18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polacy za granicą, trudne sprawy w Bremen

OpenStreetMaps • 2021-10-27, 16:05
Śmiać mi się chciało bo wstydu już dawno nie mam, ale z drugiej strony trochę przykro bo przez zapijaczony margines społeczny ciężka praca tysięcy uczciwych Rodaków
idzie na marne i często niesłusznie jesteśmy postrzegani jako ludzie gorszej kategorii.



Materiał własny.

OpenStreetMaps

2021-10-27, 19:43
Jakubbb napisał/a:

Upublczniając ten materiał po prostu robisz jeszcze gorzej, Ci ludzie mają dzięki temu większy zasięg.
Pamietajcie, debili nie wolno pokazywać w żadnej tv, youtube itp. - bo to im po prostu pomaga.


Racja ale dzisiejszy świat działa trochę tak jak w filmie z 2006 roku "Idiokracja".
Patologiczne treści same się niosą i zyskują wyświetlenia nie wiadomo skąd i dlaczego Chyba każdy twórca na YouTube to dostrzegł że nim filmik głupszy tym prędzej się rozchodzi.
Ja ten filmik wgrałem tutaj bezpośrednio z dysku żeby na YT nie nabijać sobie wyświetleń
:mrgreen:

BlackSteel

2021-10-27, 21:23
Pewnie ze Szczecina.

Mocz

2021-10-27, 22:41
OpenStreetMaps napisał/a:

Halczak powiedz mi jak to jest spaść na drugą pozycję pod względem udostępnianych materiałów na tym portalu ?
Co się z tobą dzieje że ostatnio tak słabiutko i ktoś cię mocno wyprzedza ?
Jeszcze raz dzięki za te życzenia świąteczne
W rewanżu życzę ci powrotu do dawnej formy. Dla dobra tego portalu.



Idjoto, te hale, bongmany, ten teraz, czy fantastiko to są pracownicy tego portalu

:lol:

Jeden ch*j :-) to to samo oni

Tuco

2021-10-28, 02:23
Kacu63 napisał/a:

(...) a życie z takimi to juz w ogole nie moja bajka.


No ja nie rozumiem właśnie po co autor filmu zdecydował się na końcu wejść w dyskusję z zachlaną patusiarą - i po co w ogóle szuka sensacji tam gdzie jej nie ma (no bo to tak jednostronne pokazywać palcem polską patolę, zupełnie jakby Niemcy nie mieli w takim samym wydaniu własnej).

Jebaka80

2021-10-28, 13:11
BillWilkins napisał/a:

Polacy za granicą to j***na hołota, przynoszą wstyd. Kiedy pracowałem w Czechach to codziennie byli zwalniani za picie i ćpanie. Robili burdy na hotelu, interwencja policji była codziennością, Polka co miała 2,5 promila chciała iść do pracy potem się tłumaczyła jednym kieliszkiem wina do obiadu. Istna patologia. W pracy Polak Polakowi świnie podkłada. Fantastyczni byli Serbowie, zawsze pomocni i życzliwi a Polak......



Za granica jak Ci Polak nie pomógł, to już ci pomógł.

Ks...........aw

2021-10-28, 22:20
Widzę, że r*chania tam nie brakuje jak ktoś gustuje w menelicach :mrgreen:

NataliaW

2021-10-28, 22:57
Wy wszyscy co tam napie**alacie na emerytury starych ssmanow, wy wszyscy jesteście śmieciami i debilami którzy byli zbyt głupi by w Polsce sobie poradzić. Najgorsze te k***y co wyjechaly, a poprzez głosowania chcą nam tutaj życie ustawiać. No i najwspanialsi nasi medycy co wykształcili się za państwowe 500tys kazdy i odrazu sp***olili tam kasę robić bo tu "nie ma perspektyw".