18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy też walczą z ISIS

Sa5zka • 2017-03-26, 16:17
Czarności w temacie nie będzie, ale dla ciekawskich - Polacy, także walczą w imię wolności, uwalniając dzieci oraz gwałcone kobiety z rąk brudasów.

Aktualnie polska grupa znajduje się 14km od Al-Raqqi, wstępnie na kwiecień, planowana jest ofensywa na oddziały ISIS.
Ciekawostką też może być, że za głowę członka "Gniewu Eufratu" (bo tak nazywa się ich grupa), wyznaczona jest nagroda w wysokości 150.000 USD, co, jak to napisał jeden z członków, niektórych uraziło;



Podaje on także ciekawostki, o których nie usłyszymy w telewizji, czy na sławnych portalach:






Jak napisane wyżej, są oni tam na własną kieszeń.
Gdyby ktoś był chętny więcej, szukajcie go pod nazwą "Archer PL".
Ogólnie szacuneczek :wodka:

mateusos

2017-03-26, 16:31
Wali mnie to ludzie zabijają w imie religii a inni za kasę. Jedni i drudzy to mordercy.

Halman

2017-03-26, 16:32
Hunterovv napisał/a:



Jak napisane wyżej, są oni tam na własną kieszeń.



polowanie na zwierzęta zawsze kwalifikowało się do hobby

Ba...........yk

2017-03-26, 16:57
Cytat:


Jak napisane wyżej, są oni tam na własną kieszeń.


Hola hola. Już pomijam że źle napisałeś, bo nie na własną kieszeń a na własną odpowiedzialność.
A co do kieszeni, to powiedz mi skąd mają pieniądze na takie eskapady? Z własnej kieszeni?
Że ta akurat jest bez "sponsora" to nie znaczy że każda jest robiona w dobrej intencji i dobrego serca.

Pytanie tylko czy pojechali tam sprzątać charytatywnie za swoje, czy tylko pojechali za swoje i liczą na szmalec po zakończeniu misji? Tego zapewne się nie dowiemy.

Jakoś dziwnym trafem Twój i mój temat jest o tym samym - w pewnym sensie.
spoiler


Wcale mnie to nie cieszy że Polscy mundurowi pojechali na cippackie landy.
Takie działanie może podJUDZIĆ szmato-głowych na przeprowadzenie jakiś rozrywkowych działań na terenie Polski.
A równie dobrze jest zagranie przygotowujące podłoże pod false-flag-operation.

Sa5zka

2017-03-26, 17:06
Basia_Stańczyk napisał/a:


Hola hola. Już pomijam że źle napisałeś, bo nie na własną kieszeń a na własną odpowiedzialność.
A co do kieszeni, to powiedz mi skąd mają pieniądze na takie eskapady? Z własnej kieszeni?

Jakoś dziwnym trafem Twój i mój temat jest o tym samym - w pewnym sensie.

spoiler


Wcale mnie to nie cieszy że Polscy mundurowi pojechali na cippackie landy.
Takie działanie może podJUDZIĆ szmato-głowych na przeprowadzenie jakiś rozrywkowych działań na terenie Polski.
A równie dobrze jest zagranie przygotowujące podłoże pod false-flag-operation.


Nikomu nie dogodzi, są "na własną kieszeń", tak z resztą napisał sam autor:



Co do Twojego toku myślenia, że może ich to "podJUDZIĆ", Polacy brali udział w misjach w Iraku jak i Afganistanie kilka dobrych lat temu jak i teraz, czy coś się od tego czasu stało i dzieje? Dodam też, że mój temat od Twojego się różni, więc nie szukaj na siłę. Pozdrawiam

TB303

2017-03-26, 17:17
Hunterovv napisał/a:

Nikomu nie dogodzi, są "na własną kieszeń", tak z resztą napisał sam autor:


No jeśli tak napisali, to tak musi być w rzeczywistości :facepalm:

