18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Połączenie pracy i hobby w jednym...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-11-20, 04:15
Taka to ma szczęście.... a nie... czekaj...


bercisko

2020-11-20, 09:36
Mamy dwa dowody:
- fotka dowód dostawy
- filmik dowodu kradzieży
Tępa p*zda.

meloox

2020-11-20, 09:55
Hahaha...jaka k***a ! :D

niklot

2020-11-20, 10:46
Gówniany kolor skóry zobowiązuje.

DzidaZawodnik

2020-11-20, 11:03
pW lewackim sądzie dostanie zawiasy , bo została zmuszona do redystrybucji prywatnego mmienia przez biały patryjarchiat czy coś takiego.

bercisko napisał/a:

Mamy dwa dowody:
- fotka dowód dostawy
- filmik dowodu kradzieży
Tępa p*zda.



To ty jesteś tępy, bo co k***a miało by udowodnić "fotka dowód dostawy" poza tym, że dostarczono przesyłkę?

Recydywista

2020-11-20, 13:05
DzidaZawodnik napisał/a:

pW lewackim sądzie dostanie zawiasy , bo została zmuszona do redystrybucji prywatnego mmienia przez biały patryjarchiat czy coś takiego.
To ty jesteś tępy, bo co k***a miało by udowodnić "fotka dowód dostawy" poza tym, że dostarczono przesyłkę?



Tak w hameryce dostarcza sie paczki. Przypuszczam ze w czasie "pandemii" jedzenie tez jest tak dostarczane w sposob "bezkontaktowy"

"tępaku"

DzidaZawodnik

2020-11-21, 23:49
Recydywista napisał/a:

Tak w hameryce dostarcza sie paczki. Przypuszczam ze w czasie "pandemii" jedzenie tez jest tak dostarczane w sposob "bezkontaktowy"
"tępaku"



Po ch*j mi to piszesz półinteligencie? Napisz lepiej co k***a miało by udowodnić "fotka dowód dostawy" poza tym, że dostarczono przesyłkę?

bercisko

2020-11-22, 07:21
DzidaZawodnik napisał/a:

Po ch*j mi to piszesz półinteligencie? Napisz lepiej co k***a miało by udowodnić "fotka dowód dostawy" poza tym, że dostarczono przesyłkę?



k***a, szkolili cię na debila, czy masz taki talent od małego?
Np. w UK gdzie mieszkam, jak nie ma cie w domu a przesyłka nie wymaga podpisu i nie ma sąsiada u którego można ją zostawić, kurier robi fotkę jako dowód, że ją dostarczył i zostawia pod drzwiami. Jak ktoś ją zapie**oli i nie była ubezpieczona to przewoźnik ma wyj***ne na twoją reklamację, że nie masz przesyłki.
Takie są zasady teraz przez wirusa, dlatego lepiej ubezpieczyć paczkę.
Kurier widzi czy przesyłka ma ubezpieczenie i zna jej zadeklarowaną zawartość.
Tutaj złodziejska kurierka połasiła się na prawdopodobnie nieubezpieczoną paczkę. Zrobiła fotkę jako dupochron, że dostarczyła ją do domu klienta a potem zaj***ła. Nie myslała, że adresat ma kamerkę w Judaszu i będzie to dowód w reklamacji.
Starczy? Straciłem kilka minut cennego czasu na wyjaśnienia oczywistych spraw takiemu deklowi jak ty.

tigerqaz

2020-11-22, 14:40
Dostarczyła?
Dostarczyła...
A że nikt nie odebrał, to zabrała żeby nie ostygło.
Potem do Niej byłyby pretensje.
Zamawiający miał dużo czasu na odbiór towaru (czas robienia fotki) :D