18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak Polakowi Polakiem

Halman • 2018-10-06, 14:28

Czekamy na opinię wydymanych ekspertów

meler89

2018-10-07, 21:39
lysout napisał/a:Pewnie wolisz Paranieromalnych, albo Łowców.B - oni tacy śmieszni.Zapomniałeś dodać do tego magicznego zestawu Neonówki ;]

kitsun

2018-10-07, 21:57
Spiderowski napisał/a:

Pisanie takich rzeczy o nas jest krzywdzące. Nie dlatego że takie sytuacje nie miały miejsca bo miały(i to jest przykre), ale chodzi mi o całokształt naszej narodowosci. Po IIws zostaliśmy sprzedani za ład światowy i do 89 byliśmy trzymani przez czerwona zaraze. To nas ogromnie zezwierzęciło i jeszcze wiele lat minie aż będziemy sobą.Twierdzenie, że Polak Polakowi Polakiem jest skutkiem komuny czy rozbiorów jest wielkim mitem. Od zamierzchłych czasów Polak przedkładał swoje dobro nad dobro ogółu, dlatego też upadła I RP, a Piłsudski mówił, że "naród wspaniły, tylko ludzie k***y". To nie zmieniło się i się nie zmieni. Dlatego inne nacje nas r*chają, bo Polak nawet sobie zaszkodzi byle "somsiadowi" nie dać.

Adae

2018-10-08, 00:13
@up kto nas kiedykolwiek r*chal, pajacu?

Wyr*chani to byli i sa przez pokolenia wszyscy dookola. Taka Irlandia na przyklad, wlasny jezyk przesuniety angielskim ku*asem na drugi plan. Taka Wielka Brytania, wielokrotnie przejeta, a tubylcza populacja zepchnieta na margines spoleczny do dzis.

Taka Francja, tak wyr*chana w pierwszej wojnie swiatowej, ze w drugiej nawet nie walczyli.

A Polska? Zaatakowana przez 3 panstwa frajerow na raz, sciagnieta z mapy na wieki, a mimo to narod i kultura praktycznie nietkniete. No moze poza takimi p*zdami jak ty, dziecmi pomiotow komuny, ktore uwierzyly w pewnym momencie w propagande o Polakach.

Najbardziej jednolite panstwo w Europie i na swiecie, z najczystszymi slowianskimi genami, mimo bycia najbardziej wysunietym na zachod i starc od tysiacleci z frajerstwem.

beeveer

2018-10-08, 01:19
@Adae
tylko dlatego, że sk***iel stalin ustalił nam sensowne granice i wypie**olił wszystko co obce na swoje miejsce.

kitsun

2018-10-08, 13:23
Adae napisał/a:

@up kto nas kiedykolwiek r*chal, pajacu?Jałta?
Brak reakcji na Inwazję Niemiecko-Radziecką?
Wystawienie nam rachunku przez WB za udział w Bitwie o Anglię?
Brak naszego udziału choćby w paradzie zwycięstwa?
Z samego tylko okresu II wojny światowej można wymieniać...
Zamiast wyzywać innych od pajaców, p*zd i komuchów to się najpierw dokształć. Bo p*zdę to Ty miałeś w szkole, ale z historii.

Adae napisał/a:mimo (...) starc od tysiacleci z frajerstwemto żeś pojechał. To od ilu tysiącleci wg Ciebie się ścieramy? 3? Może 4?
:idzwch*j:

Adae

2018-10-13, 20:13
kitsun napisał/a:Jałta?
Brak reakcji na Inwazję Niemiecko-Radziecką?
Wystawienie nam rachunku przez WB za udział w Bitwie o Anglię?
Brak naszego udziału choćby w paradzie zwycięstwa?
Z samego tylko okresu II wojny światowej można wymieniać...
Zamiast wyzywać innych od pajaców, p*zd i komuchów to się najpierw dokształć. Bo p*zdę to Ty miałeś w szkole, ale z historii.to żeś pojechał. To od ilu tysiącleci wg Ciebie się ścieramy? 3? Może 4?
:idzwch*j:Doczytaj lamusie o poczatkach kultury Slowianskiej w Europie centralnej i starciach chociazby z "Francja" i cesarstwem rzymskim.

Wojna wschodu i zachodu jest czyms odwiecznym, nigdy nie mogli nas pokonac w walce, wiec probuja ideologia. I tak nadszedl chrzescijanizm i tak teraz multi kulti.

Zeby zostac wyr*chanym, trzeba sie poddac, Polacy sie nigdy nie poddali, co raz jeszcze widoczne jest w jednolitosci naszego narodu.