tylko.

Przykładów jest od groma... Można przytoczyć poziom nauczania chociażby, który jest dużo wyższy niż w Wielkiej Brytanii, a jednak to tutejsze szkoły słyną na świecie. Na polskie papiery to tutaj kręcą nosem, są warte tyle co papier toaletowy.

Niezmiennie po prostu jesteśmy gdzieś na szarym końcu, będąc niedoceniani lub sami sobie pod górkę robiąc i po prostu spierniczając różne sprawy. Ciekaw jestem czy kiedyś nastanie moment, w którym ludzie będą naprawdę zadowoleni z życia we własnym kraju, z rządu i ogólnie z życia.

Także czy dogonimy mentalnie zachód pod względem tolerancji (nie chodzi mi o murzynów), ale zwykłe, codzienne rzeczy jak na przykład kto jest ubrany, co mówi. Bo u Nas bez ceregieli określa się wszystkich i wszystko co Nam nie pasuje za idiotów i idiotyczne. Często bez wysłuchania. Jest to po prostu ignorancja.

Jest także tendencja do obrażania ludzi podczas dyskusji. Praktycznie w 90%, gdy nawiązuje się dyskusja to zaczyna się od wyrażeń i zwrotów: chyba nie masz pojęcia; idioto; kretynie; media lansują Ci mózg; małolacie, katolu czy jeszcze inne. Wystarczy popatrzeć i posłuchać.

Bo prawda jest taka, że w niektórych kwestiach jesteśmy mentalnie 10 lat za Zachodem. I jest to zwyczajnie przykre.

Szlachcic_Cygański

2014-03-07, 01:57
Sku3l napisał/a:

A niech was ch*j z tymi polaczkami cebulaczkami, skąd to się k***a wzięło? Top trendy na czasie nie będe bo nie rozumiem jak można się śmiać z czegoś takiego i ch*j autorowi w dupe.



Jeśli kojarzysz pana na moim avatarze zbędne będą dalsze słowa. ;D

18/44

ZDMZaurJerzy

2014-03-07, 02:30
Anty Polskie treści powinny być permanentnie banowane na tej stronie.

Messor

2014-03-07, 05:09
Urażenie pedałopatrioci internetowi oraz frustraci życiowi którzy nie mają jakiegokolwiek dystansu do świata xD No k***a brawo śmiecie, wstaję o piątej nad ranem i już mam z was bekę :D I jeszcze te tłumaczenia "smutne dzieciństwo, kiepskie trolle" no tak... Szczególnie kiepskie trolle gdy banda zjebów waszego pokroju łyka haczyk ^^ PS. Na facebooku powstała nowa strona obrażająca Janusza Pawła II, lećcie ją zgłosić do Cukierberga.

Erni90

2014-03-07, 06:42
jeżeli autor tego obrazka jest "Polakiem" to bardzo proszę zmień narodowość jeśli ci tu nie pasuje

dyzio84

2014-03-07, 07:55
ale co wy chcecie niemiec dyma indonezje i tyle

pi...........in

2014-03-07, 08:21
Najpierw musielibyśmy wyleczyć się ze wszechobecnego narzekania. Czasami oglądam Maxa Kolonko na YT i owszem, czasami pie**oli jak potłuczony, zwłaszcza jak wyciąga teorie spiskowe, ale w jednym filmie ma całkowitą rację: u nas nie ma afirmacji sukcesu. Jak ktoś coś osiągnie i chce to wypromować, to zaraz mówią "chwali się" - w negatywnym sensie. Inni mu zazdroszczą, wyzywają za plecami od złodziei, Żydów itp., zupełnie jak w "modlitwie Polaka" w filmie "Dzień świra". Ludzie nie umieją się cieszyć sukcesem innych. Dopóki jeden nie będzie wspierał drugiego w jego dążeniach do sukcesu, to nic nie osiągniemy, bo samemu to można zdziałać niewiele. No i jak możemy chcieć, żeby inni o nas dobrze mówili / myśleli, skoro sami o sobie piszemy po inetrnetach, że "j***ć Polskę", "na ch*j z wolnością", "niech UE zrobi tutaj porządek". Piszemy o sobie w kategoriach "polaczek", "cebulak" i inne, jeszcze gorsze epitety.

Soxic

2014-03-07, 08:29

Co to k***a jest?

LisekNs

2014-03-07, 11:18
Co za idiota k***a to zrobił...I co za idiota to wrzucił...Żeby cie cygany wyj***ły do dupy za to.

pi...........ta

2014-03-07, 11:27
Won z tym gównem. Antypolskie tematy powinny być karane banem.

MateuszMmz

2014-03-07, 12:38
@DUST DEVIL Ale po co zajmować inne kraje? Można zacząć od dogadania się z takimi krajami jak Bułgaria, Węgry, Rumunia - zrobić własną, słowiańską "unię". Zwłaszcza, że państwa o których mówię SZANUJĄ POLAKÓW, nie to co państwa Zachodu