18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak mistrzem świata WBC kategorii wagowej Bridgerweight

Maraza7.1 • 2023-04-23, 05:38
Polak, Łukasz Różański zostaje pełnoprawnym mistrzem swiata WBC kategorii Bridgerweight.

37-letni gość, który przez wielu uznawany kimś kto nawet nie potrafi boksować! Na swojej drodze wygrywał z Albertem Sosnowski, Izu Ugonohem czy Arturem Szpilką, jednak za każdym razem eksperci twierdzili ,że obijał zawodników z nazwiskiem u schyłku ich karier. Nikt nawet nie brał pod uwagę, ze jest na tyle dobry, żeby wlasnie te kariery zakończyć.
Alen Babic z którym Różański stoczył walkę o tytuł, to facet u szczytu swojej kariery, wpelni zdrowy zawodnik, wspierany przez potężnych promotorów, sparujacy z czołówka bokserskiego świata.





Różański nie jest wirtuozem. No ale jakie to ma teraz znaczenie?

Halman

2023-04-23, 05:41
Maraza7.1 napisał/a:

Polak mistrzem świata WBC kategorii wagowej Bridgerweight



to trzeba być troglodytą żeby się tym fascynować...

Maraza7.1

2023-04-23, 06:19
Halman napisał/a:

to trzeba być troglodytą żeby się tym fascynować...



Rozumiem, że wolisz stanie na klatę i czerwone skarpety, tylko, że ja ciebie nie oceniam ;)

Halman

2023-04-23, 06:29
Maraza7.1 napisał/a:

Rozumiem, że wolisz stanie na klatę i czerwone skarpety, tylko, że ja ciebie nie oceniam



no to źle rozumiesz co mnie nie dziwi.

michael0

2023-04-23, 06:42
Kategoria bridge? Tylko wbc to wprowadziło. Jest kozak niech w ciężkiej idzie zrobi porządek a nie walka na polskim. Podwórku o pasek odnspodni. W WBA wbo ibf ciężka od 90 kg. Więc z usukiem się musiał. Zmierzyć. W wbc od 101. Żenada.

8marca

2023-04-23, 07:08
Ale po co to tu?

turor

2023-04-23, 07:13
Jeszcze Najman mu został do obicia :D

Allahgbar

2023-04-23, 07:31
Halman napisał/a:

to trzeba być troglodytą żeby się tym fascynować...



Tobie wystarczą piwka na sadolu. Ewolucja doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy i jak typ o podobnych genach co Ja jest mistrzem świata to jest się czym podniecać.

Halman

2023-04-23, 07:52
Allahgbar napisał/a:

Ewolucja doprowadziła nas tu gdzie jesteśmy



mów za siebie a nie za wszystkich bo tobie i grupie tobie podobnych jaskiniowców słowo ewolucja to pasuje jak gorylowi garnitur...

OpenStreetMaps

2023-04-23, 08:05
Ale masz w domu zj***ny kwadratowy telewizor. Ja nawet do komputera mam lepszy monitor bo panoramiczny . Brawo dla Różana !

Fiksat

2023-04-23, 08:19
Tych pasów w tym zarządzanym przez mafie sporcie jest tyle (włącznie z pasem polsatu), że poza Tobą i samym zawodnikiem praktycznie każdy ma to w dupie.

Co zawodnik to mistrz świata.

Jak chce pooglądać dobry boks to włączam sobie boks olimpijski, fascynowanie się ulanymi emerytami, czy ostatnio wszystkimi innymi KSW, frikami czy fejmami, ze o gromdzie nie wspomne to jest obraza dla szanujacego sie czlowieka, ze o sportowcach nie wspomne.

Oczywiscie bierze sie to stąd, że w "normalnym" boksie generalnie nie ma pieniędzy i ciężko z niego wyżyć.

Ładnie na niego ruszył, dobrze balansował, ale to generalnie jest boks spod budki z piwem. Zresztą, kto normalny będzie walczył z napisem STYROBUD na plecach?

Niepotrzebnie to tutaj w ogole wrzucales, zwlaszcza ze dzisiaj nad ranem walczyla podróbka mayweathera z podrobka de la hoyi.

Jedynym wygranym tej walki jest STYROBUD

0_rafiks_0

2023-04-23, 08:45
Ten gruby (chociaz brodacz tez ulany) to majty mogl pod sama szyje podciagnac :D

Zenada w pelnym wydaniu. Jakies pseudo walki o nic nie znaczace tytuly.

Wojciechh2

2023-04-23, 09:16
Byłem, widziałem, dobra walka