18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polaczek na zagranicznych występach ciężarówka i 3 promile

kreatywnakrowa • 2017-10-02, 12:36
Cebulak zamordował 3 osoby - rodzina z Holandii, naj***ny polaczek wyjechał na autostradę pod prąd.

WieprzowinkadlaMuslimka

2017-10-02, 12:47
Ahhh polaczek, no tak Herr Lewak - nie ma to jak polaczek, sicher był to pijak i złodziej jak to każdy polaczek.

Kałmasznawardze

2017-10-02, 12:49
Za celubaka i polaczka to powinienes wygrac dozywotni talon na murzynskie ku*asy w dupie prostaku

TB303

2017-10-02, 12:52
WieprzowinkadlaMuslimka napisał/a:

Ahhh polaczek, no tak Herr Lewak - nie ma to jak polaczek, sicher był to pijak i złodziej jak to każdy polaczek.


Kałmasznawardze napisał/a:

Za celubaka i polaczka to powinienes wygrac dozywotni talon na murzynskie ku*asy w dupie prostaku



poligon6

2017-10-02, 12:55
Dzień jak codzień na niemieckich autostradach, tyle że tym razem wypadek odj***ł jakis Janusz kierownicy i sie forumowe lewactwo jara.

banan12345

2017-10-02, 12:57
I dobrze, mógł zaj***ć więcej tego ścierwa, w szczególności dzieci.

krzyks

2017-10-02, 13:23
kreatywnakrowa napisał/a:


Możesz mi pałę opie**olić cwe*u. Wiem, że to lubisz.



Cytat:


Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



Za te komentarze koleżenka dostała W5.

Wpis1 Wpis2

Tobie się chyba bardziej należy, nie tylko za to co zacytowałem :kawa:

kreatywnakrowa

2017-10-02, 13:24
krzyks napisał/a:





Za te komentarze koleżenka dostała W5.

Wpis1 Wpis2

Tobie się chyba bardziej należy, nie tylko za to co zacytowałem :kawa:



Trzeba by wyj***ć 99% komentarzy prawaków z tego portalu. Moje to tylko dziecinne igraszki.

saves

2017-10-02, 14:11
@kreatywnakrowa
Lewackie cwe*e nie widzą gówna, które przez ich politykę zalało kontynent. Za to z olbrzymią radością i entuzjazmem podkreślają, że coś wywinął jakiś "polaczek".
PS.
Kiedyś jeden taki zarzucił mi łgarstwo. Jako dowód rzuciłem mu przed oczy artykuł spłodzony przez jego idoli z Gazety Wyborczej. Tekst przyznawał rację mnie, a on wychodził na oszczercę. Zostałem nazwany "pisowskim neobolszewikiem" i gość stwierdził, że z tego powodu nie będzie ze mną dyskutował. Usunął konto, pajac. :D Tak właśnie działacie, drogie lewaczki.

poligon6

2017-10-02, 14:23
saves napisał/a:

@kreatywnakrowa
Lewackie cwe*e nie widzą gówna, które przez ich politykę zalało kontynent. Za to z olbrzymią radością i entuzjazmem podkreślają, że coś wywinął jakiś "polaczek".



To taki trend, Lis czy jakaś inna menda zamieszcza takie wrzuty na pejsbookach czy tweeterach a reszta przychlastów małpuje. Wystarczy napisać ze Niemczech jakis ciapek zaciachał dwie osoby krzycząc Allah akbar to juz cytuuja kronike kryminalna z Polski.

Wiewór

2017-10-02, 14:24
Już miałem napie**alać na pijanych kierowców, imigrantów jakie to ścierwa ale ogarnąłem, że przecież to Polak także wiecie. Każdy się czasem pomyli i zabije całą rodzinę. Zdarza się nawet najlepszym. Kto nigdy nikogo nie zabił po pijoku autem niech pierwszy rzuci kamień i takie tam...

poligon6

2017-10-02, 14:36
Abraxus napisał/a:

Już miałem napie**alać na pijanych kierowców, imigrantów



Ale jak lewak moze napie**alać na imigrantów?

janlew

2017-10-02, 14:39
kreatywnakrowa napisał/a:

Polaczek ...Cebulak


Skąd wiesz że to hazarska sucz i przechrzczona na polskie nazwisko oraz obywatelstwo, a nie na prawdę Polak?

b0r000

2017-10-02, 15:02
Tylko 3 promile?! Słaby zawodnik :amused: