18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polacy i Irlandczycy zaatakowani w Nicei

sandal007 • 2016-06-12, 10:39
No i zaczęło się jak przewidziały francuskie władze, Polacy bili sie na ulicach Nicei.

Tylko że :

" Brytyjska prasa donosi o ataku na kibiców z Polski i Irlandii Północnej, jaki miał miejsce w sobotę w nocy w Nicei "

Zdaniem świadków, na bawiących się razem kibiców z Polski i Irlandii napadli Francuzi. Żeby opanować sytuację, do akcji musiała wkroczyć francuska policja.

Nasi kibice , na których władze francji robiły w mediach wielka nagonkę bawili sie razem z irandczykami.

Przed atakiem polscy i irlandzcy kibice bawili się wspólnie w oczekiwaniu na niedzielny mecz, który zostanie rozegrany o godzinie 18 na Stade de Nice. Świadkowie i zaatakowani kibice, cytowani przez angielskie media, zarzucają francuskim służbom niewłaściwie zachowanie. Jeden z przebywających na miejscu kibiców Irlandii Północnej stwierdził nawet, że "francuskie służby pozwoliły ultrasom z Nicei wejść w tłum i rozpocząć zamieszki".


I aż dziwne, że tefauen takie wieści o kibicach przekazuje :D

źródło: http://www.tvn24.pl/euro-2016-polacy-zaatakowani-w-nicei,651740,s.html

krzyks

2016-06-12, 10:42
Polacy i Irlandczycy to biali.... we Francji biali to już mniejszość.... :kawa:

wulfgarval

2016-06-12, 10:42
Nawet nie wiedzą, że napie**alanka jest dopiero po meczu. Ci francuzi to stado baranów..

BrianGriffin

2016-06-12, 10:47
Cytat:

Żeby opanować sytuację, do akcji musiała wkroczyć francuska policja.



Spina dupy na necie, a jak przychodzi co do czego, to policja musi pomagać :kawa:

8michal7

2016-06-12, 10:57
Z mojego pkt widzenia jeżdżąc trochę po Europie:
Białorusini- tacy raczej w porządku
Rosjanie- Bardzo w porządku
Ukraińcy- zwykłe k***y nie ludzie, chodź bywają wyjątki
Litwini- zwykłe k***y nie znam wyjątków
Słowacy- tacy raczej w porządku
Belgowie- Szczerze nie wiem kto to jest Belg bo tam jest dużo ludzi jak kolor tła sadistic.pl reszta
to ciapaki. Reasumując zwykłe k***y.
Czeczen-: Zwykłe k***y (tam nie byłem ale rząd tuska dał do Białegostoku trochę tego ścierwa)
Holendrzy i Niemcy- nie mam opinii tylko przejazdem tam byłem.
(nie wiem o co zapie**ala w Holandii. Skutery jeżdżą chodnikach a kierujący nie mają kasków??)

A co do Irlandczyków nie mam zdania więc możecie coś napisać.

chudziutki

2016-06-12, 11:34
Do ukraińca bez sierpa nie podchodź :D
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że Gruzini są mega pozytywnymi ludźmi (chyba lubią nas za akcje śp. Kaczyńskiego).
O Niemcach - ciężko powiedzieć o ogóle, mam kilku znajomych (starszych ok. 50), którym Polska bardzo się podoba i nie są zjebami.
Anglicy - niby spoko, ale lubią najeżdżać na Polskę i Polaków.

tranzystor

2016-06-12, 12:29
sandal007 napisał/a:

na bawiących się razem kibiców z Polski i Irlandii napadli Francuzi.




Jakiego koloru skórę mieli ci rdzenni francuzi i czy to nie byli przypadkiem "francuzi" dzikiego pochodzenia.

Crossblade

2016-06-12, 12:48
Przypomnijcie sonie jak irlondczycy bawili się w Polsce jak było u nas Euro ? Z nimi się dogadujemy bo sa zabawowoi, lubią się napić i ponapie**alać, więc nie ma za bardzo potrzeby włączać pomiędzy nami tryb "agresja" :)

werewolfer

2016-06-12, 13:47
Już widzę tych "francuzów"

MaratHS

2016-06-12, 14:20
Polaków i Irlandczyków zaatakowali Francuzi... a to dziwne, bo sam prezydent Francji Hollande powiedział, że to Polacy są zbyt niebezpieczni i nasze mecze będą pod specjalnym nadzorem, bo jesteśmy zbyt nacjonalistyczni.
Lewicowa ideologia robi z ludzi gówna. W dzisiejszych czasach kibicowanie reprezentacji narodowej jest nazywane nacjonalistycznym zachowaniem.

A co do specjalnego nadzoru. Sebixów co wszczynają burdy nie stać na wyjazd na nasze mecze, więc uważam, że wyjechali tylko prawdziwi kibice i fani futbolu, więc raczej wstydu nie będzie.

Loaloa

2016-06-12, 16:12
No i wykrakałem. Francuzi chcieli przygotować zapas zupy cebulowej, a że im się tyle tej cebuli pod noże nawinęło, to i nie mogli przepuścić okazji.

Arathnmor

2016-06-12, 16:12
Mają tam taki burdel że muszą się z nim kryć polakami i innymi zbyt białymi nacjami. Lewaccy politycy to k***y, nawet z tak niegdyś walecznego narodu potrafią zrobić jęczące p*zdeczki.