18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polandball i różne [zbiorczy]

OkrowyCzłek • 2014-03-04, 02:06
Jak było to j***ć to...





Mnie rozbawiło : D

TheSkorpioniks

2014-03-06, 11:51
Jak mnie drażnią obrazki z tymi piłkami , powinni się moderatorzy wziąć za wypieprzanie tego gówna, a nie za kasowanie komentarzy.

inner0212

2014-03-06, 22:02
no co Wy chcecie niemcy jebią w dupę Monako nie Polskę :)

De...........37

2014-03-06, 22:11
Najśmieszniejsze nie są te obrazki (acz niektóre są niezłe). Najśmieszniejszy jest ból pupy polaczków cebulaczków pod nimi :D .

Korti

2014-03-06, 22:18
takie gówno bawi tylko k***y bez honoru, serdeczne sp***alaj

d-_-b

2014-03-06, 22:21
Ostatnio się tak uśmiałem jak szedłem po schodach...

Piromanx

2014-03-06, 22:23
@OkrowyCzłek: Serio lubisz painala? xD

Duentar

2014-03-06, 22:24
AntaresTheStar napisał/a:

To Monako ma przekichane z tymi Niemcami. Swoją drogą nie mogę tego zrozumieć: angielski zjeb odwrócił kolory a polskie zjeby się z tego cieszą. Ok Polandball to nie flaga polski, ale mimo, że w wielu krajach jest jeszcze większy burdel niż u nas to nikt nie zamienia barw miejscami. Już nie mówiąc, że takie gówno podzieliło polski Internet na dwie frakcje... jpdle :(



Wolę aby zagraniczne ścierwo śmiało się z Polski, która ma odwrócone barwy narodowe, a wychwalano ją z prawidłowo umiejscowionymi.

Te pierwsze komiksy musiał robić jakiś Polak. Wiecie: ośmieszyć Polskę lub jej czynności tak, aby pozostały barwy narodowe (aby ludzie wiedzieli o jaki kraj im chodzi), ale jednocześnie nie rysować Polandball z normalnym rozmieszczeniem barw jako zachowanie przynajmniej najmniejszej ilości szacunku do polskiej flagi.
Przynajmniej tak to interpretuję.

teken

2014-03-06, 22:24
Śmieszy mnie to, że można śmiać się ze wszystkich innych krajów, ale niech ktoś zacznie robić coś na polskę to od razu hurr najazd, grożenie śmiercią czy gwałtem.

Trochę dystansu.

RapujacyToster

2014-03-06, 22:24
@ up
A ty kim jesteś? Co cię odróżnia od "polaczka-cebulaczka"? To że wyzywasz każdego? Każdy z nas jedzie na jednym wózku,a to że wyzywacie innych od cebulaków to nic innego jak pojazd po was samych,nie ważne czy się przyznajesz do kraju czy też nie,i nie wiadomo jak byście kombinowali jeśli się urodziłeś w Polsce to Polakiem zdechniesz,jak mówi przysłowie "kto się wróblem urodził kanarkiem nie zdechnie'. I napisał bym jescze wiązanke dla was ale za to są warny, nie potrafię po prostu zrozumieć jak pod wpływem mody można wyrzec się własnego kraju? Jakim zerem trzeba być?

irish

2014-03-06, 22:26
uprasza się o niekarmienie troli.

jonasz1939

2014-03-06, 22:28
wróć do lekcji skarbie, bo jak mama przyjdzie i zobaczy, że zadanie nie zrobione, to będzie kara.

GlassSoul

2014-03-06, 22:37
Eeeee... Przepraszam że się wtrącę ale... Nie proszę ale żądam żeby to zostało usunięte z głównej razem z autorem. Jest to materiał Antypolski pro Rosyjski i jak dla mnie za takie coś powinno się karać śmiercią.

go...........11

2014-03-06, 22:45
To to gówno weszło na główną? Bleah...

EdmundKemper

2014-03-06, 22:45
Śmieszne w ch*j. A swoją drogą to jak idiota jakiś nie zna naszej flagi to normalnym byłoby tego idiotę poduczyć, a nie akceptować. No, ale jak to Polacy mamy taką chyba już przypadłość narodową "fuszerki" niby jest coś dobrze, ale nie do końca i to akceptujemy jakby to było dobre.