18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak nagrał OSIEDLE DLA "UCHODŹCÓW" w Hamburgu.

darties • 2017-03-25, 08:53


Uciekając ze strefy zagrożenia powinni szanować nawet najmniejszą okazaną pomoc? Powinni być wdzięczni Niemcom za otwartość i szanować miejsca, w których zostali zakwaterowani? Sami zobaczcie.

Insaner

2017-03-25, 16:54
Trochę nie rozumiem o co tu chodzi. Tak wygląda prawie każde mieszkanie po pożarze i gaszeniu. Na 99% muzułmanie podpalili te kontenery mieszkalne, bo im pewnie "nie pasowały", ale nie wiem czym się tak ekscytuje autor filmu.

jazeck

2017-03-25, 18:52
Jak w chlewie świnie jedne.

bnmateusz

2017-03-25, 19:11
Maszynkę bym nawet patykiem nie tknął.

RedIsGood

2017-03-25, 19:17
Ja wiem czy w niektórych miejscach w Polsce jest dużo lepiej...


martinkane

2017-03-25, 19:30
Zastanawiające jest tylko jedno; chcą aby wszystkie kraje przyjmowały uchodzców z wyłączeniem Izraela, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Kuwejtu, Kataru...DLACZEGO?

Mieszanie ras jest narzędziem globalizmu, aby zniszczyć narody i państwa, zwłaszcza te zbudowane przez białego człowieka. Pan X czy Pani Y może sobie nie wierzyć w znaczenie czy nawet istnienie ras, ale Żydzi, którzy stoją za globalizmem, wierzą. Istnieją wypowiedzi bardziej i mniej znaczących Żydów – Morgenthau, Coudenhove-Kalergi, Freud, czy głośne w ostatnich latach wypowiedzi niejakiej Barbary Spectre i Noela Ignatieva, dostępne w internecie, w których wprost mówią o konieczności zniszczenia białej rasy jako jedynego realnego konkurenta Żydów do władzy nad światem lub o konieczności kolonizowania państw należących do białych ludzi za pomocą masowej imigracji przedstawicieli innych ras.

Otwieranie państw należących do białych ludzi na masową imigrację, to oprócz rewolucji seksualnej i feministycznej, główny postulat na wskroś żydowskiej i zarazem szowinistycznej Szkoły Frankfurckiej, sfinansowanej przez żydowskich krezusów oraz czołowe syjonistyczne organizacje żydowskie, a prowadzonej przez żydowskich intelektualistów; nie jakichś „lewicowców” bez żydowskiej świadomości, lecz autentycznych nacjonalistów czy wręcz szowinistów.

To Szkoła Frankfurcka jest odpowiedzialna za zgniliznę, która zniszczyła naszą cywilizację w drugiej połowie XX wieku. Zostało to zrobione świadomie przez żydowskich supremacjonistów, którzy wcale tego nie ukrywali.

Jak nasz naród nie chce takich uchodźców to w zamian dają nam 1.5 miliona ukrów.Poczytajcie sobie o Judeopolonii i planach mośków względem Polski i Ukrainy.Jakie prawa ma na śmieciówce robotnik w Polsce walczący z Ukraińcem o nadgodziny w weekend, jakie emeryt mamiony obietnicami 3 filarów lub kredytbiorca na lichwie banków , Gdańsk nie dostał się Polsce po 1918 r wobec sprzeciwu rabinów, którzy teraz prą by wojnę na wschodzie rozpętać na zachodzie zaś kleszczami islamu terroryzować narody , by wreszcie uznały swą bezsilność i poddały się pod opiekę nowego porządku.

BlanX

2017-03-26, 20:58
Przyjechałem do Belgii tydzień temu.Śpię na przywiezionym materacu w swoim śpiworze.Na wyposażeniu pokoju jest tylko wbudowana w ścianę gówniana niby szafa.Biorę te fanty hurtem jak leci.Info na priv. :D