18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy wracają z emigracji

nowynick • 2017-11-03, 09:13
10 lat temu Tusk zapowiadał że wrócą, a dopiero dobra zmiana obecnego rządu spełniła jego obietnicę.

Kosmodysk

2017-11-03, 09:48
sp***alają, bo nie wytrzymują konkurencji imigrantów.

Moby_Dick

2017-11-03, 10:27
Bo 32 do jednego samolotu przecież nie wchodzi.

pi...........ja

2017-11-03, 10:45
Dlaczego po bandytów wysyła się wojskowe transportowce? Powinni iść na piechotę pod eskortą z batami. Przydałby się ruch bo potem będą tylko siedzieć.

Murgen

2017-11-03, 11:01
Dick napisał/a:

Bo 32 do jednego samolotu przecież nie wchodzi.




W Con Air, wysłali wszystkich jednym samolotem i zobacz jak się to skończyło.

nowynick

2017-11-03, 11:19
Murgen napisał/a:




W Con Air, wysłali wszystkich jednym samolotem i zobacz jak się to skończyło.



W sumie to nawet nieźle się skończyło, zamiast paść brzuch na koszt obywatela większość skazańców poszła do piachu...

-_..........._-

2017-11-03, 11:28
Za sprowadzenie skazańców odpowiadają procedury i umowy zawiązane jeszcze za poprzedniej ekipy rządzącej. Mało kto wie, że więźniowie są wykorzystywani pod groźbą utraty życia, rodziny itd. do wykonywania zabójstw na zlecenie metodą utajnionej przepustki 1-dniowej. Parę osób, w tym np. Marek Karp, właśnie za tę wiedzę zginęło. Więzień ma alibi, bo tego dnia przecież siedział w kiciu i naczelnik to potwierdzi, a strażnicy mu sekundować będą. To dlatego w wyborach jedna partia miała taką przewagę w polskim systemie penitencjarnym... "Kolumna więzienna" to ostatnia, najbardziej ukrywana tajemnica schedy po starym systemie.

Druga (w obecnej hierarchii tajemnic) to "projekt Lider", czyli typowanie kandydatów do lansowania na przyszłych liderów. Był projekt "Kierwiński", ale z oczywistych (dla wnikliwych obserwatorów) powodów nie wypalił, a obecnie jest projekt "Trzaskowski".

hfbnmiuytp

2017-11-03, 11:51
@up, no co ty, wierzysz w takie banialuki. Przecie to są "teorje spizkowe", co ty ze średniowiecza się urwałeś? Weź skasuj ten post. ;)

crystaldragon

2017-11-03, 12:41
Zawsze mnie śmieszy ta propaganda sukcesu, osobiście nie znam nikogo kto chciałby wrócić do Polski. Życie w Polsce jest po prostu za drogie, cel tv państwowej to chyba utwierdzić w przekonaniu murzynów europy że te 2500zł na czysto to są prawdziwe pieniądze z których powinni się cieszyć

-_..........._-

2017-11-03, 13:17
@hfbnmiuytp Nie po to mam tora za vpnem i dodatkowo zespoofowanym dnsem, żeby kasować jakieś głupie posty.

Widzisz... Polska po 1989 r. jest podzielona na dwie strefy wpływów: GRU i CIA, przy czym ta pierwsza nie działa nawet w białych rękawiczkach, tylko metodą "ghost hand" - via Berlin, bo nie wiem czy wiesz, ale od 1988 roku mamy nowy pakt Ribbentrop-Mołotow.

Aha i sorry za rozwalanie koncepcji. Od wielu lat próbuję się dopchać do władzy i gówno z tego wychodzi, to jeszcze przed śmiercią przynajmniej trochę sypnę popiołem po dawno przyprószenia wartych głowach.

W końcu wszyscy mamy 24 czy 38 lat.

Nihilista

2017-11-03, 13:19
@up
"Kolumna więzienna", "Projekt Lider" i pisanie na sadisticu za pomocą tora, ja pie**olę!
Wracaj bredzić na kwejka, to jest poważny portal.

-_..........._-

2017-11-03, 13:25
@crystaldragon Życie w Polsce wcale nie jest drogie, tylko jednym z warunków naszej niepodległości było umocowanie ustawowe beneficjentów starego na nowym - jako pośredników w handlu całą masówką: paliwa, chemia, fmcg itd.

@up Oho, szybko przeszliśmy z fazy "ignorują" do fazy "wyśmiewają". Tylko wiesz... zanim komuś się uda "walka", to ja się rozpiszę na parę tematów, a wiem, że z bliżej niewiadomych mi przyczyn tutaj właśnie trafię do odpowiednich osób... bo sorry ale zadaj sobie sam pytanie, czy poważny człowiek ogląda kwejka, czyta spolaryzowane politycznie serwisy info, czy raczej puszcza parę w gwizdek na sadyćku?

parolpl

2017-11-03, 14:35
Obrazki się nie zgadzają. Napisane jest "młodzi polacy", a cześć zapewnie już dawno nie jest.

tolekbodzio

2017-11-03, 14:43
Zanim wrzucisz zdjęcie z jbzd, sprawdź wiarygodność, bo informacje na jbzd to to samo co obietnice przedwyborcze ...