18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polacy zatrzymani w Szewcji

kaktus83 • 2016-02-09, 21:12
Ma ktoś adres aresztu na który należy wysłać kontener piwa ?

Planowali atak na ośrodek dla uchodźców? Szwedzka policja zatrzymała dziesięciu Polaków
• Szwedzka policja zatrzymała 14 osób, mających planować atak na ośrodek dla uchodźców
• Wśród zatrzymanych jest co najmniej dziesięciu Polaków
• O sprawie został powiadomiony polski resort spraw zagranicznych
PAP/EPA / Drago Prvulovic
Szwedzka policja zatrzymała grupę osób, które miały planować atak na ośrodek dla uchodźców - podaje Radio Zet. Wśród zatrzymanych jest co najmniej dziesięciu Polaków. Wszyscy mieszkają i pracują w Szwecji.

Miejscowa policja twierdzi, że mężczyźni chcieli zaatakować ośrodek dla uchodźców w miejscowości oddalonej o 60 km od Sztokholmu. Przy zatrzymanych policjanci znaleźli m.in. noże i siekiery.

Szwedzkie służby sprawdzają, czy Polacy mają jakiś związek z ugrupowaniem neonazistowskim, którego kilkudziesięciu zamaskowanych członków w styczniu rozdawało w centrum Sztokholmu ulotki i nawoływało do atakowania imigrantów.

O zatrzymaniu Polaków poinformowane zostało polskie ministerstwo spraw zagranicznych.

Pietia82

2016-02-10, 01:08
Gdzie ponton z cwe*stop? Może i chcieli narozrabiać ale takie informacje to czysty rasizm! Do prokuratury za mowę nienawisci.

Wiem że się powtarzam ale wk***iają mnie te zj***ne lewackie podwójne standardy...

TamGdzies

2016-02-10, 19:14
zatrzymali ich w t-banie takie -metro- i nie za jakieś planowanie, tylko wstawili się za polką , którą obmacywał jakiś ciapak
..i jedyne co znaleźli, to nóż do krojenia płyt gipsowych.
...wiem, bo znajomy tam też był.. teraz robimy zbiórkę na adwokata..
media swoje.. byle j***ni uchodźcy mieli dobrze