18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polacy za granicą, trudne sprawy w Bremen

OpenStreetMaps • 2021-10-27, 16:05
Śmiać mi się chciało bo wstydu już dawno nie mam, ale z drugiej strony trochę przykro bo przez zapijaczony margines społeczny ciężka praca tysięcy uczciwych Rodaków
idzie na marne i często niesłusznie jesteśmy postrzegani jako ludzie gorszej kategorii.



Materiał własny.

Halman

2021-10-27, 16:13
OpenStreetMaps napisał/a:

Materiał własny.



ukry cię wygryzły... jest sie czym chwalic..

OpenStreetMaps

2021-10-27, 16:34
Halman napisał/a:

ukry cię wygryzły... jest sie czym chwalic..



Halczak powiedz mi jak to jest spaść na drugą pozycję pod względem udostępnianych materiałów na tym portalu ?
Co się z tobą dzieje że ostatnio tak słabiutko i ktoś cię mocno wyprzedza ?

Jeszcze raz dzięki za te życzenia świąteczne



W rewanżu życzę ci powrotu do dawnej formy. ;-) Dla dobra tego portalu.

cavern69

2021-10-27, 16:55
Co Ty masz na tej kierownicy od roweru przypięte? Terminal płatniczy? :D

ProVVe

2021-10-27, 17:03
Ja tam niestety nadal wstyd grupowy jakiś posiadam... Nie zawsze, ale czasem się budzi i to jest tragedia szczególnie jak patrzę na patologie, która jest kompletnie go pozbawiona

Prosty

2021-10-27, 17:16
Patologia , dżungla, tylko kłusować !

Kacu63

2021-10-27, 17:21
W Niemczech na emigracji przecież wielu to nasi dumni inżynierzy, zupełnie jak ci z Afryki - nie umieją zarabiać i nawet żyć wśród swoich to gdzie myślisz że pójdą, jak multikulti dojcze czy inne francje zapraszają? I nawet nie musisz się przykładać do nauki języka by se radzić. Z palcem w dupce żyjesz na tak zwanym "poziomie". Gdyby nie te wiecznie naj***ne dumne cwe*e to sam bym się nie bał wyjechać już na dobre i ułożyć se dostatniego życia. Ryzyko trafienia takich osobników jest duże, a życie z takimi to juz w ogole nie moja bajka.

Adam_WKLADAM

2021-10-27, 17:29
Margines zawsze widac bo glosny jest i smierdzi a pozadnych polakow mijasz codziennie na ulicy i nie wiesz ze to rodacy

pro_avenger

2021-10-27, 17:58
Rozwiedz się z nią. Nic dobrego z niej nie będzie.

BillWilkins

2021-10-27, 18:17
Polacy za granicą to j***na hołota, przynoszą wstyd. Kiedy pracowałem w Czechach to codziennie byli zwalniani za picie i ćpanie. Robili burdy na hotelu, interwencja policji była codziennością, Polka co miała 2,5 promila chciała iść do pracy potem się tłumaczyła jednym kieliszkiem wina do obiadu. Istna patologia. W pracy Polak Polakowi świnie podkłada. Fantastyczni byli Serbowie, zawsze pomocni i życzliwi a Polak......

Krakus36

2021-10-27, 18:29
kobiety to najgorsze gówno facet nie może się po cichu stoczyć na dno chlając dzień w dzień bo baba mu trajkota i chleje z nim...

mitakana666

2021-10-27, 18:47
szkoda czasu na dyskusje. patologia jest wszedzie

Jakubbb

2021-10-27, 19:09
Upublczniając ten materiał po prostu robisz jeszcze gorzej, Ci ludzie mają dzięki temu większy zasięg.
Pamietajcie, debili nie wolno pokazywać w żadnej tv, youtube itp. - bo to im po prostu pomaga.