18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy też walczą z ISIS

Sa5zka • 2017-03-26, 16:17
Czarności w temacie nie będzie, ale dla ciekawskich - Polacy, także walczą w imię wolności, uwalniając dzieci oraz gwałcone kobiety z rąk brudasów.

Aktualnie polska grupa znajduje się 14km od Al-Raqqi, wstępnie na kwiecień, planowana jest ofensywa na oddziały ISIS.
Ciekawostką też może być, że za głowę członka "Gniewu Eufratu" (bo tak nazywa się ich grupa), wyznaczona jest nagroda w wysokości 150.000 USD, co, jak to napisał jeden z członków, niektórych uraziło;



Podaje on także ciekawostki, o których nie usłyszymy w telewizji, czy na sławnych portalach:






Jak napisane wyżej, są oni tam na własną kieszeń.
Gdyby ktoś był chętny więcej, szukajcie go pod nazwą "Archer PL".
Ogólnie szacuneczek :wodka:

mmaja90

2017-03-26, 18:07
Jestem dumny wiedząc że nasi gdzieś tam utylizują kozodupców ale niech wywalą tę chińską flage i zamienią na Polską. Godło nie może przechodzić na czerwone pole moje dzieci. Na pewno było na lekcjach historii gdzieś przed 1939. :roll:

krasnal_hałabała

2017-03-26, 18:25
@2up, A ty po co włazisz na sadistica? co cię tutaj ściągnęło? nie chciałeś przypadkiem bezkarnie popatrzeć na męczonych ludzi na hardzie? to też jest przestępstwo.

józekdeluxe

2017-03-26, 19:08
Gniew Eufratu to kryptonim międzynarodowej operacji ofensywy na isis, a nie nazwa jakiejś grupki samozwańczych polskich komandosów.

tl...........01

2017-03-26, 20:20
"Nagroda za dostarczenie członka "Gniewu Eufratu" żywego lub martwego wynosi 150.000 USD."
To brzmi, jak side quest.

Loaloa

2017-03-26, 20:42
150 koła papieru za jeden łeb? Widzę, że cebula bardzo podrożała.

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-26, 20:50
TB303 napisał/a:


Jednak zabijają, by osiągnąć ten cel. Zabijają popełniając grzech, by wtedy odpokutować ratując niewinnych. W tym przypadku mówienie o "moralnym obowiązku", jest okłamywaniem samego siebie.



Popie**olila cie sie religia (grzech) ze stosunkami spolecznymi (moralnosc).
Jedno z drugim nie zawsze ma cos wspolnego a i czesto jest przeciwstawne.
Zreszta zabijanie jest wrecz pochwalane przez wszelakie odlamy wiary i wyznania.
Chyba, ze wlasnie stworzyles nowa religie....

mateusos napisał/a:

Wali mnie to ludzie zabijają w imie religii a inni za kasę. Jedni i drudzy to mordercy.


Idz sobie byc pacyfista gdzie indziej.... najwyrazniej zabladziles....

ElectronicArts

2017-03-26, 21:08
mateusos napisał/a:

Wali mnie to ludzie zabijają w imie religii a inni za kasę. Jedni i drudzy to mordercy.




Jestes j***nym imbecylem, jesli drudzy nie zabiją ich za kase to wkrótce pierwsi zabiją ciebie bo nie walisz 5 razy dziennie głową w podłogę i nie odklepujesz debilnych modlitw do allaha. Chwała im za to

Ma...........ke

2017-03-26, 21:23
Na ich miejscu już do kraju bym nie wracał. Jak potrafią dogadać się po Angielsku albo Arabsku czy po jakiemu tam się mówi w Iraku już bym tam został albo wyjechał do UK-Australii-Stanów. W Polsce czeka na nich tylko prokurator wyrok można dostać nawet za służbę w sąsiada w armii albo legii cudzoziemskiej. Tak mamy zj***ne prawo że nawet za 2 obywatelstwo w Polsce można dostać karę czego dotyczy setki tysięcy obywateli ze śląska i pomorza.

jazeck

2017-03-26, 21:51
Taaaa.... Pokażcie mi który biznesmen z PL walczy tam dla zasady za obcy mu lud... Pewnie TVN to napisał.

Albo macierewicz. Kogo k***a stać na broń i całe wyposażenie z własnej kieszeni i jest na tyle tępy mając taki majątek, że idzie do walki dla zasady...?!

"...uwalniając z rąk brudasów..." brudne dzieci i kobiety...

RickJames

2017-03-26, 22:12
Radzę wam panowie śledzić ten blog po facet pojechał za własne pieniądze tam i nie jest to żaden TVN tylko prawdziwa historia. Sam jestem ciekaw jak to się skończy, ale historia jest niesamowita.

twojamatkajestgruba

2017-03-26, 22:13
Przebrnąłem przez wszystkie komentarze. Te zdroworozsądkowe i te, które były pisane po udarze.
Oto są bohaterzy i Polacy zarazem - czapki przed nimi z głów.

Z jednej strony komentarze w internecie ociekają nienawiścią do ISIS i ich popleczników. Z drugiej leci hejt na tych, którzy robią wszystko, żeby uleczyć tego raka u źródła. Gdzie tu logika? W Australii, Szwajcarii czy na Węgrzech, ci ludzie zostaliby odznaczeni za to, co robią. A co robią? Ratują Europę. Nie, nie przesadzam. Jeśli macie internet, to wiecie, co dzieje się w UK, Szwecji, Holandii, Niemczech. A ta grupa Polaków jest w miejscu, z którego całe to robactwo wychodzi na powierzchnię. Ryzykują swoje życie, żebyście mogli spać spokojnie.

Pozdrawiam.

RickJames

2017-03-26, 22:14
Poza tym nie pojechali tam mordować nikogo, tylko prowadzić szkolenia Kurdyjką.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-26, 22:30
TB303 napisał/a:


Jednak zabijają, by osiągnąć ten cel. Zabijają popełniając grzech, by wtedy odpokutować ratując niewinnych. W tym przypadku mówienie o "moralnym obowiązku", jest okłamywaniem samego siebie.



Akurat nie wiemy, czy są gorliwymi katolikami czy nie :amused: Faktem jest, że zabijają podludzi, morderców, gwałcicieli, sp***oliny islamskich fanatyków, a kto zabija tego typu podludzi - jest nadczłowiekiem ;-)
Zabijanie jest dopuszczalne pod warunkiem, że zabijani są podludzie :amused:

DemostenesSięgaPoMydełko

2017-03-26, 22:31
Ha, ciekawe co sadolowe prawaczki na to, ale kolesie współpracują z SDF i YPG, a poza tym mają najprawdopodobniej lewicowe poglądy. Cud, że nikt jeszcze od j***nych lewaków ich tu nie nazywał. :lol:

tranzystor

2017-03-26, 22:56
Gość ewidentnie pisze, że ISIS, z którym walczą, ostrzelało ich pociskami z gazem musztardowym. Jeszcze niedawno propaganda pompowała nas bzdurami, że to Assad stosuje broń chemiczną, co było od początku irracjonalne.