Nie mam nic przeciwko - fajnie, że nasi rodacy mordują ciaptych. Ale żeby uważać ich za bohaterów, robiących to po prostu z poczucia obowiązku, jest co najmniej śmieszne.
A tak swoją drogą, przykuł moją uwagę jeden fragment:
Cytat:

Jesteśmy tutaj z poczucia moralnego obowiązku


Więc zabijają... to ma sens.

lapps

2017-03-26, 17:30
TB303 napisał/a:


No jeśli tak napisali, to tak musi być w rzeczywistości :facepalm:

Nie mam nic przeciwko - fajnie, że nasi rodacy mordują ciaptych. Ale żeby uważać ich za bohaterów, robiących to po prostu z poczucia obowiązku, jest co najmniej śmieszne.
A tak swoją drogą, przykuł moją uwagę jeden fragment:

Więc zabijają... to ma sens.



taa, zabijaja zbrodniarzy, zeby ratowac ich ofiary. z poczucia moralnego obowiazku bronienia bezbronnych. czego nie rozumiesz?

suchysongoful

2017-03-26, 17:33
ale bohaterscy mlodzi ludzie, niedlugo tvn o nich serial zrobi

TB303

2017-03-26, 17:36
lapps napisał/a:



taa, zabijaja zbrodniarzy, zeby ratowac ich ofiary. z poczucia moralnego obowiazku bronienia bezbronnych. czego nie rozumiesz?


Jednak zabijają, by osiągnąć ten cel. Zabijają popełniając grzech, by wtedy odpokutować ratując niewinnych. W tym przypadku mówienie o "moralnym obowiązku", jest okłamywaniem samego siebie.

VanHelsingPL

2017-03-26, 17:37
Poj***ło ich, walczyć w nie swojej wojnie. Zachciało im się asg w realu ale jest jedno pytanie, skoro nie są jednostką wojska polskiego to mogą wieszać polską flagę? Przecież to wykonywanie działań wojennych na terenie obcego kraju. Powinni używać symbolu grupy według mnie. Zresztą smrodów jest tysiące a ich 21. Coś mi się zdaje że niedługo wylądują na hardzie.

Techron

2017-03-26, 17:40
@TB303 Ty jesteś jakiś upośledzony? Pomijając fakt, że do ciapatych dociera tylko język siły, to jak wyobrażasz sobie uwalnianie więźniów/niewolników czy ratowanie zwykłych cywili BEZ zabijania dżihadystów? Autonomicznych androidów jeszcze nie wymyślili.

TB303

2017-03-26, 17:41
@Techron
A Ty się naucz czytać ze zrozumieniem, bo jak widać dalej nie opanowałeś tej umiejętności. Ja nie mam zamiaru tego tłumaczyć łopatologicznie.
No i kończę temat. Pozdrawiam wszystkich.

lapps

2017-03-26, 17:46
TB303 napisał/a:


Jednak zabijają, by osiągnąć ten cel. Zabijają popełniając grzech, by wtedy odpokutować ratując niewinnych. W tym przypadku mówienie o "moralnym obowiązku", jest okłamywaniem samego siebie.



zlego czlowieka z bronia moze powstrzymac tylko dobry czlowiek z bronia.

TB303

2017-03-26, 17:49
lapps napisał/a:



zlego czlowieka z bronia moze powstrzymac tylko dobry czlowiek z bronia.


Wiem. No i mimo wszystko, pochwalam ich w tym co robią.

piotrekt1976

2017-03-26, 18:06
A po powrocie do kraju prokurator i ladne wyroki. Serio mowie...
Swoja droga niech napisza czemu naprawde pojechali , po prostu kazdy z nich chcial bezkarnie zabic innego czlowieka i to jest glowny powod dla czego mlodzi ludzie jada chociaz nie musza na wojenki.
Moze Ci panowie udaja ze o tym nie wiedza ale lamia i to dosc powaznie prawo i na bank nikt im tego nie odpusci...